Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Bu
1
Bu
2
Ho
3
Št
4
Ne
5
Bu
6
Za
7
Mo
8
Mo
9
Bu
10
Vr
11
Vr
12
Žá
13
Ún
14
1. Únětice A 182 16,51PJ
17,15
19,75
22,33
19,67
NP
17,09
16,71
16,65
18,03
18,80
17,49
17,28
16,72
16,51
2. Novosedly 180 16,68ST
NP
NP
17,67
16,92
17,39
16,89
16,99
17,03
18,59
18,79
16,68
17,30
NP
16,79
3. Horní Kamenice 156 17,07DO
18,86
18,22
18,34
19,44
17,42
17,07
17,13
17,61
17,74
18,91
17,85
18,52
17,32
19,14
4. Nevřeň 145 17,04PS
17,98
17,94
NP
17,04
18,04
17,55
19,48
17,98
17,57
18,65
17,35
17,56
17,89
NP
5. Horní Lukavice 119 17,04PJ-
18,22
18,41
NP
NP
NP
-
17,24
18,81
18,63
18,53
17,83
17,38
17,04
6. Dehtín 114 17,02KT
NP
17,74
18,70
17,02
17,32
17,68
19,18
19,81
18,30
21,58
18,33
17,99
21,48
18,43
7. Žebnice 107 16,85PS
22,01
NP
NP
18,18
17,78
17,14
16,85
18,19
19,51
22,37
16,89
17,52
NP
17,77
8. Chrást 88 17,25PB
23,08
25,65
18,25
18,12
-
19,44
17,25
17,97
18,67
20,60
NP
17,72
18,37
19,35
9. Štichovice 83 17,84PS
18,17
21,35
18,58
18,33
18,73
21,15
17,84
19,50
18,83
18,63
19,60
18,85
29,46
19,58
10. Robčice 66 17,92PJ
NP
NP
25,48
18,08
NP
18,42
18,30
NP
20,90
19,52
18,78
17,92
18,61
17,99
11. Mochtín 65 17,73KT
18,76
NP
-
30,15
17,73
17,94
24,15
21,40
18,93
19,05
18,34
21,28
18,89
18,45
12. Mokrouše 55 18,67PJ
19,37
18,67
20,11
NP
19,06
19,63
NP
19,18
20,25
18,97
18,99
19,33
18,78
NP
13. Zahorčice 53 16,55ST
16,86
18,72
NP
18,33
--
20,37
-
NP
-
25,93
19,96
NP
16,55
14. Štítary 50 17,78DO
NP
17,94
--
17,78
18,11
19,87
NP
NP
NP
NP
NP
18,49
18,67
15. Bolkov 49 18,30PJ
19,76
20,01
18,72
NP
18,85
18,52
18,30
18,71
NP
19,81
NP
18,96
19,66
19,36
16. Únětice B 48 17,96PJ
NP
22,07
21,15
18,87
17,96
18,46
18,94
21,02
NP
19,60
NP
18,66
18,67
NP
17. Vranovice 39 17,47PB
19,37
---------
17,53
18,07
19,12
17,47
18. Chotíkov 35 18,26PS--
NP
18,40
18,26
19,25
18,80
23,83
NP
20,73
18,42
18,46
19,57
NP
19. Šipoun 31 17,33PT
18,57
17,33
------------
20. Bezdědovice 30 17,41ST--------
17,41
-
17,68
--
NP
21. Želčany 21 18,46PJ-------
19,48
18,46
33,73
-
18,94
19,07
30,74
22. Bezděkov pod Třemšínem 20 16,39PB
NP
NP
19,03
16,39
----------
-. Zahorčice 20 18,94KT
19,23
21,05
-
NP
-
18,94
19,20
19,32
-
26,53
--
25,66
NP
24. Příšov 14 18,91PS--
23,23
18,91
19,59
NP
--
20,40
23,13
----
25. Štěnovický Borek 11 18,68PJ----
26,17
18,89
19,18
25,66
NP
NP
18,68
NP
21,49
NP
26. Starosedlský Hrádek 10 18,32PB----------
NP
18,32
19,12
-
-. Útušice 10 19,35PJ
19,35
36,60
24,93
27,15
22,48
20,38
20,37
21,93
NP
NP
NP
20,02
19,73
27,59
28. Zahořany 8 19,95PZ-
19,95
24,68
28,51
----------
29. Budilov B 7 19,29PT-
19,29
------------
30. Vřeskovice 6 18,76KT------
18,76
NP
------
-. Nové Kestřany 6 19,52ST-
19,52
------------
32. Výškovice 4 19,62PT
19,62
-------------
33. Hrabice 3 19,32PT----
22,10
20,59
21,40
23,12
---
20,85
19,32
NP
-. Benešova Hora 3 19,63PT-------
19,63
------
35. Úněšov 2 19,26PS
26,83
NP
NP
25,40
NP
19,66
NP
20,63
21,67
NP
19,84
19,26
NP
20,75
-. Oprechtice 2 19,81DO
19,81
------
NP
------
-. Obora 2 20,63PS----
20,63
21,13
--------
38. Štítary B 1 20,19DO-------
20,19
------
39. Bučí 0 19,84PS-----
19,84
--------
-. Stýskaly 0 21,42PS-
NP
NP
NP
27,29
22,65
22,45
22,75
21,42
26,85
-
NP
NP
NP
-. Drahkov 0 22,03PJ------------
NP
22,03
-. Oprechtice 0 22,65FM----------
22,65
---
-. Štichovice B 0 23,32PS---
58,03
NP
23,32
--------
-. Štěnovický Borek B 0 27,50PJ--------
27,50
-----
-. Šťáhlavy 0 27,92PJ--------
27,92
-----
-. Tymákov 0 32,93PJ--------
32,93
-----
-. Žákava 0 NPPJ------------
NP
-
-. Chrást 0 NPPS----
NP
---------
-. Hradišťská Lhotka 0 NPPJ--------
NP
-----


Celkem se účastnilo:  69 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: