Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Úh
1
Bu
2
Ho
3
Št
4
Ne
5
Bu
6
No
7
Ch
8
Ch
9
Mo
10
Št
11
Žá
12
Pl
13
Pl
14
1. Únětice 163 16,67PJ
16,79
18,42
16,85
NP
18,54
17,53
17,66
17,12
16,73
-
16,67
24,56
17,22
20,60
2. Žebnice 161 16,62PS
16,62
33,00
NP
17,10
19,91
16,91
21,51
17,45
17,09
17,78
17,65
19,98
18,14
17,62
3. Horní Kamenice 160 16,92DO
17,76
17,77
18,19
17,16
30,68
NP
16,92
17,46
19,45
17,70
18,37
18,12
17,99
17,76
4. Chrást 115 17,36PB
21,31
20,02
17,53
17,96
19,56
17,56
17,36
17,53
17,71
30,22
18,12
31,36
17,48
18,25
5. Dehtín 112 17,40KT
18,39
18,32
17,40
NP
17,65
18,73
19,65
18,47
17,55
18,85
17,95
26,29
20,87
34,21
6. Horní Lukavice 110 17,10PJ
NP
18,99
17,10
17,18
NP
17,39
17,84
NP
17,54
17,62
17,80
NP
NP
NP
-. Poděvousy 110 17,16DO
NP
19,95
NP
17,26
18,39
27,02
17,16
20,06
22,90
21,86
17,56
17,94
18,16
18,05
8. Novosedly 109 16,94ST
19,71
17,93
16,98
16,94
NP
17,29
NP
NP
18,84
NP
18,82
-
18,29
17,32
-. Štichovice 109 17,47PS
18,57
19,73
18,45
17,78
18,08
17,47
20,15
20,52
19,19
17,98
17,87
18,07
NP
19,35
-. Nevřeň 109 17,85PS
18,12
19,46
18,22
17,85
18,33
19,08
19,04
17,95
18,79
18,36
18,25
NP
20,17
18,80
11. Útušice 105 17,41PJ
24,80
NP
17,95
18,16
17,81
33,65
17,88
19,92
18,83
17,75
17,41
18,25
19,46
19,83
12. Mokrouše 62 18,54PJ
19,10
19,55
19,60
19,45
24,26
19,55
-
18,94
18,54
18,84
19,01
18,84
23,15
NP
13. Robčice 60 18,03PJ
18,30
31,91
19,39
NP
21,86
22,06
28,12
NP
18,31
18,03
19,59
NP
18,16
19,22
14. Chotíkov 54 17,82PS
19,50
NP
NP
17,82
18,38
21,04
19,52
NP
20,03
22,52
18,19
20,75
20,92
22,20
15. Hlubyně 39 17,65PB
NP
18,61
--
17,65
31,38
------
19,85
19,40
16. Bolkov 37 18,06PJ
NP
21,23
19,03
18,06
18,54
18,87
-
19,91
22,77
-
19,00
NP
NP
NP
17. Únětice B 35 18,78PJ-----
NP
-
20,49
20,39
18,89
18,78
19,65
19,73
18,89
18. Štěnovický Borek 30 18,84PJ-
19,14
19,82
19,79
NP
31,61
23,99
18,84
19,44
NP
36,61
21,55
-
22,92
19. Zahorčice 28 16,68ST
NP
NP
--
16,68
-
NP
------
18,91
20. Úněšov 20 19,77PS--
22,78
20,55
21,36
22,42
19,77
NP
21,85
21,08
20,66
21,51
NP
25,19
21. Mochtín 17 19,00KT-
NP
NP
40,61
NP
--
20,48
20,29
--
19,00
24,75
19,62
22. Chářovice 15 17,39BN
17,39
-------------
-. Želčany 15 19,29PJ
19,54
NP
33,25
28,35
-----
NP
34,39
19,29
-
19,52
24. Úherce 13 18,60PS
18,76
NP
18,60
22,63
----------
25. Vranovice 12 18,31PB------
19,56
---
18,31
---
26. Radětice 10 18,17PB---
NP
----
18,17
-----
27. Žákava 9 19,26PJ-----------
19,26
--
28. Obora 6 18,74PS--
26,83
18,74
---
20,95
NP
----
19,85
-. Příšov 6 19,50PS
19,50
-
24,92
NP
35,10
--
32,16
27,78
33,50
20,02
-
33,02
20,34
30. Božkov 4 20,63PM---------
51,03
--
20,63
23,62
31. Zahorčice 2 20,30KT--
20,30
20,51
NP
------
NP
NP
21,07
-. Horní Bělá 2 24,29PS-----
24,29
--------
33. Bezdědovice 0 19,27ST----------
19,27
---
-. Stýskaly 0 29,53PS-----
29,53
--------
-. Letiny 0 32,26PJ----------
32,26
---
-. Tymákov 0 63,57PJ---------
63,57
NP
---
-. Hejná 0 NPKT------
NP
-------
-. Kotenčice 0 NPPB------------
NP
NP
-. Bučí 0 NPPS-----
NP
--------


Celkem se účastnilo:  59 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: