Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Bu
1
Bu
2
Ho
3
Št
4
Ne
5
Bu
6
Za
7
Mo
8
Mo
9
Bu
10
Vr
11
Vr
12
Žá
13
Ún
14
1. Novosedly 74 16,89ST
0
0
20
17
17
20
--------
2. Dehtín 72 17,02KT
0
17
10
15
20
10
--------
3. Horní Kamenice 70 17,07DO
9
11
15
3
15
17
--------
4. Nevřeň 62 17,04PS
15
15
0
13
8
11
--------
5. Únětice A 45 17,09PJ
17
5
6
2
0
15
--------
6. Štichovice 39 18,17PS
13
1
11
8
6
0
--------
7. Zahorčice 36 16,86ST
20
8
0
8
----------
8. Žebnice 34 17,14PS
1
0
0
9
11
13
--------
-. Štítary 34 17,78DO
0
15
--
11
8
--------
10. Mochtín 32 17,73KT
10
0
-
0
13
9
--------
11. Šipoun 31 17,33PT
11
20
------------
12. Chrást 28 18,12PB
0
0
17
10
-
1
--------
13. Únětice B 27 17,96PJ
0
0
7
5
9
6
--------
-. Mokrouše 27 18,67PJ
6
9
8
0
4
0
--------
15. Bolkov 25 18,52PJ
3
3
9
0
5
5
--------
16. Horní Lukavice 24 18,22PJ-
11
13
0
0
0
--------
17. Bezděkov pod Třemšínem 20 16,39PB
0
0
0
20
----------
-. Robčice 20 18,08PJ
0
0
2
11
0
7
--------
19. Chotíkov 15 18,26PS--
0
6
7
2
--------
20. Zahorčice 13 18,94KT
8
2
-
0
-
3
--------
21. Příšov 12 18,91PS--
5
4
3
0
--------
22. Útušice 10 19,35PJ
7
0
3
0
0
0
--------
23. Zahořany 8 19,95PZ-
4
4
0
----------
24. Budilov B 7 19,29PT-
7
------------
25. Vranovice 6 19,37PB
6
-------------
-. Nové Kestřany 6 19,52ST-
6
------------
27. Štěnovický Borek 4 18,89PJ----
0
4
--------
-. Výškovice 4 19,62PT
4
-------------
29. Oprechtice 2 19,81DO
2
-------------
-. Obora 2 20,63PS----
2
0
--------
31. Úněšov 1 19,66PS
0
0
0
1
0
0
--------
-. Hrabice 1 20,59PT----
1
0
--------
33. Bučí 0 19,84PS-----
0
--------
-. Stýskaly 0 22,65PS-
0
0
0
0
0
--------
-. Štichovice B 0 23,32PS---
0
0
0
--------
-. Chrást 0 NPPS----
0
---------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Bu
1
Bu
2
Ho
3
Št
4
Ne
5
Bu
6
Za
7
Mo
8
Mo
9
Bu
10
Vr
11
Vr
12
Žá
13
Ún
14
1. Úněšov 72 17,37PS
10
12
15
8
12
15
--------
2. Hradec 60 17,83PJ
12
15
12
12
5
4
--------
3. Poděvousy 59 17,67DO
15
8
5
15
10
6
--------
4. Štichovice 40 17,71PS
8
5
6
3
6
12
--------
5. Únětice 38 17,79PJ
0
10
0
10
8
10
--------
6. Dehtín 28 18,02KT
0
6
8
6
0
8
--------
7. Chotíkov 25 18,45PS-
2
10
5
3
5
--------
8. Štítary 16 17,74DO----
15
1
--------
9. Horní Lukavice 14 18,73PJ--
3
4
4
3
--------
10. Zahořany 5 30,09PZ-
1
4
-----------
11. Sloup 4 20,47PZ-
4
0
0
----------
12. Hlubyně 3 20,81PB
0
3
------------
13. Bučí 2 18,75PS-----
2
--------
-. Horní Bělá 2 39,72PS----
2
0
--------
15. Želčany 0 19,44PJ-----
0
--------


Celkem se účastnilo:  51 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: