Rok:

Výsledky ročníku 2021 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. St
1
Ne
2
Ho
3
Št
4
Út
5
Št
6
Mo
7
Mo
8
Ro
9
Žá
10
Ho
11
Ho
12
1. Únětice 1911 A 199 16,55PJ
16,97
17,35
17,77
18,39
16,70
17,43
NP
18,06
16,55
18,82
17,11
17,52
2. Bezděkov pod Třemšínem 173 16,95PB
17,76
17,35
18,09
18,53
NP
17,88
19,85
17,43
17,14
17,85
17,89
16,95
3. Horní Kamenice 147 17,40DO
17,78
17,42
17,52
18,72
17,67
17,65
23,14
18,96
18,19
18,95
17,40
17,67
4. Dehtín 115 17,26KT
NP
17,59
18,75
19,08
17,26
18,15
18,07
19,68
17,82
19,53
18,73
17,69
5. Horní Lukavice 110 17,36PJ
17,53
17,64
18,47
18,59
18,54
NP
NP
18,84
17,51
17,92
NP
17,36
6. Mochtín 94 17,76KT
19,69
17,83
NP
20,32
17,76
17,87
18,92
18,83
18,28
18,91
19,27
23,33
7. Hlubyně 83 17,14PB
18,16
18,08
20,26
18,61
17,79
18,85
19,21
22,56
17,14
NP
NP
18,12
-. Nevřeň 83 17,82PS
18,36
NP
18,31
21,66
18,04
18,08
18,86
19,45
17,88
NP
17,82
NP
9. Bolkov 73 17,85PJ
19,01
NP
18,86
19,76
18,10
NP
19,52
18,93
NP
17,85
19,61
-
10. Zahorčice 70 18,13KT
NP
NP
19,73
21,34
18,63
18,13
18,16
18,74
NP
18,48
19,65
21,36
11. Želčany 58 17,84PJ
20,49
19,19
18,94
19,76
17,84
19,30
20,33
19,75
19,13
19,51
19,72
18,66
12. Únětice 1911 B 53 18,12PJ
NP
NP
18,38
NP
18,44
18,58
NP
19,35
18,41
NP
19,69
18,12
13. Mokrouše 48 18,27PJ
21,60
18,68
19,65
NP
18,45
19,33
18,83
22,87
18,27
21,19
19,79
20,57
14. Robčice 46 18,35PJ
20,01
19,27
19,10
NP
19,75
20,20
18,35
19,76
NP
18,78
22,67
18,49
15. Žebnice 44 18,19PS
19,39
NP
18,19
18,41
-
NP
-----
18,40
16. Útušice 41 18,71PJ
18,88
30,61
18,71
19,85
19,04
18,95
NP
20,07
NP
21,16
19,67
20,44
17. Příšov 30 18,72PS
NP
21,19
20,51
22,15
18,72
18,99
19,16
19,65
19,47
-
19,72
-
18. Štěnovický Borek A 27 18,59PJ----
18,59
19,22
21,54
19,29
NP
18,83
--
19. Křenovy 19 18,73DO
NP
18,90
NP
20,19
NP
19,00
NP
20,38
18,73
-
NP
NP
20. Hrabice 18 18,46PT--
18,46
18,91
--------
21. Štítary 15 19,33DO
NP
19,33
20,06
19,72
-
NP
--
NP
20,38
21,21
NP
22. Mirošov 12 19,14RO-
19,14
-
21,38
-
19,60
19,78
-
NP
---
23. Sedlčany 10 17,76PB-----------
17,76
-. Stýskaly 10 19,21PS
21,66
19,21
NP
26,54
NP
NP
NP
NP
NP
21,01
24,27
21,40
25. Tymákov 1 26,47PJ------
26,47
-----
26. Štěnovický Borek B 0 21,53PJ----
21,53
21,79
NP
-----
-. Vidice 0 22,31DO-
22,31
NP
NP
--------
-. Štěnovický Borek 0 22,69PJ-----------
22,69
-. Šťáhlavy 0 23,15PJ----
23,15
24,11
30,84
-----
-. Žákava 0 24,51PJ---------
24,51
--
-. Křenovy MS 0 NPDO---------
NP
--
-. Nebílovy 0 NPPJ----
NP
-------
-. Sedlec 0 NPPJ----
NP
-------
-. Vranovice Peklo 0 NPPB--
NP
---------
-. Drahkov 0 NPPJ-
NP
----------


Celkem se účastnilo:  50 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: