Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Budilov

Název soutěže a popis: Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
Kontakt:   Jaroslav Mareš
Kdy: 01. 06. 2019 12:00
Telefon:  +420 607 550 003
Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  01. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 06. 2019 12:00
Konec hlasování: 01. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahorčice 16,86 ST 16,86 16,34
2.  Únětice A 17,15 PJ 16,87 17,15
3.  Nevřeň 17,98 PS 17,98 17,77
4.  Štichovice 18,17 PS 17,52 18,17
5.  Šipoun 18,57 PT 18,57 17,34
6.  Mochtín 18,76 KT 18,50 18,76
7.  Horní Kamenice 18,86 DO 18,86 17,85
8.  Zahorčice 19,23 KT 19,23 19,16
9.  Útušice 19,35 PJ 19,35 17,96
10.  Vranovice 19,37 PB 19,27 19,37
10.  Mokrouše 19,37 PJ 19,37 17,96
12.  Výškovice 19,62 PT 19,62 19,36
13.  Bolkov 19,76 PJ 19,76 19,30
14.  Oprechtice 19,81 DO 18,52 19,81
15.  Žebnice 22,01 PS 22,01 18,89
16.  Chrást 23,08 PB 23,08 22,91
17.  Úněšov 26,83 PS 26,83 26,14
18.  Novosedly NP ST NP NP
18.  Robčice NP PJ NP NP
18.  Štítary NP DO NP NP
18.  Bezděkov pod Třemšínem NP PB NP NP
18.  Únětice B NP PJ NP NP
18.  Dehtín NP KT NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Poděvousy 18,23 DO 18,23 17,15
2.  Hradec 18,34 PJ 18,34 18,17
3.  Úněšov 18,37 PS 18,13 18,37
4.  Dehtín 20,17 KT 18,56 20,17
5.  Oprechtice 27,86 DO 22,03 27,86
6.  Štichovice 29,29 PS 28,32 29,29
7.  Výškovice 34,70 PT 31,29 34,70
8.  Hlubyně NP PB NP NP
8.  Únětice NP PJ NP NP


Budilov

Název soutěže a popis: Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
Kontakt:   Jaroslav Mareš
Kdy: 02. 06. 2019 10:00
Telefon:  +420 607 550 003
Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  02. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 02. 06. 2019 10:00
Konec hlasování: 02. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Šipoun 17,33 PT 17,15 17,33
2.  Dehtín 17,74 KT 17,74 17,66
3.  Štítary 17,94 DO 17,94 17,52
3.  Nevřeň 17,94 PS 17,37 17,94
5.  Horní Kamenice 18,22 DO 18,22 17,84
5.  Horní Lukavice 18,22 PJ 18,22 17,71
7.  Slavošovice 18,60 CB 18,60 17,46
8.  Mokrouše 18,67 PJ 18,67 17,71
9.  Zahorčice 18,72 ST 18,72 16,81
10.  Budilov B 19,29 PT 18,98 19,29
11.  Ledenice 19,33 CB 18,94 19,33
12.  Nové Kestřany 19,52 ST 19,13 19,52
13.  Únětice A 19,75 PJ 19,52 19,75
14.  Zahořany 19,95 PZ 19,95 19,68
15.  Bolkov 20,01 PJ 20,01 18,08
16.  Zahorčice 21,05 KT 20,67 21,05
17.  Štichovice 21,35 PS 17,94 21,35
18.  Únětice B 22,07 PJ 19,39 22,07
19.  Chrást 25,65 PB 15,16 25,65
20.  Útušice 36,60 PJ 36,60 35,87
21.  Robčice NP PJ NP NP
21.  Úněšov NP PS NP NP
21.  Stýskaly NP PS NP NP
21.  Mochtín NP KT NP NP
21.  Bezděkov pod Třemšínem NP PB NP NP
21.  Žebnice NP PS 18,90 17,08
21.  Novosedly NP ST NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hradec 17,83 PJ 17,83 17,63
2.  Úněšov 18,15 PS 18,15 17,57
3.  Únětice 18,43 PJ 18,43 17,98
4.  Poděvousy 18,54 DO 17,74 18,54
5.  Dehtín 19,39 KT 19,39 17,82
6.  Štichovice 19,69 PS 19,19 19,69
7.  Sloup 20,47 PZ 16,86 20,47
8.  Hlubyně 20,81 PB 20,81 19,69
9.  Chotíkov 25,04 PS 25,04 24,53
10.  Zahořany 56,33 PZ 56,33 53,55


Horní Hradiště

Název soutěže a popis: O pohár starostky SDH
Kontakt:   Záhrobský Vladimír
Kdy: 08. 06. 2019 12:00
Telefon:  +420 776 293 299
Začátek rezervace: 27. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  08. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 06. 2019 12:00
Konec hlasování: 08. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Novosedly 17,67 ST 17,67 16,83
2.  Chrást 18,25 PB 18,25 18,01
3.  Horní Kamenice 18,34 DO 18,34 17,77
4.  Horní Lukavice 18,41 PJ 18,41 17,47
5.  Štichovice 18,58 PS 18,58 18,57
6.  Dehtín 18,70 KT 17,44 18,70
7.  Bolkov 18,72 PJ 18,68 18,72
8.  Bezděkov pod Třemšínem 19,03 PB 19,03 16,73
9.  Mokrouše 20,11 PJ 20,11 18,88
10.  Únětice B 21,15 PJ 21,15 20,65
11.  Únětice A 22,33 PJ 17,08 22,33
12.  Příšov 23,23 PS 19,23 23,23
13.  Zahořany 24,68 PZ 24,68 24,47
14.  Útušice 24,93 PJ 24,93 18,45
15.  Robčice 25,48 PJ 25,48 19,97
16.  Úněšov NP PS NP NP
16.  Žebnice NP PS NP NP
16.  Chotíkov NP PS NP NP
16.  Nevřeň NP PS NP NP
16.  Zahorčice NP ST NP NP
16.  Stýskaly NP PS NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Úněšov 18,41 PS 18,08 18,41
2.  Hradec 18,68 PJ 17,47 18,68
3.  Chotíkov 19,08 PS 18,86 19,08
4.  Dehtín 19,11 KT 19,11 17,37
5.  Štichovice 19,57 PS 18,88 19,57
6.  Sloup 20,10 PZ 17,48 2,01
7.  Poděvousy 21,30 DO 2,13 18,89
8.  Zahořany 30,09 PZ 25,51 30,09
9.  Horní Lukavice 30,90 PJ 24,34 3,09
10.  Únětice NP PJ NP 20,19


Štichovice

Název soutěže a popis: O pohár starosty SDH
Kontakt:   Eret Michal
Kdy: 09. 06. 2019 10:00
Telefon:  +420 721 432 279
Začátek rezervace: 27. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  09. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 09. 06. 2019 10:00
Konec hlasování: 09. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bezděkov pod Třemšínem 16,39 PB 16,39 16,32
2.  Novosedly 16,92 ST 16,87 16,92
3.  Dehtín 17,02 KT 17,02 16,94
4.  Nevřeň 17,04 PS 17,02 17,04
5.  Robčice 18,08 PJ 17,61 18,08
6.  Chrást 18,12 PB 17,72 18,12
7.  Žebnice 18,18 PS 16,97 18,18
8.  Štichovice 18,33 PS 18,21 18,33
8.  Zahorčice 18,33 ST 17,59 18,33
10.  Chotíkov 18,40 PS 18,40 18,20
11.  Únětice B 18,87 PJ 18,87 17,90
12.  Příšov 18,91 PS 18,54 18,91
13.  Horní Kamenice 19,44 DO 19,44 19,00
14.  Únětice A 19,67 PJ 19,67 16,65
15.  Úněšov 25,40 PS 20,00 25,40
16.  Útušice 27,15 PJ 27,15 23,70
17.  Zahořany 28,51 PZ 22,14 28,51
18.  Mochtín 30,15 KT 29,75 30,15
19.  Štichovice B 58,03 PS 58,03 57,29
20.  Mokrouše NP PJ NP NP
20.  Stýskaly NP PS NP NP
20.  Bolkov NP PJ NP NP
20.  Zahorčice NP KT NP NP
20.  Horní Lukavice NP PJ NP 20,41

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Poděvousy 17,67 DO 17,37 17,67
2.  Hradec 18,02 PJ 18,02 17,90
3.  Sloup 18,14 PZ 16,79 18,14
4.  Únětice 18,23 PJ 17,13 18,23
5.  Úněšov 18,42 PS 18,42 17,87
6.  Dehtín 18,70 KT 18,70 17,75
7.  Chotíkov 18,83 PS 18,28 18,83
8.  Horní Lukavice 20,07 PJ 20,07 19,99
9.  Štichovice 20,87 PS 20,87 20,85


Nevřeň

Název soutěže a popis: O pohár #pětdevět
Kontakt:   Pavel Sova
Kdy: 29. 06. 2019 12:00
Telefon:  775655463
Začátek rezervace: 17. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 29. 06. 2019 12:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dehtín 17,32 KT 17,12 17,32
2.  Novosedly 17,39 ST 16,39 17,39
3.  Horní Kamenice 17,42 DO 16,78 17,42
4.  Mochtín 17,73 KT 17,73 17,59
5.  Štítary 17,78 DO 17,70 17,78
5.  Žebnice 17,78 PS 17,67 17,78
7.  Únětice B 17,96 PJ 17,95 17,96
8.  Nevřeň 18,04 PS 17,51 18,04
9.  Chotíkov 18,26 PS 18,26 17,96
10.  Štichovice 18,73 PS 18,73 18,73
11.  Bolkov 18,85 PJ 17,53 18,85
12.  Mokrouše 19,06 PJ 18,01 19,06
13.  Příšov 19,59 PS 18,38 19,59
14.  Obora 20,63 PS 20,46 20,63
15.  Hrabice 22,10 PT 20,59 22,10
16.  Útušice 22,48 PJ 18,63 22,48
17.  Štěnovický Borek 26,17 PJ 26,17 21,54
18.  Stýskaly 27,29 PS 27,18 27,29
19.  Štichovice B NP PS NP NP
19.  Únětice A NP PJ NP NP
19.  Úněšov NP PS NP NP
19.  Chrást NP PS NP NP
19.  Horní Lukavice NP PJ NP NP
19.  Robčice NP PJ 18,35 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Štítary 17,74 DO 17,61 17,74
2.  Úněšov 18,17 PS 17,73 18,17
3.  Poděvousy 18,54 DO 17,51 18,54
4.  Únětice 18,55 PJ 18,48 18,55
5.  Štichovice 18,66 PS 17,74 18,66
6.  Hradec 19,05 PJ 17,59 19,05
7.  Horní Lukavice 20,36 PJ 19,21 20,36
8.  Chotíkov 37,35 PS 35,32 37,35
9.  Horní Bělá 39,72 PS 39,69 39,72
10.  Dehtín NP KT NP NP


Bučí

Název soutěže a popis: O Pohár SDH Bučí
Kontakt:   Stanislav Nový
Kdy: 30. 06. 2019 10:00
Telefon:  +420 606 612 326
Začátek rezervace: 17. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  30. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 30. 06. 2019 10:00
Konec hlasování: 30. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Novosedly 16,89 ST 16,68 16,89
2.  Horní Kamenice 17,07 DO 16,85 17,07
3.  Únětice A 17,09 PJ 16,82 17,09
4.  Žebnice 17,14 PS 17,14 17,13
5.  Nevřeň 17,55 PS 17,35 17,55
6.  Dehtín 17,68 KT 17,31 17,68
7.  Mochtín 17,94 KT 17,76 17,94
8.  Štítary 18,11 DO 18,07 18,11
9.  Robčice 18,42 PJ 18,42 18,39
10.  Únětice B 18,46 PJ 18,46 17,81
11.  Bolkov 18,52 PJ 18,52 17,09
12.  Štěnovický Borek 18,89 PJ 18,89 18,23
13.  Zahorčice 18,94 KT 18,85 18,94
14.  Chotíkov 19,25 PS 19,25 18,98
15.  Chrást 19,44 PB 19,21 19,44
16.  Mokrouše 19,63 PJ 19,63 19,21
17.  Úněšov 19,66 PS 19,66 19,57
18.  Bučí 19,84 PS 19,60 19,84
19.  Útušice 20,38 PJ 20,38 19,91
20.  Hrabice 20,59 PT 19,92 20,59
21.  Obora 21,13 PS 19,99 21,13
22.  Štichovice 21,15 PS 21,15 20,82
23.  Stýskaly 22,65 PS 21,66 22,65
24.  Štichovice B 23,32 PS 19,73 23,32
25.  Horní Lukavice NP PJ NP NP
25.  Příšov NP PS NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Úněšov 17,37 PS 17,37 17,23
2.  Štichovice 17,71 PS 17,68 17,71
3.  Únětice 17,79 PJ 17,79 17,20
4.  Dehtín 18,02 KT 18,02 17,71
5.  Poděvousy 18,32 DO 17,58 18,32
6.  Chotíkov 18,45 PS 17,83 18,45
7.  Hradec 18,69 PJ 18,61 18,69
8.  Horní Lukavice 18,73 PJ 18,40 18,73
9.  Bučí 18,75 PS 18,18 18,75
10.  Štítary 18,92 DO 17,63 18,92
11.  Želčany 19,44 PJ 19,40 19,44
12.  Horní Bělá NP PS 21,78 22,26


Zahorčice

Název soutěže a popis: O pohár starosty SDH
Kontakt:   Kolář Josef
Kdy: 03. 08. 2019 12:00
Telefon:  +420 721 051 357
Začátek rezervace: 22. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  03. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 03. 08. 2019 12:00
Konec hlasování: 03. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Únětice A 16,71 PJ 16,71 16,51
2.  Žebnice 16,85 PS 16,72 16,85
3.  Novosedly 16,99 ST 16,73 16,99
4.  Horní Kamenice 17,13 DO 17,07 17,13
5.  Chrást 17,25 PB 17,11 17,25
6.  Horní Lukavice 17,27 PJ 17,27 17,23
7.  Štichovice 17,84 PS 17,84 17,42
8.  Robčice 18,30 PJ 18,30 18,07
8.  Bolkov 18,30 PJ 18,30 18,17
10.  Vřeskovice 18,76 KT 17,75 18,76
11.  Chotíkov 18,80 PS 18,38 18,80
12.  Únětice B 18,94 PJ 18,76 18,94
13.  Štěnovický Borek 19,18 PJ 19,18 18,78
13.  Dehtín 19,18 KT 19,18 17,45
15.  Zahorčice 19,20 KT 18,68 19,20
16.  Nevřeň 19,48 PS 19,48 17,05
17.  Štítary 19,87 DO 19,87 18,77
18.  Zahorčice 20,37 ST 17,81 20,37
18.  Útušice 20,37 PJ 20,37 19,14
20.  Hrabice 21,40 PT 21,40 20,92
21.  Stýskaly 22,45 PS 22,15 22,45
22.  Mochtín 24,15 KT 18,31 24,15
23.  Mokrouše NP PJ NP NP
23.  Úněšov NP PS NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Štichovice 18,08 PS 18,01 18,08
2.  Chotíkov 19,14 PS 18,40 19,14
3.  Únětice 21,28 PJ 21,28 17,94
4.  Poděvousy 22,26 DO 22,24 22,26
5.  Želčany 37,07 PJ 36,66 37,07
6.  Úněšov NP PS 17,53 NP
6.  Hradec NP PJ NP NP
6.  Dehtín NP KT NP NP


Mochtín

Název soutěže a popis: O Pohár starosty obce Mochtín
Kontakt:   Kanta Petr
Kdy: 04. 08. 2019 10:00
Telefon:  +420732 533 744
Začátek rezervace: 22. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  04. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 04. 08. 2019 10:00
Konec hlasování: 04. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Únětice A 16,65 PJ 16,55 16,65
2.  Novosedly 17,03 ST 17,03 16,41
3.  Horní Lukavice 17,24 PJ 17,23 17,24
4.  Horní Kamenice 17,61 DO 17,61 16,94
5.  Chrást 17,97 PB 17,37 17,97
6.  Nevřeň 17,98 PS 17,48 17,98
7.  Žebnice 18,19 PS 18,19 16,58
8.  Bolkov 18,71 PJ 18,71 18,43
9.  Mokrouše 19,18 PJ 18,14 19,18
10.  Zahorčice 19,32 KT 19,25 19,32
11.  Želčany 19,48 PJ 19,48 19,47
12.  Štichovice 19,50 PS 17,66 19,50
13.  Benešova Hora 19,63 PT 19,13 19,63
14.  Dehtín 19,81 KT 19,59 19,81
15.  Štítary B 20,19 DO 20,19 19,44
16.  Úněšov 20,63 PS 20,47 20,63
17.  Únětice B 21,02 PJ 18,79 21,02
18.  Mochtín 21,40 KT 17,95 21,40
19.  Útušice 21,93 PJ 21,93 17,85
20.  Stýskaly 22,75 PS 22,75 21,74
21.  Hrabice 23,12 PT 22,86 23,12
22.  Chotíkov 23,83 PS 23,83 19,16
23.  Štěnovický Borek 25,66 PJ 20,66 25,66
24.  Robčice NP PJ NP NP
24.  Oprechtice NP DO NP NP
24.  Štítary NP DO NP NP
24.  Vřeskovice NP KT NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hradec 17,03 PJ 17,03 16,87
2.  Únětice 17,90 PJ 17,90 17,70
3.  Želčany 18,31 PJ 18,23 18,31
4.  Štichovice 18,97 PS 18,12 18,97
5.  Oprechtice 19,70 DO 19,70 18,50
6.  Chotíkov 20,14 PS 18,59 20,14
7.  - ZČU Fireteam 21,56 - 21,56 21,33
8.  Štítary 29,82 DO 29,82 17,06
9.  Poděvousy 33,30 DO 18,03 33,30
10.  Úněšov 48,90 PS 48,24 48,90
11.  Dehtín NP KT 21,35 21,68


Mokrouše

Název soutěže a popis: O pohár obce Mokrouše
Kontakt:   ŠMOLÍK Jiří
Kdy: 17. 08. 2019 12:00
Telefon:  +420 604 895 322
Začátek rezervace: 05. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  17. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 08. 2019 12:00
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bezdědovice 17,41 ST 17,15 17,41
2.  Nevřeň 17,57 PS 17,15 17,57
3.  Horní Kamenice 17,74 DO 17,42 17,74
4.  Únětice A 18,03 PJ 18,03 17,70
5.  Dehtín 18,30 KT 18,30 17,35
6.  Želčany 18,46 PJ 18,46 18,34
7.  Novosedly 18,59 ST 17,12 18,59
8.  Chrást 18,67 PB 17,74 18,67
9.  Horní Lukavice 18,81 PJ 18,60 18,81
10.  Štichovice 18,83 PS 18,09 18,83
11.  Mochtín 18,93 KT 18,13 18,93
12.  Žebnice 19,51 PS 18,18 19,51
13.  Mokrouše 20,25 PJ 20,25 18,34
14.  Příšov 20,40 PS 19,10 20,40
15.  Robčice 20,90 PJ 20,04 20,90
16.  Stýskaly 21,42 PS 21,42 20,82
17.  Úněšov 21,67 PS 21,67 21,39
18.  Štěnovický Borek B 27,50 PJ 27,50 27,36
19.  Šťáhlavy 27,92 PJ 27,79 27,92
20.  Tymákov 32,93 PJ 32,93 22,15
21.  Hradišťská Lhotka NP PJ NP 23,77
21.  Zahorčice NP ST NP 30,88
21.  Bolkov NP PJ NP NP
21.  Únětice B NP PJ NP 18,33
21.  Chotíkov NP PS NP NP
21.  Štítary NP DO NP 18,05
21.  Štěnovický Borek NP PJ NP NP
21.  Útušice NP PJ NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dehtín 17,64 KT 17,64 17,61
2.  Únětice 17,81 PJ 17,71 17,81
3.  Hradec 18,68 PJ 18,37 18,68
4.  Štichovice 18,95 PS 18,95 18,48
5.  Poděvousy 19,25 DO 18,82 19,25
6.  Želčany 19,43 PJ 19,43 18,38
7.  Chotíkov 20,39 PS 20,39 19,59
8.  Mokrouše NP PJ NP 22,46
8.  Horní Lukavice NP PJ 17,43 NP
8.  Úněšov NP PS 20,26 20,21
8.  Štítary NP DO 19,20 NP


Buková

Název soutěže a popis: O pohár starostky obce Buková
Kontakt:   Jan Suchý
Kdy: 18. 08. 2019 10:00
Telefon:  +420607781177
Začátek rezervace: 05. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  18. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 18. 08. 2019 10:00
Konec hlasování: 18. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Štichovice 18,63 PS 18,44 18,63
1.  Horní Lukavice 18,63 PJ 18,63 17,60
3.  Nevřeň 18,65 PS 18,36 18,65
4.  Novosedly 18,79 ST 18,79 18,29
5.  Únětice A 18,80 PJ 18,80 18,15
6.  Horní Kamenice 18,91 DO 18,91 18,71
7.  Mokrouše 18,97 PJ 18,85 18,97
8.  Mochtín 19,05 KT 18,11 19,05
9.  Robčice 19,52 PJ 19,52 18,89
10.  Únětice B 19,60 PJ 19,45 19,60
11.  Bolkov 19,81 PJ 19,81 19,00
12.  Chrást 20,60 PB 20,60 20,59
13.  Chotíkov 20,73 PS 20,73 19,48
14.  Dehtín 21,58 KT 21,58 20,56
15.  Žebnice 22,37 PS 22,37 18,79
16.  Příšov 23,13 PS 23,13 22,93
17.  Zahorčice 26,53 KT 26,53 20,14
18.  Stýskaly 26,85 PS 26,46 26,85
19.  Želčany 33,73 PJ 33,73 33,27
20.  Štěnovický Borek NP PJ NP 20,21
20.  Útušice NP PJ NP NP
20.  Úněšov NP PS NP NP
20.  Štítary NP DO NP 19,28

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Úněšov 18,40 PS 18,40 18,17
2.  Štítary 19,05 DO 19,05 18,71
3.  Únětice 19,10 PJ 19,10 18,48
4.  Hradec 19,78 PJ 19,78 18,18
5.  Horní Lukavice 20,51 PJ 19,67 20,51
6.  Dehtín 20,74 KT 20,74 20,01
7.  Štichovice 22,29 PS 20,88 22,29
8.  Chotíkov 25,77 PS 21,22 25,77
9.  Poděvousy NP DO 19,81 NP


Vranovice

Název soutěže a popis: O pohár starostky obce
Kontakt:   Strnad Stanislav
Kdy: 24. 08. 2019 12:00
Telefon:  724900907
Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  24. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 08. 2019 12:00
Konec hlasování: 24. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Novosedly 16,68 ST 16,68 16,42
2.  Žebnice 16,89 PS 16,86 16,89
3.  Nevřeň 17,35 PS 17,35 17,21
4.  Únětice A 17,49 PJ 17,18 17,49
5.  Vranovice 17,53 PB 17,53 17,43
6.  Bezdědovice 17,68 ST 17,68 17,62
7.  Horní Kamenice 17,85 DO 16,98 17,85
8.  Dehtín 18,33 KT 18,33 18,18
9.  Mochtín 18,34 KT 18,07 18,34
10.  Chotíkov 18,42 PS 18,42 18,39
11.  Horní Lukavice 18,53 PJ 18,30 18,53
12.  Štěnovický Borek 18,68 PJ 18,18 18,68
13.  Robčice 18,78 PJ 18,78 18,38
14.  Mokrouše 18,99 PJ 18,99 18,48
15.  Štichovice 19,60 PS 17,38 19,60
16.  Úněšov 19,84 PS 19,18 19,84
17.  Oprechtice 22,65 FM 22,65 22,28
18.  Zahorčice 25,93 ST 25,93 20,33
19.  Starosedlský Hrádek NP PB NP 17,70
19.  Únětice B NP PJ NP NP
19.  Útušice NP PJ NP NP
19.  Štítary NP DO 17,59 NP
19.  Chrást NP PB NP NP
19.  Bolkov NP PJ NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Úněšov 17,50 PS 17,48 17,50
2.  Štichovice 18,07 PS 18,07 17,95
3.  Hradec 18,22 PJ 18,03 18,22
4.  Hlubyně 18,55 PB 18,55 17,93
5.  Poděvousy 18,78 DO 17,55 18,78
6.  Horní Lukavice 19,96 PJ 19,96 19,82
7.  Štítary 20,44 DO 18,31 20,44
8.  Dehtín 21,32 KT 21,32 21,10
9.  Chotíkov 21,47 PS 21,47 21,16
10.  Vranovice NP PB NP NP
10.  Únětice NP PJ NP NP


Vranovice

Název soutěže a popis: O pohár starostky obce
Kontakt:   Strnad Stanislav
Kdy: 25. 08. 2019 10:00
Telefon:  724900907
Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  25. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 08. 2019 10:00
Konec hlasování: 25. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Únětice A 17,28 PJ 16,80 17,28
2.  Novosedly 17,30 ST 17,30 16,81
3.  Žebnice 17,52 PS 16,95 17,52
4.  Nevřeň 17,56 PS 16,88 17,56
5.  Chrást 17,72 PB 16,71 17,72
6.  Horní Lukavice 17,83 PJ 17,83 16,68
7.  Robčice 17,92 PJ 17,87 17,92
8.  Dehtín 17,99 KT 17,99 17,60
9.  Vranovice 18,07 PB 17,78 18,07
10.  Starosedlský Hrádek 18,32 PB 18,32 17,53
11.  Chotíkov 18,46 PS 18,20 18,46
12.  Horní Kamenice 18,52 DO 18,52 18,13
13.  Únětice B 18,66 PJ 18,66 18,61
14.  Štichovice 18,85 PS 17,90 18,85
15.  Želčany 18,94 PJ 18,35 18,94
16.  Bolkov 18,96 PJ 18,96 18,73
17.  Úněšov 19,26 PS 18,99 19,26
18.  Mokrouše 19,33 PJ 18,12 19,33
19.  Zahorčice 19,96 ST 19,96 19,85
20.  Útušice 20,02 PJ 18,62 20,02
21.  Hrabice 20,85 PT 18,33 20,85
22.  Mochtín 21,28 KT 21,28 17,90
23.  Štěnovický Borek NP PJ NP NP
23.  Stýskaly NP PS NP NP
23.  Štítary NP DO NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vranovice 17,03 PB 16,69 17,03
2.  Štítary 17,68 DO 16,71 17,68
3.  Dehtín 18,09 KT 17,98 18,09
4.  Hradec 18,17 PJ 18,17 17,71
5.  Úněšov 18,28 PS 18,27 18,28
6.  Želčany 18,49 PJ 18,49 17,92
7.  Poděvousy 18,73 DO 18,65 18,73
8.  Štichovice 18,96 PS 18,96 18,83
9.  Únětice 19,67 PJ 19,67 18,54
10.  Horní Lukavice 21,29 PJ 21,29 18,84
11.  Chotíkov NP PS NP NP


Žákava

Název soutěže a popis: Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
Kontakt:   Valeš Libor
Kdy: 07. 09. 2019 12:00
Telefon:  +420 722 784 456
Začátek rezervace: 26. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  07. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 09. 2019 12:00
Konec hlasování: 07. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Únětice A 16,72 PJ 16,72 16,69
2.  Horní Kamenice 17,32 DO 17,32 17,19
3.  Horní Lukavice 17,38 PJ 17,14 17,38
4.  Nevřeň 17,89 PS 17,89 17,29
5.  Chrást 18,37 PB 18,37 17,11
6.  Štítary 18,49 DO 18,05 18,49
7.  Robčice 18,61 PJ 18,61 18,40
8.  Únětice B 18,67 PJ 18,37 18,67
9.  Mokrouše 18,78 PJ 18,78 18,26
10.  Mochtín 18,89 KT 18,89 17,96
11.  Želčany 19,07 PJ 18,76 19,07
12.  Starosedlský Hrádek 19,12 PB 19,12 18,28
12.  Vranovice 19,12 PB 19,12 17,46
14.  Hrabice 19,32 PT 18,79 19,32
15.  Chotíkov 19,57 PS 19,57 19,51
16.  Bolkov 19,66 PJ 19,66 18,10
17.  Útušice 19,73 PJ 19,73 19,73
18.  Dehtín 21,48 KT 21,48 18,72
19.  Štěnovický Borek 21,49 PJ 21,49 21,48
20.  Zahorčice 25,66 KT 21,69 25,66
21.  Štichovice 29,46 PS 29,46 29,30
22.  Zahorčice NP ST 17,41 16,96
22.  Žebnice NP PS 18,13 18,39
22.  Stýskaly NP PS 18,98 NP
22.  Úněšov NP PS 21,33 NP
22.  Novosedly NP ST NP NP
22.  Drahkov NP PJ NP NP
22.  Žákava NP PJ 21,37 21,64

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Úněšov 17,78 PS 17,73 17,78
2.  Hradec 18,48 PJ 17,92 18,48
3.  Želčany 18,68 PJ 18,57 18,68
4.  Únětice 19,15 PJ 19,15 17,36
5.  Štítary 19,35 DO 19,35 17,97
6.  Horní Lukavice 19,96 PJ 19,96 19,70
7.  Poděvousy 20,30 DO 19,35 20,30
8.  Žákava 28,12 PJ 28,12 22,06
9.  Štichovice 35,74 PS 18,53 35,74
10.  Chotíkov NP PS 18,63 18,23


Únětice

Název soutěže a popis: O pohár SDH Únětice
Kontakt:   Balvín Zdeněk
Kdy: 08. 09. 2019 10:00
Telefon:  +420 721 021 660
Začátek rezervace: 26. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  08. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 09. 2019 10:00
Konec hlasování: 08. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Únětice A 16,51 PJ 16,51 16,42
2.  Zahorčice 16,55 ST 16,31 16,55
3.  Novosedly 16,79 ST 16,12 16,79
4.  Horní Lukavice 17,04 PJ 16,81 17,04
5.  Vranovice 17,47 PB 17,47 17,35
6.  Žebnice 17,77 PS 17,36 17,77
7.  Robčice 17,99 PJ 17,99 17,92
8.  Dehtín 18,43 KT 18,43 17,51
9.  Mochtín 18,45 KT 18,45 17,81
10.  Štítary 18,67 DO 17,20 18,67
11.  Horní Kamenice 19,14 DO 18,72 19,14
12.  Chrást 19,35 PB 17,39 19,35
13.  Bolkov 19,36 PJ 17,91 19,36
14.  Štichovice 19,58 PS 18,43 19,58
15.  Úněšov 20,75 PS 19,41 20,75
16.  Drahkov 22,03 PJ 19,68 22,03
17.  Útušice 27,59 PJ 25,47 27,59
18.  Želčany 30,74 PJ 29,85 30,74
19.  Štěnovický Borek NP PJ NP NP
19.  Hrabice NP PT NP NP
19.  Zahorčice NP KT 21,39 21,01
19.  Nevřeň NP PS 16,75 NP
19.  Bezdědovice NP ST 18,93 NP
19.  Chotíkov NP PS 17,74 NP
19.  Stýskaly NP PS 18,81 NP
19.  Únětice B NP PJ NP NP
19.  Mokrouše NP PJ NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dehtín 16,95 KT 16,95 16,80
2.  Únětice 17,18 PJ 17,18 17,11
3.  Poděvousy 17,40 DO 17,40 17,10
4.  Hradec 17,72 PJ 17,44 17,72
5.  Úněšov 17,80 PS 17,80 17,25
6.  Štichovice 17,97 PS 17,83 17,97
7.  Želčany 18,67 PJ 17,74 18,67
8.  Štítary 18,76 DO 18,76 18,56
9.  Strýčkovice 18,83 DO 18,83 17,59
10.  Horní Lukavice 26,69 PJ 26,69 26,03
11.  Hlubyně NP PB NP NP

Počet soutěží: 14  Celkem pokusů:  38
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: