Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Bu 1 | Bu 2 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Únětice 1911 A | 182 | 16,51 | PJ | 22 | ||
2. | Novosedly | 180 | 16,68 | ST | 0 | ||
3. | Horní Kamenice | 156 | 17,07 | DO | 20 | ||
4. | Nevřeň | 145 | 17,04 | PS | 30 | ||
5. | Horní Lukavice | 119 | 17,04 | PJ | - | 11 | |
6. | Dehtín | 114 | 17,02 | KT | 17 | ||
7. | Žebnice | 107 | 16,85 | PS | 1 | ||
8. | Chrást | 88 | 17,25 | PB | 0 | ||
9. | Štichovice | 83 | 17,84 | PS | 14 | ||
10. | Robčice | 66 | 17,92 | PJ | 0 | ||
11. | Mochtín | 65 | 17,73 | KT | 10 | ||
12. | Mokrouše | 55 | 18,67 | PJ | 15 | ||
13. | Zahorčice | 53 | 16,55 | ST | 28 | ||
14. | Štítary | 50 | 17,78 | DO | 15 | ||
15. | Bolkov | 49 | 18,30 | PJ | 6 | ||
16. | Únětice 1911 B | 48 | 17,96 | PJ | 0 | ||
17. | Vranovice | 39 | 17,47 | PB | - | 6 | |
18. | Chotíkov | 35 | 18,26 | PS | - | - | 0 |
19. | Šipoun | 31 | 17,33 | PT | 31 | ||
20. | Bezdědovice | 30 | 17,41 | ST | - | - | 0 |
21. | Želčany | 21 | 18,46 | PJ | - | - | 0 |
22. | Bezděkov pod Třemšínem | 20 | 16,39 | PB | 0 | ||
-. | Zahorčice | 20 | 18,94 | KT | 10 | ||
24. | Příšov | 14 | 18,91 | PS | - | - | 0 |
25. | Štěnovický Borek | 11 | 18,68 | PJ | - | - | 0 |
26. | Starosedlský Hrádek | 10 | 18,32 | PB | - | - | 0 |
-. | Útušice | 10 | 19,35 | PJ | 7 | ||
28. | Zahořany | 8 | 19,95 | PZ | - | 4 | |
29. | Budilov B | 7 | 19,29 | PT | - | 7 | |
30. | Vřeskovice | 6 | 18,76 | KT | - | - | 0 |
-. | Nové Kestřany | 6 | 19,52 | ST | - | 6 | |
32. | Výškovice | 4 | 19,62 | PT | - | 4 | |
33. | Hrabice | 3 | 19,32 | PT | - | - | 0 |
-. | Benešova Hora | 3 | 19,63 | PT | - | - | 0 |
35. | Úněšov | 2 | 19,26 | PS | 0 | ||
-. | Oprechtice | 2 | 19,81 | DO | - | 2 | |
-. | Obora | 2 | 20,63 | PS | - | - | 0 |
38. | Štítary B | 1 | 20,19 | DO | - | - | 0 |
39. | Bučí | 0 | 19,84 | PS | - | - | 0 |
-. | Stýskaly | 0 | 21,42 | PS | - | 0 | |
-. | Drahkov | 0 | 22,03 | PJ | - | - | 0 |
-. | Oprechtice | 0 | 22,65 | FM | - | - | 0 |
-. | Štichovice B | 0 | 23,32 | PS | - | - | 0 |
-. | Štěnovický Borek B | 0 | 27,50 | PJ | - | - | 0 |
-. | Šťáhlavy | 0 | 27,92 | PJ | - | - | 0 |
-. | Tymákov | 0 | 32,93 | PJ | - | - | 0 |
-. | Chrást | 0 | NP | PS | - | - | 0 |
-. | Hradišťská Lhotka | 0 | NP | PJ | - | - | 0 |
-. | Žákava | 0 | NP | PJ | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Bu 1 | Bu 2 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úněšov | 131 | 17,37 | PS | 22 | ||
-. | Hradec | 131 | 17,03 | PJ | 27 | ||
3. | Únětice 1911 | 104 | 17,18 | PJ | 10 | ||
4. | Poděvousy | 100 | 17,40 | DO | 23 | ||
5. | Štichovice | 97 | 17,71 | PS | 13 | ||
6. | Dehtín | 76 | 16,95 | KT | 6 | ||
7. | Štítary | 57 | 17,68 | DO | - | - | 0 |
8. | Chotíkov | 51 | 18,45 | PS | - | 2 | |
9. | Želčany | 40 | 18,31 | PJ | - | - | 0 |
10. | Horní Lukavice | 32 | 18,73 | PJ | - | - | 0 |
11. | Vranovice | 15 | 17,03 | PB | - | - | 0 |
12. | Hlubyně | 11 | 18,55 | PB | 3 | ||
13. | Oprechtice | 6 | 19,70 | DO | - | 0 | |
14. | Zahořany | 5 | 30,09 | PZ | - | 1 | |
15. | Sloup | 4 | 20,47 | PZ | - | 4 | |
16. | Žákava | 3 | 28,12 | PJ | - | - | 0 |
17. | Bučí | 2 | 18,75 | PS | - | - | 0 |
-. | Strýčkovice | 2 | 18,83 | DO | - | - | 0 |
-. | Horní Bělá | 2 | 39,72 | PS | - | - | 0 |
20. | Mokrouše | 0 | NP | PJ | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 69 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: