Rok:

Výsledky ročníku 2022 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Út
1
Ho
2
Št
3
Ne
4
St
5
Ho
6
Št
7
Št
8
Bu
9
Bo
10
Mo
11
Mo
12
Ro
13
Bu
14
Žá
15
1. Horní Lukavice 223 16,68PJ
16,68
17,80
17,40
18,51
17,18
17,70
16,99
17,33
NP
17,81
17,08
17,31
16,76
17,27
18,16
2. Únětice 1911 A 198 16,83PJ
18,21
17,40
17,24
17,31
27,95
17,86
NP
17,06
17,42
22,01
17,16
17,69
16,83
16,89
17,42
3. Horní Kamenice 192 16,68DO
17,17
17,41
16,70
NP
17,06
16,68
18,15
NP
17,79
NP
17,22
17,46
17,84
17,53
18,65
4. Únětice 1911 B 144 17,17PJ
17,17
NP
NP
17,61
17,47
17,35
17,77
17,80
21,54
18,15
17,83
30,07
18,54
17,59
18,21
5. Žebnice 140 16,75PS
16,82
17,93
16,75
17,29
17,42
NP
19,66
18,17
18,33
18,45
17,27
19,66
18,27
NP
-
6. Hlubyně 132 17,26PB
NP
18,66
17,75
NP
17,38
17,44
18,73
17,26
18,75
20,57
18,57
18,13
18,10
17,89
19,14
7. Dehtín 127 17,38KT-
17,72
18,03
17,98
18,09
17,51
19,26
17,38
18,25
18,99
32,64
NP
17,88
NP
17,72
8. Mokrouše 123 17,49PJ
18,93
17,66
17,83
17,53
19,10
17,91
18,43
17,94
21,59
22,16
20,07
17,49
19,21
17,71
18,93
9. Mochtín 117 16,99KT
18,48
18,24
19,32
18,23
19,18
18,13
20,11
19,52
18,11
18,03
17,94
21,24
17,54
16,99
26,96
10. Bolkov 97 17,54PJ
18,88
19,03
19,37
22,95
19,04
17,54
18,26
18,18
NP
19,89
18,23
17,61
18,95
18,36
20,38
11. Robčice 94 17,75PJ
17,75
NP
18,24
18,93
18,13
NP
20,47
18,00
18,62
19,38
18,29
19,01
18,29
17,91
NP
12. Útušice 71 18,21PJ
18,67
18,78
18,21
19,45
19,24
18,64
18,87
18,29
19,70
NP
18,37
19,14
19,41
25,46
NP
13. Želčany 64 17,35PJ
17,35
NP
17,86
NP
NP
17,94
NP
18,82
18,95
20,33
20,28
18,50
NP
18,39
21,39
14. Zahorčice 54 18,24KT
NP
20,22
18,37
NP
18,24
NP
19,56
18,74
NP
21,27
21,76
NP
18,63
29,10
18,48
15. Štítary 39 18,70DO
18,97
NP
NP
18,70
21,29
NP
NP
-
18,98
23,03
19,34
19,47
19,04
NP
19,44
16. Štěnovický Borek 27 19,50PJ---
25,41
20,92
19,52
20,67
19,50
20,46
19,54
NP
21,17
NP
NP
21,32
17. Bezděkov pod Třemšínem 23 17,28PB
17,52
NP
17,28
------------
18. Příšov 22 19,12PS-
19,23
19,13
NP
NP
20,33
NP
19,12
20,16
NP
24,52
-
19,52
23,44
-
19. Stýskaly 14 18,45PS
18,45
NP
NP
NP
20,49
18,81
NP
21,16
NP
-----
25,48
-. Nebílovy 14 19,44PJ
21,53
NP
22,43
NP
28,96
19,86
NP
NP
NP
25,04
NP
19,44
NP
-
19,96
21. Štichovice A 9 18,96PS--
18,96
20,61
30,01
NP
30,36
--------
22. Bezdědovice 8 18,59ST-----------
18,59
---
-. Žákava 8 18,98PJ--------------
18,98
24. Chotíkov 6 19,12PS---
19,12
-----------
-. Chlum 6 20,39PJ-------
22,86
---
20,39
-
21,40
-
26. Kocelovice 5 20,32ST-----------
20,32
--
20,70
27. Újezd 1 36,44DO------
36,44
--------
28. Tymákov 0 29,58PJ-----------
29,58
---
-. Město Touškov 0 38,99PS----
38,99
----------
-. Žichlice 0 49,06PS--------------
49,06
-. Štichovice B 0 NPPS--
NP
------------
-. Nové Sedliště 0 NPTC------
NP
--------
-. Křenovy 0 NPDO-----
MS
NP
--------
-. Lhotka 0 MSPS--------------
MS


Celkem se účastnilo:  48 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: