Rok:

Výsledky ročníku 2022 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Út
1
Ho
2
Št
3
Ne
4
St
5
Ho
6
Št
7
Št
8
Bu
9
Bo
10
Mo
11
Mo
12
Ro
13
Bu
14
Žá
15
1. Horní Lukavice 208 16,68PJ
16,68
17,80
17,40
18,51
17,18
17,70
16,99
17,33
NP
17,81
17,08
17,31
16,76
17,27
-
2. Horní Kamenice 182 16,68DO
17,17
17,41
16,70
NP
17,06
16,68
18,15
NP
17,79
NP
17,22
17,46
17,84
17,53
-
3. Únětice 1911 A 178 16,83PJ
18,21
17,40
17,24
17,31
27,95
17,86
NP
17,06
17,42
22,01
17,16
17,69
16,83
16,89
-
4. Žebnice 140 16,75PS
16,82
17,93
16,75
17,29
17,42
NP
19,66
18,17
18,33
18,45
17,27
19,66
18,27
NP
-
5. Únětice 1911 B 131 17,17PJ
17,17
NP
NP
17,61
17,47
17,35
17,77
17,80
21,54
18,15
17,83
30,07
18,54
17,59
-
6. Hlubyně 125 17,26PB
NP
18,66
17,75
NP
17,38
17,44
18,73
17,26
18,75
20,57
18,57
18,13
18,10
17,89
-
7. Mochtín 117 16,99KT
18,48
18,24
19,32
18,23
19,18
18,13
20,11
19,52
18,11
18,03
17,94
21,24
17,54
16,99
-
8. Mokrouše 114 17,49PJ
18,93
17,66
17,83
17,53
19,10
17,91
18,43
17,94
21,59
22,16
20,07
17,49
19,21
17,71
-
9. Dehtín 110 17,38KT-
17,72
18,03
17,98
18,09
17,51
19,26
17,38
18,25
18,99
32,64
NP
17,88
NP
-
10. Robčice 94 17,75PJ
17,75
NP
18,24
18,93
18,13
NP
20,47
18,00
18,62
19,38
18,29
19,01
18,29
17,91
-
11. Bolkov 93 17,54PJ
18,88
19,03
19,37
22,95
19,04
17,54
18,26
18,18
NP
19,89
18,23
17,61
18,95
18,36
-
12. Útušice 71 18,21PJ
18,67
18,78
18,21
19,45
19,24
18,64
18,87
18,29
19,70
NP
18,37
19,14
19,41
25,46
-
13. Želčany 63 17,35PJ
17,35
NP
17,86
NP
NP
17,94
NP
18,82
18,95
20,33
20,28
18,50
NP
18,39
-
14. Zahorčice 43 18,24KT
NP
20,22
18,37
NP
18,24
NP
19,56
18,74
NP
21,27
21,76
NP
18,63
29,10
-
15. Štítary 33 18,70DO
18,97
NP
NP
18,70
21,29
NP
NP
-
18,98
23,03
19,34
19,47
19,04
NP
-
16. Štěnovický Borek 25 19,50PJ---
25,41
20,92
19,52
20,67
19,50
20,46
19,54
NP
21,17
NP
NP
-
17. Bezděkov pod Třemšínem 23 17,28PB
17,52
NP
17,28
------------
18. Příšov 22 19,12PS-
19,23
19,13
NP
NP
20,33
NP
19,12
20,16
NP
24,52
-
19,52
23,44
-
19. Stýskaly 14 18,45PS
18,45
NP
NP
NP
20,49
18,81
NP
21,16
NP
------
20. Štichovice A 9 18,96PS--
18,96
20,61
30,01
NP
30,36
--------
-. Nebílovy 9 19,44PJ
21,53
NP
22,43
NP
28,96
19,86
NP
NP
NP
25,04
NP
19,44
NP
--
22. Bezdědovice 8 18,59ST-----------
18,59
---
23. Chotíkov 6 19,12PS---
19,12
-----------
-. Chlum 6 20,39PJ-------
22,86
---
20,39
-
21,40
-
25. Kocelovice 2 20,32ST-----------
20,32
---
26. Újezd 1 36,44DO------
36,44
--------
27. Tymákov 0 29,58PJ-----------
29,58
---
-. Město Touškov 0 38,99PS----
38,99
----------
-. Křenovy 0 NPDO-----
MS
NP
--------
-. Nové Sedliště 0 NPTC------
NP
--------
-. Štichovice B 0 NPPS--
NP
------------


Celkem se účastnilo:  45 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: