Výsledky ročníku 2023 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Ho 2 | Št 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Únětice 1911 A | 209 | 16,64 | PJ | 28 | |||
2. | Horní Lukavice | 177 | 17,17 | PJ | 50 | |||
3. | Mokrouše | 142 | 17,31 | PJ | 36 | |||
4. | Únětice 1911 B | 140 | 16,86 | PJ | 30 | |||
5. | Horní Kamenice | 135 | 16,53 | DO | 18 | |||
6. | Robčice | 132 | 17,48 | PJ | 37 | |||
7. | Želčany | 125 | 17,67 | PJ | 32 | |||
8. | Dehtín | 106 | 17,30 | KT | 29 | |||
-. | Hlubyně | 106 | 17,50 | PB | 20 | |||
10. | Zahorčice | 87 | 17,00 | KT | 28 | |||
11. | Mochtín | 85 | 17,87 | KT | 26 | |||
12. | Bolkov | 78 | 17,98 | PJ | 12 | |||
13. | Útušice | 71 | 17,86 | PJ | 8 | |||
14. | Bezdědovice | 52 | 17,46 | ST | - | - | 0 | |
15. | Štěnovický Borek | 34 | 18,11 | PJ | - | - | 5 | |
16. | Štítary | 30 | 18,76 | DO | 2 | |||
17. | Stýskaly | 29 | 18,55 | PS | 9 | |||
18. | Štichovice | 20 | 18,69 | PS | - | 2 | ||
19. | Vranovice | 17 | 17,96 | PB | - | - | - | 0 |
20. | Chlum | 16 | 19,11 | PJ | - | - | - | 0 |
21. | Bezděkov pod Třemšínem | 13 | 18,26 | PB | - | - | 13 | |
-. | Nebílovy | 13 | 19,54 | PJ | 2 | |||
23. | Sedlčany | 10 | 17,62 | PB | - | - | - | 0 |
24. | Žebnice | 5 | 19,74 | PS | - | 5 | ||
25. | Obora | 4 | 19,25 | PS | - | - | - | 0 |
26. | Vranovice Peklo | 3 | 19,00 | PB | - | - | - | 0 |
27. | Nezbavětice | 2 | 22,55 | PJ | - | - | - | 0 |
28. | Tymákov | 0 | 21,25 | PJ | - | - | - | 0 |
-. | Příkosice | 0 | 25,55 | RO | - | - | - | 0 |
-. | Žichlice | 0 | 26,45 | PS | - | - | - | 0 |
-. | Město Touškov | 0 | 28,10 | PS | - | - | 0 | |
-. | Hradišťská Lhotka | 0 | 31,95 | PJ | - | - | - | 0 |
-. | Žákava | 0 | NP | PJ | - | - | - | 0 |
-. | Božkov | 0 | NP | PM | - | - | - | 0 |
-. | Žákava B | 0 | NP | PJ | - | - | - | 0 |
-. | Stýskaly 5,9 | 0 | NP | PS | - | - | - | 0 |
-. | Skrýchov u Malšic | 0 | NP | TA | - | - | - | 0 |
-. | Letiny | 0 | NP | PJ | - | - | - | 0 |
-. | Krotějov | 0 | NP | TA | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Ho 2 | Št 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradec | 90 | 16,88 | PJ | 28 | |||
2. | Lužná | 75 | 17,17 | RA | 16 | |||
3. | Poděvousy | 63 | 17,16 | DO | 9 | |||
4. | Únětice 1911 | 51 | 17,26 | PJ | 17 | |||
5. | Štítary | 48 | 17,41 | DO | 6 | |||
6. | Želčany | 44 | 17,10 | PJ | 6 | |||
7. | Úněšov | 31 | 16,12 | PS | - | - | 8 | |
-. | Štěnovický Borek | 31 | 17,84 | PJ | - | 4 | ||
9. | Chlum | 14 | 18,06 | PJ | - | - | - | 0 |
10. | Vranovice | 8 | 17,27 | PB | - | - | - | 0 |
-. | Chotíkov | 8 | 18,42 | PS | 1 | |||
12. | Žákava | 6 | 18,38 | PJ | 3 | |||
13. | Štichovice | 4 | 18,61 | PS | - | - | 4 | |
14. | Nezbavětice | 3 | 21,48 | PJ | - | - | - | 0 |
15. | Dehtín | 0 | 19,17 | KT | - | - | - | 0 |
-. | Poděvousy Lachtánci | 0 | NP | DO | - | - | - | 0 |
-. | Volenice | 0 | NP | PB | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 56 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: