Rok:

Výsledky ročníku 2015 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Bu
2
Ho
3
Št
4
Pl
5
Br
6
Za
7
Úh
8
Kr
9
Ún
10
Body
1. Horní Lukavice 192 16,88PJ
17
0
15
17
15
20
15
20
17
17
153
2. Dehtín 164 17,09KT
9
20
13
20
11
0
11
17
15
15
131
3. Chrást Draci 154 16,75PB
20
13
20
4
5
0
17
6
13
20
118
4. Kalenice 149 17,04ST
15
15
8
15
0
13
13
3
0
15
97
5. Horní Kamenice 131 17,52DO
13
17
9
0
20
17
6
13
4
3
102
6. Únětice 1911 120 16,20PJ
6
0
17
0
17
5
20
0
20
0
85
7. Bolkov 85 17,88PJ
0
5
4
7
8
9
10
11
8
7
69
8. Poděvousy 81 17,56DO--
1
11
0
3
4
15
10
0
44
9. Štichovice 73 18,10PS
11
6
6
0
9
11
8
0
6
9
66
10. Mokrouše 72 17,81PJ
5
11
11
1
10
0
7
7
0
0
52
11. Obora 68 17,93PS
8
10
0
9
7
7
9
4
0
4
58
12. Bezděkov pod Třemšínem 64 16,59PB---------
0
0
13. Vřeskovice 60 17,72KT
4
0
7
6
0
8
0
0
2
11
38
14. Robčice 54 18,13PJ
0
8
0
5
0
6
5
1
5
6
36
15. Žebnice 45 17,22PS--
3
13
13
10
-
5
0
0
44
16. Zahorčice 43 17,67ST-
9
---
15
---
8
32
17. Štěnovický Borek 40 18,44PJ
10
0
2
0
0
1
3
2
7
5
30
18. Úherce 35 17,81PS
0
0
11
0
0
0
0
0
0
10
21
-. Chotíkov 35 18,37PS
0
7
5
2
6
4
-
0
3
0
27
20. Nevřeň 32 17,64PS
0
0
0
10
0
2
2
9
0
0
23
21. Útušice 28 18,77PJ
7
0
0
3
4
0
-
0
1
2
17
22. Štrbice A 21 18,06TP-------
10
11
-21
23. Štrbice B 17 18,74TP-------
8
9
-17
24. Chrášťany 13 18,12LT----------0
25. Vranovice 10 18,60PB----------0
26. Novosedly 9 17,94ST----------0
27. Bezdědovice 8 18,04ST----------0
-. Křečov 8 18,10PS--
0
8
------8
29. Bučí 4 21,37PS-
4
--------4
30. Starosedlský Hrádek 3 23,84PB----------0
31. Žákava 1 40,98PJ---------
1
1
32. Třebsko 0 21,15PB----------0
-. Hostivice 0 22,45PZ-----
0
----0
-. Buková 0 27,35PB----------0
-. Liblín 0 27,87RO-----
0
----0
-. Želčany 0 NPPJ----------0
-. Hradiště 0 NPPM----
0
-----0
-. Lhotka 0 NPPB----------0
-. Dvorce 0 NPJH----------0
-. Řemešín 0 NPPS-----
0
----0
-. Lednice 0 NPPS-----
0
----0
-. Mokrouše G 0 NPPJ----------0
-. Dolní Hradiště 0 NPPS-----
0
----0
-. Hadačka 0 NPPS-----
0
----0
-. Božkov 0 NPPM----
0
-----0
-. Chotěmice 0 NPTA----------0
-. Příšov 0 NPPS-
0
--------0
-. Brodeslavy 0 NPPS-----
0
----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Bu
2
Ho
3
Št
4
Pl
5
Br
6
Za
7
Úh
8
Kr
9
Ún
10
Body
1. Chválenice 96 16,64PJ
10
10
10
10
0
6
-
0
10
10
66
2. Únětice 1911 74 18,01PJ
2
6
3
2
4
10
10
10
0
1
48
3. Poděvousy 46 18,16DO
6
8
6
0
0
8
0
6
1
0
35
4. Dehtín 44 18,47KT
4
3
4
0
0
1
8
0
6
4
30
5. Štichovice 42 17,93PS
3
0
0
8
0
3
6
0
4
6
30
6. Úněšov 41 17,77PS--
0
4
6
4
-
1
8
8
31
-. Chotíkov 41 18,21PS
8
4
0
0
0
0
3
8
3
0
26
8. Štěnovický Borek 29 18,17PJ
0
1
8
6
3
0
3
3
2
0
26
9. Hradec 14 17,75PJ----
10
--
4
--14
10. Lužná 13 19,48RA----
8
0
0
0
0
0
8
11. Bučí 9 19,83PS
1
0
0
0
3
0
-
2
0
0
6
12. Horní Lukavice 7 19,46PJ--
1
0
0
0
1
0
0
3
5
13. Mrtník 5 19,23PS-
2
0
1
-
2
0
-
0
-5
-. Útušice 5 19,24PJ-
0
0
3
0
0
-
0
0
2
5
15. Sloup 4 18,86PZ------
4
---4
-. Líchovy 4 20,31PB----------0
17. Rybnice 3 22,15PS
0
0
2
0
1
0
-
0
0
-3
18. Mokrouše 1 20,54PJ----------0
19. Nová Ves pod Pleší 0 20,67PB----------0
-. Petrovice 0 20,73PB----------0
-. Namnice 0 21,30PB----------0
-. Seč 0 21,31PJ----------0
-. Želčany 0 22,31PJ----------0
-. Chrášťany 0 22,56LT----------0
-. Manětín 0 23,52PS--
0
0
------0
-. Chlumčany 0 23,62PJ
0
0
--------0
-. Hostivice 0 41,03PZ-----
0
----0


Celkem se účastnilo:  75 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: