Rok:

Výsledky ročníku 2014 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Št
2
Bu
3
Body
1. Horní Lukavice 146 16,96PJ
10
9
15
34
2. Únětice 1911 138 16,49PJ
0
20
0
20
3. Chrást Draci 134 17,11PB
17
15
20
52
4. Poděvousy 112 17,60DO
0
13
11
24
5. Vřeskovice 105 17,28KT
0
8
8
16
6. Dehtín 102 16,99KT
6
17
10
33
7. Horní Kamenice 92 17,59DO
13
6
17
36
8. Bolkov 86 17,60PJ
0
13
9
22
9. Mokrouše 70 18,01PJ
15
7
7
29
10. Žebnice 69 17,32PS
2
10
13
25
11. Kornatice 58 17,89RO
0
2
2
4
12. Štichovice 48 18,04PS
0
4
0
4
13. Štěnovický Borek 45 18,37PJ
0
0
5
5
14. Obora 44 17,78PS
8
5
0
13
15. Robčice 43 18,03PJ
9
0
0
9
16. Úherce 37 17,38PS
0
0
0
0
-. Žákava 37 18,28PJ
0
1
0
1
18. Kalenice 31 17,13ST
20
--20
-. Seč 31 18,68PJ
0
3
4
7
20. Krašovice 21 18,72PS
3
0
3
6
-. Brodeslavy 21 18,89PS
13
0
6
19
22. Bezděkov pod Třemšínem 17 17,35PB---0
23. Třebsko 16 18,50PB---0
24. Nevřeň 15 19,33PS
7
0
0
7
25. Nalžovice 8 18,83PB---0
-. Radětice 8 19,08PB---0
27. Zálesí 7 18,87PJ
5
1
0
6
-. Chotíkov 7 19,15PS--
1
1
29. Buková 5 19,10PB---0
30. Dolní Hradiště 4 19,50PS-
0
0
0
-. Hubenov B 4 19,86PS
4
0
0
4
32. Útušice 3 20,35PJ-
0
0
0
-. Božkov 3 22,71PM-
0
-0
34. Jankov 0 19,15BN---0
-. Křečov 0 21,06PS-
0
-0
-. Starosedlský Hrádek 0 21,68PB---0
-. Chářovice 0 21,84BN---0
-. Nebílovy 0 22,40PJ---0
-. Zahorčice 0 22,77ST---0
-. Lhůta 0 24,22PJ---0
-. Želčany 0 26,82PJ---0
-. Kozojedy 0 39,01PS---0
-. Šipoun 0 NPPT---0
-. Hostivice 0 NPPZ---0
-. Nezvěstice 0 NPPJ---0
-. Bezdědovice 0 NPST---0
-. Bučí 0 NPPS--
0
0
-. - Rada ZČHL 0 NP----0
-. Lednice 0 NPPS---0
-. Šťáhlavy 0 NPPJ---0
-. Belarus ( Bělorusko ) Řemešín 0 NP---
0
0
-. Kocelovice 0 NPST---0
-. Žebnice dorost 0 NPPS---0
-. Sloup 0 NPPZ---0
-. Břízsko 0 NPPS---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Št
2
Bu
3
Body
1. Chválenice 87 16,49PJ
3
10
10
23
2. Štěnovický Borek 54 18,27PJ
10
6
0
16
3. Poděvousy Devils 52 18,13DO
2
4
8
14
4. Dehtín 36 18,94KT-
0
6
6
-. Štichovice 36 19,05PS
8
1
3
12
6. Chotíkov 30 18,59PS
0
3
0
3
7. Bučí 20 17,84PS
4
8
0
12
-. Únětice 1911 20 18,80PJ
0
2
2
4
9. Strýčkovice 10 18,07DO---0
-. Petrovice 10 18,66PB---0
-. Mrtník 10 19,31PS---0
-. Úněšov 10 19,48PS
6
0
4
10
13. Poděvousy Angels 8 19,99DO
0
0
1
1
14. Hradec 6 18,70PJ---0
-. Radětice 6 20,25PB---0
16. Mokrouše 5 19,65PJ---0
17. Lužná 4 19,81RA---0
18. Chlumčany 3 21,08PJ
0
--0
19. Útušice 1 22,13PJ---0
20. Rybnice 0 22,75PS---0
-. Rybnice Cácorky 0 23,11PS
0
0
0
0
-. Třebsko 0 23,79PB---0
-. Obora 0 26,70PS-
0
0
0
-. Kozojedy 0 31,32PS---0
-. Horní Hradiště 0 35,38PS---0
-. Brodeslavy 0 47,48PS---0
-. Želčany 0 NPPJ---0
-. Hostivice 0 NPPZ---0


Celkem se účastnilo:  83 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: