| Liga: | Olomoucká noční liga |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/sdhluderov/ |
| Kdy: | 30. 07. 2022 21:00 |
| Kontakt: | Pavel Navrátil ml. |
| Telefon: | 732 507 699 |
| Okres: | Olomouc |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | ADMIN |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Soběsuky A | Prostějov | 18,86 | 18,86 | 18,75 | |
| 2. | Pavlov | Šumperk | 18,90 | 18,90 | 18,51 | |
| 3. | Šumvald | Olomouc | 19,64 | 18,77 | 19,64 | |
| 4. | Velký Týnec | Olomouc | 19,77 | 18,47 | 19,77 | |
| 5. | Krasice - Prostějov (J)elita | Prostějov | 19,83 | 19,83 | 19,19 | |
| 6. | Světlá Hora | Bruntál | 19,85 | 18,78 | 19,85 | |
| 7. | Dolní Libina | Šumperk | 20,14 | 17,89 | 20,14 | |
| 8. | Cholina | Olomouc | 20,99 | 20,99 | 19,62 | |
| 9. | Měrotín | Olomouc | 21,75 | 19,12 | 21,75 | |
| 10. | Blatec | Olomouc | 22,67 | 22,55 | 22,67 | |
| 11. | Vojnice | Olomouc | 23,34 | 23,34 | 19,38 | |
| 12. | Haňovice | Olomouc | 24,73 | 24,73 | 23,67 | |
| 13. | Tršice | Olomouc | 26,15 | 26,15 | 23,46 | |
| 14. | Nová Dědina | Olomouc | 32,08 | 32,06 | 32,08 | |
| 15. | Náměšť na Hané | Olomouc | 32,95 | 32,88 | 32,95 | |
| 16. | Mostkovice DomaMost | Prostějov | NP | NP | NP | |
| 16. | Soběsuky B | Prostějov | NP | NP | NP | |
| 16. | Dub nad Moravou | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 16. | Bílovice | Prostějov | NP | NP | NP | |
| 16. | Maršíkov | Šumperk | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,46 | 14,44 | 14,46 | 2018/05/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Janovice | Bruntál | 14,57 | 14,54 | 14,57 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bílovice | Prostějov | 14,59 | 14,47 | 14,59 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Janovice | Bruntál | 14,60 | 14,32 | 14,60 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ratiboř | Vsetín | 14,60 | 14,59 | 14,60 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Měrotín | Olomouc | 14,62 | 14,47 | 14,62 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Luboměř | Nový Jičín | 14,65 | 14,36 | 14,65 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Olešnice X | Olomouc | 14,48 | 14,70 | 14,70 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Prchalov | Nový Jičín | 14,34 | 14,74 | 14,74 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Janovice | Bruntál | 14,76 | 14,79 | 14,79 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bílovice C Odpad | Prostějov | 14,79 | 14,74 | 14,79 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Olešnice X | Olomouc | 14,88 | 14,81 | 14,88 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Olešnice X | Olomouc | 14,67 | 14,89 | 14,89 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ludéřov HORNETS | Olomouc | 14,88 | 14,91 | 14,91 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olešnice X | Olomouc | 14,93 | 14,79 | 14,93 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kožušany A | Olomouc | 14,67 | 14,93 | 14,93 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Plinkout | Olomouc | 14,86 | 14,94 | 14,94 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olešnice X | Olomouc | 14,83 | 14,98 | 14,98 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ludéřov | Olomouc | 15,02 | 14,63 | 15,02 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Janovice | Bruntál | 15,03 | 14,54 | 15,03 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Domamyslice | Prostějov | 14,65 | 15,03 | 15,03 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kožušany | Olomouc | 15,04 | 14,69 | 15,04 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ratiboř | Vsetín | 15,06 | 15,01 | 15,06 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 15,07 | 14,97 | 15,07 | 2018/05/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olešnice | Olomouc | 15,08 | 14,91 | 15,08 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dolní Libina | Šumperk | 14,93 | 15,18 | 15,18 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ludéřov | Olomouc | 15,18 | 14,66 | 15,18 | 2018/05/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Olešnice X | Olomouc | 14,52 | 15,21 | 15,21 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Odry | Nový Jičín | 14,67 | 15,21 | 15,21 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nemile | Šumperk | 15,22 | 15,05 | 15,22 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hrabišín | Šumperk | 17,06 | 16,42 | 17,06 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Odry | Nový Jičín | 17,01 | 17,33 | 17,33 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Loučany | Olomouc | 17,60 | 17,43 | 17,60 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Odry | Nový Jičín | 16,81 | 17,65 | 17,65 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Soběsuky | Prostějov | 17,36 | 17,68 | 17,68 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Loučany | Olomouc | 17,69 | 17,57 | 17,69 | 2018/05/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Soběsuky A | Prostějov | 17,52 | 17,70 | 17,70 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Roštění | Kroměříž | 17,64 | 17,73 | 17,73 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Soběsuky A | Prostějov | 17,84 | 17,68 | 17,84 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hrabišín | Šumperk | 17,39 | 18,07 | 18,07 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Náměšť na Hané | Olomouc | 18,14 | 18,02 | 18,14 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Špičky | Přerov | 18,20 | 18,17 | 18,20 | 2018/05/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Čechy pod Kosířem | Prostějov | 18,20 | 18,28 | 18,28 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dub nad Moravou | Olomouc | 18,30 | 18,26 | 18,30 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dolní Libina | Šumperk | 17,94 | 18,36 | 18,36 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 18,36 | 18,29 | 18,36 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Blatec | Olomouc | 18,43 | 18,33 | 18,43 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Cholina | Olomouc | 18,12 | 18,43 | 18,43 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Třeština | Šumperk | 17,87 | 18,44 | 18,44 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Přáslavice | Olomouc | 18,44 | 18,19 | 18,44 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 18,10 | 18,46 | 18,46 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Cholina | Olomouc | 18,46 | 17,71 | 18,46 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Velký Týnec | Olomouc | 18,49 | 18,43 | 18,49 | 2018/05/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pěnčín | Prostějov | 18,05 | 18,55 | 18,55 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pěnčín | Prostějov | 18,55 | 18,35 | 18,55 | 2017/05/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Haňovice | Olomouc | 18,07 | 18,66 | 18,66 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bílovice | Prostějov | 18,67 | 18,65 | 18,67 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 18,26 | 18,71 | 18,71 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pěnčín | Prostějov | 17,91 | 18,74 | 18,74 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bílovice B | Prostějov | 18,77 | 18,05 | 18,77 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Olomoucká noční liga - Muži | 21,26 | https://youtu.be/71KjUEhA-yQ | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















