| Liga: | FSEU |
| Místo: | Široký Důl |
| Okres: | Svitavy |
| Kraj: | Pardubický |
| Kdy: | 30. 04. 2016 11:00 |
| Kontakt: | Břeň Josef |
| Telefon: | 739095075 |
| Začátek rezervace: | 30. 04. 2016 11:00 |
| Konec rezervace: | 30. 04. 2016 11:00 |
| Začátek tipování: | 30. 04. 2016 00:00 |
| Konec hlasování: | 30. 04. 2016 00:00 |
| Zadal: | Jakub Paulíček |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/events/126215824440128/ |
Poznámka pořadatele
Sbor dobrovolných hasičů Široký Důl
si Vás dovoluje pozvat na XVII. ročník soutěže ” O putovní pohár starosty obce”
v požárním útoku,
který se koná v sobotu 30.dubna 2016 v 11,00 hod na hasičském hřišti v Širokém Dole.
Organizační zabezpečení soutěže:
Kategorie: muži,ženy,senioři nad 35 let
Soutěžní disciplína: požární útok – dle Směrnic hasičských sportovních soutěží a pravidel
Okresní ligy Svitavska 2016
muži - 3 hadice B, ženy a senioři - 2 hadice
požární útok se provádí na sklopné terče přes otvor 50 mm,
elektronická časomíra se zobrazením na světelné tabuli .
hadice B plošné měření – min 100mm
C plošné měření - min 65mm
dráha -travnatá,plošina pod základnu betonová
Odlišnost od Směrnic hasičských sportovních soutěží schválených VV SH ČMS
dne 16.6 2012/Soubor předpisů SH ČMS -1/17-2011 dle čl.8,odst.5,pís.i:
1/ Použití přetlakového ventilu není povinné. Odlišnost od čl. 48,odst.4.
/ Přetlakový ventil B , nastavený na max. tlak 1,2 Mpa pro případné použití zajistí pořadatel./
2/ Obsah přihlášky + čestné prohlášení každého závodníka. Odlišnost od Přihlášky do soutěže
v požárním sportu - viz. příloha
Přihlášku - vyplněnou se všemi náležitostmi odevzdá vedoucí družstva u prezence .
Potvrzení účasti : prosíme zaslat závazně na adresu pořadatele do 28.4 2016
Startovné: 150,- Kč
Program soutěže: do 10,30 hod- uzavření startovní listiny,prezence, - startovní listinu sestavuje
pořadatel podle došlých přihlášek.
11,00 - požární útoky – muži , senioři, ženy
Na závěr programu proběhne Superfinále na 2 hadice B o zvláštní ceny :
5 nejlepších družstev mužů a 3 nejlepší družstva žen / kategorie se hodnotí zvlášť /
Pro soutěžní družstva jsou připraveny tradičně hodnotné ceny a bohaté občerstvení.
Adresa pořadatele: Břeň Josef
Široký Důl 117,572 01 Polička
tel. 739095075 e-mail – josef.bren@seznam.cz
1. závod XIV.ročníku „Okresní ligy Svitavska“ v požárním útoku.
Večerní program : PÁLENÍ ČARODĚJNIC !!!
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-dul-7554.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | PV | 12,92 | 13,23 | 13,23 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | JC | 13,32 | 13,19 | 13,32 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešnice X | OL | 13,35 | 13,24 | 13,35 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nevcehle | JI | 13,52 | 13,37 | 13,52 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Poľný Kesov | NR | 12,90 | 13,53 | 13,53 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zbora -Púchov | PU | - | - | 13,57 | 2008/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Krotějov Sport | TA | 13,61 | 13,52 | 13,61 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | KM | 13,39 | 13,70 | 13,70 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 13,66 | 13,71 | 13,71 | 2016/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zbora | PU | 13,71 | 13,09 | 13,71 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Čechtín | TR | 13,48 | 13,71 | 13,71 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Letohrad - Kunčice D | UO | 13,72 | 13,60 | 13,72 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Seč | CR | 13,73 | 13,71 | 13,73 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Plumlov | PV | - | - | 13,74 | 2008/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Jaronice | CB | 13,75 | 13,71 | 13,75 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Horní Kamenice | DO | 13,65 | 13,75 | 13,75 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Olešnice X | OL | 13,76 | 13,52 | 13,76 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Rašín | JC | 13,77 | 13,44 | 13,77 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Plumlov | PV | 13,36 | 13,77 | 13,77 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Lavičky | ZR | 13,79 | 13,48 | 13,79 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zbora | PU | 13,80 | 13,70 | 13,80 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Urbanov | JI | - | - | 13,81 | 2009/10/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Prchalov | NJ | 13,78 | 13,82 | 13,82 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Budeč | JH | 13,82 | 13,23 | 13,82 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Špičky | PR | - | - | 13,83 | 2008/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pavlice | TT | 13,58 | 13,85 | 13,85 | 2019/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mysločovice | ZL | 13,85 | 13,68 | 13,85 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vyšná Voľa | BJ | 13,48 | 13,86 | 13,86 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Míchov | BK | 13,87 | 13,34 | 13,87 | 2019/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vrbice | KA | - | - | 13,87 | 2009/10/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Radostín nad Oslavou B | ZR | 13,88 | 13,72 | 13,88 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Seč | CR | 13,90 | 13,86 | 13,90 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Mladoňovice | TR | 13,71 | 13,91 | 13,91 | 2017/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Vyšná Voľa | BJ | 13,66 | 13,91 | 13,91 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Trnava | TR | 13,80 | 13,91 | 13,91 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Renmotor Jinolice | JC | 13,93 | 13,56 | 13,93 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Radostín nad Oslavou B | ZR | 13,92 | 13,93 | 13,93 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Leskovec | VS | 13,95 | 13,77 | 13,95 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Trnava | TR | 13,95 | 13,49 | 13,95 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Trnava | TR | 13,93 | 13,98 | 13,98 | 2017/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Trnava | TR | 13,84 | 13,98 | 13,98 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Renmotor Jinolice | JC | 13,19 | 13,99 | 13,99 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Mladoňovice | TR | 14,00 | 13,74 | 14,00 | 2018/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Orechová Potôň | DS | 13,93 | 14,01 | 14,01 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Janovice | BR | 14,02 | 13,86 | 14,02 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Luboměř | NJ | 14,02 | 13,66 | 14,02 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Radostín nad Oslavou | ZR | 13,60 | 14,02 | 14,02 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Lavičky | ZR | 14,03 | 13,87 | 14,03 | 2018/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Nevcehle | JI | - | - | 14,04 | 2008/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Široký Důl | SY | 13,65 | 14,05 | 14,05 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | PV | 15,42 | 15,25 | 15,42 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Plumlov Mamby | PV | 15,44 | 15,15 | 15,44 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Budíkovice | TR | 15,68 | 15,58 | 15,68 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | PV | 15,82 | 15,61 | 15,82 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hamry nad Sázavou Tragédky | ZR | 15,79 | 15,85 | 15,85 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrobice Explosia | PA | 16,04 | 16,04 | 16,04 | 2018/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chlum | BN | 16,06 | 15,25 | 16,06 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Stará Říše | JI | 16,10 | 16,04 | 16,10 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Letohrad - Kunčice C | UO | 15,74 | 16,21 | 16,21 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bartovice | OV | 16,16 | 16,39 | 16,39 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olšovec | PR | 16,44 | 16,21 | 16,44 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Olšovec | PR | 16,52 | 16,13 | 16,52 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radíkov | PR | 16,60 | 16,59 | 16,60 | 2017/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Krotějov Sport | TA | 16,66 | 16,57 | 16,66 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bartovice | OV | 16,62 | 16,69 | 16,69 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Krotějov Sport | TA | 16,54 | 16,73 | 16,73 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Smidary | HK | 16,64 | 16,74 | 16,74 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Budíkovice | TR | 16,74 | 15,89 | 16,74 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Břehov | CB | 16,65 | 16,74 | 16,74 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Oldřiš C | SY | 16,38 | 16,76 | 16,76 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Letohrad - Orlice | UO | 16,48 | 16,76 | 16,76 | 2019/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nedašova Lhota | ZL | 16,83 | 16,34 | 16,83 | 2017/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Černovice | BK | 16,73 | 16,84 | 16,84 | 2017/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bartovice A | OV | 16,68 | 16,85 | 16,85 | 2012/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Radostín nad Oslavou | ZR | 16,68 | 16,86 | 16,86 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bousín | PV | 16,99 | 16,20 | 16,99 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Haňovice | OL | 17,00 | 17,05 | 17,05 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sychotín | BK | - | - | 17,06 | 2011/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Olešná | HB | 17,06 | 16,67 | 17,06 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Malovice | BN | 17,07 | 17,06 | 17,07 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Nedašova Lhota | ZL | 17,09 | 16,68 | 17,09 | 2019/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Zdislavice | HB | 17,09 | 15,97 | 17,09 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Sychotín B | BK | 17,10 | 16,65 | 17,10 | 2016/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Krasice - Prostějov | PV | 17,11 | 15,93 | 17,11 | 2019/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Radíkov | PR | - | - | 17,13 | 2009/10/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Ihrište | PU | 17,15 | 16,77 | 17,15 | 2018/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Nedvězí | SY | 17,16 | 17,16 | 17,16 | 2019/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Výčapy | TR | - | - | 17,17 | 2003/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Chotěmice | TA | 17,13 | 17,17 | 17,17 | 2018/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Oldřiš C | SY | 16,61 | 17,18 | 17,18 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Vitiněves | JC | - | - | 17,19 | 2011/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Skrochovice | OP | 16,45 | 17,20 | 17,20 | 2018/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Radostín nad Oslavou | ZR | 16,42 | 17,21 | 17,21 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Hartmanice | SY | 16,89 | 17,24 | 17,24 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Sychotín | BK | - | - | 17,26 | 2009/10/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Černovice | BK | 17,27 | 16,96 | 17,27 | 2018/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Radíkov | PR | 17,27 | 17,00 | 17,27 | 2018/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Sychotín | BK | - | - | 17,30 | 2008/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Kunovice | VS | - | - | 17,32 | 2007/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Renmotor Jinolice | JC | 17,32 | 16,84 | 17,32 | 2019/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















