| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 16. 04. 2022 09:00 |
| Kontakt: | Miroslav Kučera, Jan Kučera |
| Telefon: | +420720667194, +4206 |
| Okres: | Jindřichův Hradec |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Nikola Vašková |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Markvartice | Třebíč | 19,19 | - | - | |
| 2. | Strachoňovice | Jihlava | 20,37 | - | - | |
| 3. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 21,82 | - | - | |
| 4. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 21,85 | - | - | |
| 5. | Žirovnice | Pelhřimov | 22,76 | - | - | |
| 6. | Zhoř u Tábora | Tábor | 40,29 | - | - | |
| 7. | Srubec | České Budějovice | NP | - | - | |
| 8. | Oltyně | Tábor | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 13,93 | 13,83 | 13,93 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Krotějov Sport | Tábor | - | - | 14,54 | 2022/04/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Krotějov | Tábor | - | - | 14,77 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olešná | Havlíčkův Brod | - | - | 14,82 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žďár | Jindřichův Hradec | - | - | 14,86 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 14,92 | 14,86 | 14,92 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 14,98 | 14,00 | 14,98 | 2023/04/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 15,03 | 14,84 | 15,03 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bohdalín | Pelhřimov | 15,07 | 15,17 | 15,17 | 2014/04/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chotěmice | Tábor | 15,19 | 15,09 | 15,19 | 2024/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Slavošovice | České Budějovice | 15,24 | 15,05 | 15,24 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žďár | Jindřichův Hradec | 14,71 | 15,24 | 15,24 | 2014/04/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dešná B | Jindřichův Hradec | - | - | 15,26 | 2022/04/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Svaté Pole | Příbram | 15,27 | 14,78 | 15,27 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 14,91 | 15,33 | 15,33 | 2023/04/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dvorce | Tábor | - | - | 15,34 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Řepeč | Tábor | - | - | 15,34 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bohdalín | Pelhřimov | - | - | 15,37 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | - | - | 15,38 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 15,40 | 15,38 | 15,40 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chlum | Český Krumlov | 15,17 | 15,42 | 15,42 | 2014/04/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chotěmice | Tábor | - | - | 15,44 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Slapy | Tábor | - | - | 15,46 | 2015/04/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 15,48 | 15,20 | 15,48 | 2024/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Heřmaneč | Jindřichův Hradec | 15,48 | 14,95 | 15,48 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ledenice | České Budějovice | 15,50 | 14,61 | 15,50 | 2024/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 15,50 | 15,30 | 15,50 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dešná B | Jindřichův Hradec | - | - | 15,51 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Slavošovice | České Budějovice | 15,52 | 15,31 | 15,52 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Řepeč | Tábor | - | - | 15,53 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce | Tábor | - | - | 18,19 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dvorce | Tábor | 17,74 | 18,49 | 18,49 | 2013/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | - | - | 18,79 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Slapy X | Tábor | 18,88 | 18,74 | 18,88 | 2023/04/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ústrašice | Tábor | - | - | 18,94 | 2014/04/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Slapy | Tábor | 18,98 | 18,65 | 18,98 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Slapy X | Tábor | 18,40 | 18,99 | 18,99 | 2024/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Markvartice | Třebíč | 18,51 | 19,11 | 19,11 | 2023/04/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Markvartice | Třebíč | - | - | 19,19 | 2022/04/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ústrašice | Tábor | - | - | 19,23 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | - | - | 19,28 | 2015/04/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chrbonín | Tábor | 19,33 | 19,26 | 19,33 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 19,37 | 18,01 | 19,37 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hrdějovice | České Budějovice | 19,51 | 19,09 | 19,51 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zdešov | Jindřichův Hradec | - | - | 19,52 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chotěmice | Tábor | - | - | 19,72 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zdešov | Jindřichův Hradec | - | - | 19,87 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 19,89 | 19,49 | 19,89 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chrbonín | Tábor | 19,92 | 18,85 | 19,92 | 2019/04/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chrbonín | Tábor | - | - | 20,09 | 2014/04/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ústrašice | Tábor | - | - | 20,13 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mydlovary | České Budějovice | - | - | 20,16 | 2015/04/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | - | - | 20,21 | 2016/03/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žirovnice | Pelhřimov | 19,98 | 20,26 | 20,26 | 2024/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Strachoňovice | Jihlava | - | - | 20,37 | 2022/04/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chválkov | Pelhřimov | 20,58 | 20,45 | 20,58 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Slapy | Tábor | - | - | 20,59 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mydlovary | České Budějovice | 20,59 | 20,11 | 20,59 | 2018/03/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Boršov nad Vltavou | České Budějovice | - | - | 20,66 | 2017/04/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 19,89 | 20,68 | 20,68 | 2013/03/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2024/03/30 | Zdešov - na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ, 2B | |
| 2023/04/08 | Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ, 2B | |
| 2022/04/16 | Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ, 2B | |
| 2019/04/20 | Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B | |
| 2018/03/31 | Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ | |
| 2017/04/15 | Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ | |
| 2016/03/26 | Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ | |
| 2015/04/04 | Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B | |
| 2014/04/19 | Zdešov, před Kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B | |
| 2013/03/30 | Zdešov, náves (u KD), Velikonoční soutěž v požárním sportu | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















