| Liga: | Okresní liga Svitavska |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 07. 2026 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Svitavy |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 15,50 | 15,50 | 15,48 | 0,02 | |
![]() | 2. | Moravany | Pardubice | 16,70 | 16,68 | 16,70 | 0,02 | |
![]() | 2. | Oldřiš | Svitavy | 16,70 | 16,70 | 16,45 | 0,25 | |
![]() | 4. | Zbožnov | Chrudim | 17,10 | 17,10 | 16,75 | 0,35 | |
![]() | 4. | Pohodlí | Svitavy | 17,10 | 17,10 | 17,04 | 0,06 | |
![]() | 4. | Česká Rybná BČR TEAM | Ústí nad Orlicí | 17,10 | 17,10 | 16,76 | 0,34 | |
![]() | 7. | Zderaz | Chrudim | 17,30 | 17,30 | 16,21 | 1,09 | |
![]() | 7. | Letohrad - Kunčice E | Ústí nad Orlicí | 17,30 | 17,08 | 17,30 | 0,22 | |
![]() | 9. | Perálec | Chrudim | 17,50 | 17,20 | 17,50 | 0,30 | |
![]() | 9. | Přívrat | Ústí nad Orlicí | 17,50 | 16,81 | 17,50 | 0,69 | |
![]() | 9. | Pomezí | Svitavy | 17,50 | 17,50 | 16,98 | 0,52 | |
![]() | 12. | Lubná | Svitavy | 18,00 | 18,00 | 17,63 | 0,37 | |
![]() | 12. | Hartmanice | Svitavy | 18,00 | 18,00 | 17,15 | 0,85 | |
![]() | 14. | Desná | Svitavy | 18,20 | 18,20 | 17,19 | 1,01 | |
![]() | 14. | Bystré | Svitavy | 18,20 | 18,20 | 18,19 | 0,01 | |
![]() | 16. | Pomezí B | Svitavy | 18,40 | 18,40 | 18,24 | 0,16 | |
![]() | 17. | Lanškroun | Ústí nad Orlicí | 18,50 | 18,29 | 18,50 | 0,21 | |
![]() | 17. | Lubná B | Svitavy | 18,50 | 18,50 | 17,91 | 0,59 | |
![]() | 19. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | 19,00 | 18,29 | 19,00 | 0,71 | |
![]() | 20. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 19,10 | 18,44 | 19,10 | 0,66 | |
![]() | 20. | Oldřiš B | Svitavy | 19,10 | 19,10 | 18,75 | 0,35 | |
![]() | 22. | Cerekvice nad Loučnou | Svitavy | 19,30 | 17,73 | 19,30 | 1,57 | |
![]() | 23. | Desná B | Svitavy | 19,50 | 19,45 | 19,50 | 0,05 | |
![]() | 24. | Krouna | Chrudim | 19,60 | 19,60 | 19,21 | 0,39 | |
![]() | 25. | Borová | Svitavy | 21,50 | 21,50 | 20,64 | 0,86 | |
![]() | 26. | Lezník | Svitavy | 22,90 | 21,84 | 22,90 | 1,06 | |
![]() | 27. | Studnice | Chrudim | 23,40 | 23,40 | 23,08 | 0,32 | |
![]() | 28. | Široký Důl | Svitavy | 25,70 | 25,70 | 25,39 | 0,31 | |
![]() | 29. | Dolní Sloupnice | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | - | |
![]() | 29. | Záchlumí | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | - | |
![]() | 29. | Dolní Újezd | Svitavy | NP | NP | NP | - |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Kamenec u Poličky B | Svitavy | 16,65 | 16,41 | 16,65 | 0,24 | |
![]() | 2. | Lanškroun | Ústí nad Orlicí | 16,69 | 16,37 | 16,69 | 0,32 | |
![]() | 3. | Desná | Svitavy | 17,00 | 16,97 | 17,00 | 0,03 | |
![]() | 4. | Kamenec u Poličky | Svitavy | 17,03 | 17,03 | 16,78 | 0,25 | |
![]() | 5. | Rychnov | Chrudim | 17,74 | 17,74 | 16,88 | 0,86 | |
![]() | 6. | Hartmanice | Svitavy | 17,76 | 17,76 | 17,34 | 0,42 | |
![]() | 7. | Pohodlí | Svitavy | 18,15 | 17,72 | 18,15 | 0,43 | |
![]() | 8. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 18,27 | 18,27 | 17,14 | 1,13 | |
![]() | 9. | Pomezí | Svitavy | 18,47 | 18,47 | 17,29 | 1,18 | |
![]() | 10. | Předměstí.. | Svitavy | 18,48 | 18,48 | 17,46 | 1,02 | |
![]() | 11. | Osík | Svitavy | 18,49 | 18,49 | 18,34 | 0,15 | |
![]() | 12. | Zbožnov | Chrudim | 18,76 | 18,76 | 16,96 | 1,80 | |
![]() | 13. | Lubná | Svitavy | 19,15 | 19,15 | 18,52 | 0,63 | |
![]() | 14. | Pomezí B | Svitavy | 19,34 | 18,24 | 19,34 | 1,10 | |
![]() | 15. | Cerekvice nad Loučnou | Svitavy | 19,63 | 19,63 | 17,93 | 1,70 | |
![]() | 16. | Pustá Kamenice | Svitavy | 22,08 | 22,08 | 21,62 | 0,46 | |
![]() | 17. | Lezník | Svitavy | 22,69 | 19,83 | 22,69 | 2,86 | |
![]() | 18. | Borová | Svitavy | 23,77 | 23,77 | 20,80 | 2,97 | |
![]() | 19. | Sebranice | Svitavy | NP | NP | NP | - | |
![]() | 19. | Komárov | Pardubice | NP | NP | NP | - | |
![]() | 19. | Široký Důl | Svitavy | NP | NP | NP | - |
Muži>35, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Perálec | Chrudim | 15,53 | 15,33 | 15,53 | 0,20 | |
![]() | 2. | Chrastavec | Svitavy | 22,85 | 15,35 | 22,85 | 7,50 | |
![]() | 3. | Široký Důl | Svitavy | 24,06 | 15,36 | 24,06 | 8,70 | |
![]() | 4. | Oldřiš | Svitavy | NP | NP | NP | - | |
![]() | 4. | Desná | Svitavy | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















