Žákava 2018 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: ZČHL
Místo: Žákava
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 01. 09. 2018 12:00
Kontakt:   Valeš Libor
Telefon:  +420 722 784 456

Začátek rezervace: 19. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 01. 09. 2018 12:00
Začátek tipování:  01. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 01. 09. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zakava-9157.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dehtín KTHonza Adamec
22Kalenice STHonza Adamec
33Horní Lukavice PJHonza Adamec
44Novosedly STHonza Adamec
55Chrást PBHonza Adamec
66Žebnice PSHonza Adamec
77Únětice PJHonza Adamec
88Poděvousy DOHonza Adamec
99Mokrouše PJHonza Adamec
1010Horní Kamenice DOHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hradec PJHonza Adamec
22Chotíkov PSHonza Adamec
33Únětice PJHonza Adamec
44Chválenice PJHonza Adamec
55Štichovice PSHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kalenice ST16,6316,7916,792017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Novosedly ST17,0817,0517,082017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice PJ16,6817,1817,182017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Poděvousy DO17,6417,4817,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dehtín KT17,6417,4317,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vranovice PB17,7417,3317,742017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Kamenice DO17,7717,5117,772017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chrást PB17,7518,7218,722017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevřeň PS18,8818,7418,882017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Robčice PJ18,5019,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bolkov PJ19,1218,4919,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chotíkov PS18,6919,2219,222017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Lukavice PJ20,0917,0320,092017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žákava PJ20,2420,6920,692017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Želčany PJ18,7021,4721,472017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Úherce PS18,2422,1222,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Útušice PJ22,5719,7222,572017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Štěnovický Borek PJ22,2224,1424,142017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Úněšov PS26,0622,2926,062017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mokrouše PJ31,3731,2831,372017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hradec PJ19,7119,63NP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Štichovice PSNP19,52NP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Úherce, K Mexiku, O pohár starosty SDH Úherce
ZČHL
2018/05/27 Buková, O pohár starosty Buková
ZČHL
2018/06/09 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2018/06/10 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/07/08 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2018/07/14 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly
ZČHL
2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/08/11 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2018/08/12 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
Kdy Kde Liga