| Liga: | BL |
| Místo: | Vranovice |
| Okres: | Příbram |
| Kraj: | Středočeský |
| Kdy: | 15. 08. 2020 12:00 |
| Kontakt: | Stanislav Strnad |
| Telefon: | 724 900 907 |
| Začátek rezervace: | 03. 08. 2020 20:00 |
| Konec rezervace: | 14. 08. 2020 20:00 |
| Začátek tipování: | 15. 08. 2020 20:00 |
| Konec hlasování: | 15. 08. 2020 00:00 |
| Zadal: | Karel |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vranovice-11296.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | - | - | 14,09 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nalžovice | PB | - | - | 14,15 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sedlčany | PB | - | - | 14,17 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radíč | PB | - | - | 14,26 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sedlčany | PB | - | - | 14,28 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sedlčany | PB | - | - | 14,34 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Drahňovice | BN | 14,41 | 14,47 | 14,47 | 2022/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | - | - | 14,54 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nahoruby | BN | - | - | 14,54 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Jesenice | PB | - | - | 14,62 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vranovice | PB | 14,63 | 14,29 | 14,63 | 2022/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nahoruby | BN | - | - | 14,63 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nahoruby | BN | - | - | 14,65 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sedlčany | PB | - | - | 14,68 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Jesenice | PB | - | - | 14,70 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radětice | PB | - | - | 14,74 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Křížkový Újezdec | PH | - | - | 14,76 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Drahňovice | BN | 14,03 | 14,80 | 14,80 | 2021/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Svaté Pole | PB | - | - | 14,81 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Svaté Pole | PB | - | - | 14,84 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hlubyně | PB | - | - | 14,85 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Radíč | PB | - | - | 14,89 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Jesenice | PB | - | - | 14,92 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jesenice | PB | - | - | 14,93 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vranovice | PB | - | - | 14,93 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Křížkový Újezdec | PH | - | - | 14,98 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Horní Měcholupy | AB | - | - | 14,98 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Březnice | PB | 14,89 | 15,01 | 15,01 | 2022/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nahoruby | BN | - | - | 15,01 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vranovice | PB | - | - | 15,04 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Radíč | PB | - | - | 15,04 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Sedlčany | PB | 15,05 | 14,63 | 15,05 | 2021/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Líchovy | PB | - | - | 15,05 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Horní Měcholupy | AB | - | - | 15,09 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Nahoruby | BN | - | - | 15,09 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Vranovice | PB | - | - | 15,10 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Nalžovice | PB | - | - | 15,10 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Křížkový Újezdec | PH | - | - | 15,18 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Jesenice | PB | - | - | 15,18 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Zalužany | PB | - | - | 15,21 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Mokřice | PB | - | - | 15,25 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Nahoruby | BN | - | - | 15,25 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Vranovice | PB | - | - | 15,25 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Sedlčany | PB | - | - | 15,26 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Mokřice | PB | - | - | 15,27 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Vranovice | PB | - | - | 15,28 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Horní Měcholupy | AB | 15,04 | 15,29 | 15,29 | 2022/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Vranovice | PB | - | - | 15,29 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Vranovice A | PB | 15,28 | 15,30 | 15,30 | 2021/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Vranovice | PB | - | - | 15,30 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Skalice | PB | - | - | 15,87 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Skalice | PB | - | - | 16,48 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Štítary | DO | - | - | 16,90 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vranovice | PB | 16,69 | 17,03 | 17,03 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hlubyně | PB | - | - | 17,18 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahořany | PZ | - | - | 17,26 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chlum | BN | - | - | 17,41 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Úněšov | PS | 17,48 | 17,50 | 17,50 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Líchovy | PB | - | - | 17,57 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahořany | PZ | - | - | 17,64 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zalužany | PB | - | - | 17,65 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Střezimíř | BN | - | - | 17,65 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Štítary | DO | 16,71 | 17,68 | 17,68 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hořetice | BN | - | - | 17,68 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vranovice | PB | - | - | 17,73 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Křížkový Újezdec | PH | - | - | 17,84 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Střezimíř | BN | - | - | 17,89 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Střezimíř | BN | - | - | 17,90 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Líchovy | PB | - | - | 17,93 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Líchovy | PB | - | - | 17,93 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zahořany | PZ | - | - | 17,98 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vranovice | PB | - | - | 18,01 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lužná | RA | - | - | 18,06 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Štichovice | PS | 18,07 | 17,95 | 18,07 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zaječov | BE | - | - | 18,09 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dehtín | KT | 17,98 | 18,09 | 18,09 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hlubyně | PB | - | - | 18,10 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vranovice | PB | - | - | 18,11 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Skalice | PB | - | - | 18,14 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hradec | PJ | 18,17 | 17,71 | 18,17 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Hradec | PJ | 18,03 | 18,22 | 18,22 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Úněšov | PS | 18,27 | 18,28 | 18,28 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Vranovice | PB | - | - | 18,30 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Malé Přílepy | BE | - | - | 18,31 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Střezimíř | BN | - | - | 18,34 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Lužná | RA | - | - | 18,36 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Křížkový Újezdec | PH | - | - | 18,43 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Broumy | BE | - | - | 18,45 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Hlubyně | PB | 17,09 | 18,46 | 18,46 | 2021/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Želčany | PJ | 18,49 | 17,92 | 18,49 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Hlubyně | PB | 18,55 | 17,93 | 18,55 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Broumy | BE | - | - | 18,56 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Vranovice | PB | - | - | 18,59 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Zalužany | PB | - | - | 18,62 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Zalužany | PB | - | - | 18,64 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Hlubyně | PB | - | - | 18,68 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Poděvousy | DO | 18,65 | 18,73 | 18,73 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Skalice | PB | 18,74 | 18,72 | 18,74 | 2021/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Poděvousy | DO | 17,55 | 18,78 | 18,78 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Broumy | BE | - | - | 18,80 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















