| Liga: | FSEU |
| Místo: | Tuř |
| Okres: | Jičín |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Kdy: | 23. 04. 2016 09:00 |
| Kontakt: | Miroslav Řehák -SDH Tuř |
| Telefon: | 603154170 |
| Začátek rezervace: | 23. 04. 2016 09:00 |
| Konec rezervace: | 23. 04. 2016 09:00 |
| Začátek tipování: | 23. 04. 2016 00:00 |
| Konec hlasování: | 23. 04. 2016 00:00 |
| Zadal: | Miroslav Řehák |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/SDH-Tu%C5%99-508802502509637/ |
Poznámka pořadatele
SDH TUŘ POŘÁDÁ 23.4.2016 OD 9 HODIN V TUŘI NA HASIČSKÉM SPORTOVIŠTI 17.ROČNÍK
VYHÁNĚNÍ PAVOUKŮ
Jedná se o závody zařazené do Poháru starosty OSH Jičín. Soutěží se ve třech kategoriích -muži,ženy a veteráni- vše na široké 2B. Více o pravidlech na :http://www.oshjicin.cz/souteze-2014.html
V průběhu a po soutěži "Vyhánění pavouků" bude probíhat soutěž
"TIPNI SI SVŮJ ČAS ANEB ANI NEJRYCHLEJŠÍ ČAS NEMUSÍ VYHRÁT"
Jedná se o soutěž na 2B bez materiálního omezení(úzská sada-široká sada, PS 8,12,16....), a bez omezení kategorií.Jde o to , že si tým tipne svůj čas, který dosáhne a vyhrává tým s nejpřesnějším tipem, na pokus musí stačit jedna káď vody a budou dva pokusy, startovné na tuto soutěž je 150kč. Ostatní pravidla jsou dle Poháru OSH!
Do cen v této soutěži bude rozděleno 100Kč z každého zaplaceného startovného do této soutěže, a to bude rozděleno mezi první 4 týmy. Prosím o předběžné nahlášení účasti na Facebook profil Míra Řehák nebo email mirekrehak@centrum.cz, případně telefon 603154170.
Týmy, které budou soutěžit ve Vyhánění pavouků si mohou samozřejmě také tipnout svůj čas, ale musí běžet plně podle pravidel OSH a samozřejmě zaplatit dvojí startovné, s tím, že po skončení Vyhánění pavouků budou moci mít další dva pokusy, týmy, které se nebudou chtít zůčastnit "Vyhánění pavouků", ale jen soutěže o TIPNI SI SVŮJ ČAS, bude mít své pokusy až po skončení "Vyhánění pavouků".
Více informací rád sdělím na telefonu nebo ve zprávách.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tur-7638.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | JC | 14,43 | 14,39 | 14,43 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jablonec nad Jizerou | SM | 14,82 | 14,68 | 14,82 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Jablonec nad Jizerou | SM | 14,89 | 14,57 | 14,89 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kosmonosy | MB | 14,98 | 15,06 | 15,06 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Myštěves | HK | 15,14 | 15,07 | 15,14 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bašnice | JC | 15,11 | 15,23 | 15,23 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kosmonosy | MB | 15,26 | 14,97 | 15,26 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sloup | PZ | 15,00 | 15,28 | 15,28 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Podůlší | JC | 15,30 | 15,14 | 15,30 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Maršovice | JN | 15,37 | 15,15 | 15,37 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Tatobity | SM | 15,38 | 15,31 | 15,38 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Tuř | JC | 15,53 | 14,97 | 15,53 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Podůlší | JC | 14,76 | 15,53 | 15,53 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Jílové u Držkova | JN | 15,63 | 15,09 | 15,63 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Maršovice | JN | 15,39 | 15,65 | 15,65 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Tuř | JC | 15,75 | 14,65 | 15,75 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Tuř | JC | 14,68 | 15,84 | 15,84 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Košťálov | SM | 15,88 | 15,68 | 15,88 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Roudný | JN | 15,74 | 15,94 | 15,94 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Smidary | HK | 15,96 | 15,77 | 15,96 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velký Třebešov | NA | 15,99 | 15,46 | 15,99 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Karlinky A | LI | 16,07 | 15,65 | 16,07 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Košťálov | SM | 16,08 | 15,85 | 16,08 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Renmotor Jinolice | JC | 16,12 | 14,65 | 16,12 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Jílové u Držkova | JN | 16,15 | 15,49 | 16,15 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Obrubce | MB | 16,16 | 15,44 | 16,16 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bříšťany | JC | 16,26 | 14,98 | 16,26 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mladějov | JC | 16,19 | 16,31 | 16,31 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hradčany | LI | 15,60 | 16,43 | 16,43 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Roudný | JN | 16,43 | 16,32 | 16,43 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Tatobity | SM | 15,60 | 16,44 | 16,44 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Kopidlno | JC | 16,61 | 15,43 | 16,61 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Bozkov A | SM | 16,63 | 16,36 | 16,63 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Valdice | JC | 16,25 | 16,67 | 16,67 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Jílové u Držkova | JN | 16,24 | 16,73 | 16,73 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Malá Skála | JN | 16,41 | 16,76 | 16,76 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Bukovina, Turnov | SM | 16,73 | 16,80 | 16,80 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Karlinky | LI | 16,81 | 16,43 | 16,81 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Jeřmanice | LI | 16,95 | 16,91 | 16,95 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Kopidlno | JC | 17,11 | 17,11 | 17,11 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Veselá | SM | 17,15 | 15,25 | 17,15 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Košťálov | SM | 17,21 | 16,01 | 17,21 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Sloup | PZ | 16,03 | 17,36 | 17,36 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Ploukonice | SM | 17,42 | 16,83 | 17,42 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Příšovice | LI | 17,88 | 18,08 | 18,08 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Bozkov Bozkov A | SM | 16,13 | 18,10 | 18,10 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Krásná Ves | MB | 17,74 | 18,19 | 18,19 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Veselá | SM | 16,73 | 18,20 | 18,20 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Janův Důl | LI | 17,66 | 18,30 | 18,30 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Bozkov B | SM | 17,64 | 18,71 | 18,71 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vitiněves | JC | 16,10 | 16,01 | 16,10 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Myštěves | HK | 17,78 | 17,80 | 17,80 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Jablonec nad Jizerou | SM | 18,43 | 17,21 | 18,43 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Libuň | JC | 18,21 | 18,80 | 18,80 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Benešov u Semil | SM | 19,61 | 18,75 | 19,61 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Malá Skála Malá Skála A | JN | 19,80 | 19,29 | 19,80 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Košťálov | SM | 19,88 | 19,71 | 19,88 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Krásná Ves | MB | 19,40 | 19,90 | 19,90 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Benešov u Semil | SM | 20,00 | 18,16 | 20,00 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bozkov Bozkov A | SM | 19,62 | 20,08 | 20,08 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jablonec nad Jizerou | SM | 19,05 | 20,43 | 20,43 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Malá Skála Malá Skála B | JN | 21,17 | 21,27 | 21,27 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Libuň | JC | 18,46 | 21,29 | 21,29 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Košťálov | SM | 20,71 | 21,48 | 21,48 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bozkov Bozkov B | SM | 21,84 | 21,58 | 21,84 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jeřmanice Jeřmanice A | LI | 19,86 | 22,05 | 22,05 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Krásná Ves | MB | 17,60 | 25,00 | 25,00 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bozkov B | SM | 26,09 | 26,79 | 26,79 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Podmoklice | SM | 29,93 | 23,59 | 29,93 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Malá Skála A | JN | 35,49 | 36,53 | 36,53 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jeřmanice Jeřmanice B | LI | 42,12 | 45,43 | 45,43 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Jeřmanice A | LI | NP | NP | NP | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ploukonice | SM | NP | NP | NP | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Malá Skála B | JN | NP | NP | NP | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bozkov A | SM | NP | NP | NP | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vitiněves | JC | NP | NP | NP | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2013/04/27 | Tuř u Jičína, Vyhánění pavouků | |
| 2013/05/04 | Tuř u Jičína, Podkozákovská liga-Putovní pohár starosty obce | |
| 2013/10/19 | Tuř sportovní hřiště, Veřejný trénink | |
| 2014/04/26 | Tuř - sportovní areál, Vyhánění pavouků | |
| 2014/05/03 | Tuř, PKL Tuř - O putovní pohár starosty obce | |
| 2014/07/26 | Tuř, FNC Tuř o pohár firmy Míč systém | |
| 2015/05/02 | Tuř, PKL Tuř | |
| 2015/05/30 | Tuř, FNC Tuř | |
| 2016/04/23 | Tuř, Vyhánění pavouků + Tipni si svůj čas | |
| 2016/07/23 | Tuř, 7. kolo Tuř | |
| 2017/04/29 | Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody | |
| 2017/07/22 | Tuř, FNC Tuř | |
| 2026/04/25 | Tuř, Pohárová soutěž | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















