| Liga: | OPH |
| Místo: | Strýčkovice |
| Okres: | Domažlice |
| Kraj: | Plzeňský |
| Kdy: | 04. 08. 2018 12:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 21. 07. 2018 20:00 |
| Konec rezervace: | 04. 08. 2018 12:00 |
| Začátek tipování: | 21. 07. 2018 20:00 |
| Konec hlasování: | 03. 08. 2018 00:00 |
| Zadal: | Pavel Krchlebak |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stryckovice-9197.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ves Touškov | PJ | - | - | 14,53 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ves Touškov | PJ | NP | 14,55 | 14,55 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ves Touškov | PJ | 14,59 | NP | 14,59 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Štítary | DO | 14,72 | 14,94 | 14,72 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Srbice | DO | 14,79 | NP | 14,79 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ves Touškov | PJ | 14,94 | 16,98 | 14,94 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ves Touškov | PJ | 15,10 | 14,95 | 14,95 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Strýčkovice | DO | 14,98 | 15,74 | 14,98 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mračnice | DO | 27,70 | 15,01 | 15,01 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Strýčkovice | DO | 15,06 | NP | 15,06 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vranovice | PB | 15,26 | 15,09 | 15,09 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Štítary | DO | - | - | 15,10 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kostelec A | TC | 15,10 | 16,98 | 15,10 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ves Touškov | PJ | 15,20 | 15,10 | 15,10 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hradec | PJ | - | - | 15,12 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Krchleby | DO | 15,14 | 15,95 | 15,14 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Štítary | DO | 15,18 | NP | 15,18 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Ves Touškov | PJ | 15,63 | 15,26 | 15,26 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Srbice | DO | 16,16 | 15,28 | 15,28 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bolkov | PJ | 15,31 | NP | 15,31 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Srbice | DO | - | - | 15,31 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Honezovice | PJ | 16,29 | 15,35 | 15,35 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pasečnice | DO | 15,81 | 15,36 | 15,36 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Strýčkovice | DO | 15,37 | 17,20 | 15,37 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Všekary | DO | 15,40 | 16,99 | 15,40 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hradec | PJ | NP | 15,40 | 15,40 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Horní Metelsko | DO | 15,47 | 15,85 | 15,47 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Strýčkovice | DO | 16,30 | 15,48 | 15,48 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Neuměř | DO | 22,49 | 15,48 | 15,48 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Štítary | DO | NP | 15,49 | 15,49 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Strýčkovice | DO | 18,21 | 15,50 | 15,50 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Krchleby | DO | 15,52 | 15,59 | 15,52 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Hradec | PJ | 15,92 | 15,52 | 15,52 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Mračnice | DO | 15,52 | 15,62 | 15,52 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Vranovice | PB | 15,33 | 15,74 | 15,53 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Strýčkovice | DO | - | - | 15,55 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Ves Touškov | PJ | 15,57 | 15,71 | 15,57 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Horní Metelsko | DO | 15,62 | NP | 15,62 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Ves Touškov | PJ | 15,69 | NP | 15,69 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Neuměř | DO | 15,75 | 17,56 | 15,75 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Strýčkovice | DO | 17,48 | 15,80 | 15,80 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Mračnice | DO | 15,80 | 16,46 | 15,80 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Krchleby | DO | 15,83 | 15,98 | 15,83 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Křenovy | DO | 15,95 | 15,84 | 15,84 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Strýčkovice | DO | NP | 15,85 | 15,85 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Honezovice | PJ | 17,66 | 15,85 | 15,85 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Radíč | PB | 16,43 | 15,87 | 15,87 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Strýčkovice | DO | 15,89 | 15,87 | 15,87 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Krchleby | DO | 16,06 | 15,91 | 15,91 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Oplot | PJ | 15,93 | NP | 15,93 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Strýčkovice | DO | 17,22 | 17,59 | 17,22 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Strýčkovice | DO | 19,82 | 17,30 | 17,30 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Strýčkovice | DO | - | - | 17,31 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hradec | PJ | 29,86 | 17,43 | 17,43 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Štítary | DO | 17,79 | 17,61 | 17,61 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Strýčkovice | DO | 17,67 | 20,11 | 17,67 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Srbice | DO | 17,84 | 18,59 | 17,84 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Strýčkovice | DO | 18,00 | 17,88 | 17,88 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Srbice | DO | 18,95 | 17,88 | 17,88 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Strýčkovice | DO | 18,25 | 17,96 | 17,96 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hadrava | KT | 17,96 | 18,64 | 17,96 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Strýčkovice | DO | 18,24 | 19,73 | 18,24 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Březí | DO | 20,45 | 18,32 | 18,32 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Srbice | DO | 18,45 | 19,34 | 18,45 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Štítary | DO | 18,46 | 19,92 | 18,46 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hradec | PJ | 18,47 | NP | 18,47 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Srbice | DO | 18,56 | 18,52 | 18,52 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Březí | DO | 18,60 | 20,00 | 18,60 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Srbice | DO | 19,05 | 18,73 | 18,73 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Oprechtice | DO | - | - | 18,75 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Srbice | DO | - | - | 18,76 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kostelec | TC | 18,82 | 19,41 | 18,82 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Srbice | DO | NP | 18,84 | 18,84 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Oprechtice | DO | 23,40 | 18,99 | 18,99 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Srbice | DO | 21,74 | 19,11 | 19,11 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Srbice | DO | 19,13 | NP | 19,13 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Březí | DO | 19,28 | 21,20 | 19,28 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hadrava | KT | 19,36 | 20,33 | 19,36 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Oprechtice | DO | 19,42 | 19,70 | 19,42 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Oprechtice | DO | 19,42 | NP | 19,42 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Honezovice | PJ | 23,70 | 19,43 | 19,43 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Strýčkovice | DO | 19,44 | 21,98 | 19,44 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Kostelec | TC | 20,04 | 19,52 | 19,52 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Březnice | PB | 19,58 | 25,12 | 19,58 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Hadrava | KT | 21,24 | 19,59 | 19,59 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Poděvousy | DO | 26,89 | 19,62 | 19,62 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Strýčkovice | DO | 19,70 | NP | 19,70 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Březí | DO | - | - | 19,70 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Strýčkovice | DO | 21,77 | 19,82 | 19,82 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Pařezov | DO | 19,84 | 21,85 | 19,84 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Hadrava | KT | 19,84 | 22,64 | 19,84 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Štítary | DO | 36,50 | 19,87 | 19,87 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Poděvousy | DO | - | - | 20,05 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Oprechtice | DO | 20,07 | 20,24 | 20,07 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Honezovice | PJ | 20,08 | NP | 20,08 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Štítary | DO | 20,43 | NP | 20,43 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Štítary | DO | - | - | 20,49 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Honezovice | PJ | NP | 20,56 | 20,56 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Březí | DO | 23,16 | 20,60 | 20,60 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Kostelec | TC | 20,92 | 28,06 | 20,92 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2014/08/02 | Strýčkovice, O pohár | |
| 2015/08/01 | Strýčkovice, O pohár Hořiny | |
| 2016/08/06 | Strýčkovice, O pohár Hořiny | |
| 2017/08/05 | Strýčkovice, O pohár Hořiny | |
| 2018/08/04 | Strýčkovice, O pohár Hořiny | |
| 2019/08/03 | Strýčkovice, O pohár Hořiny | |
| 2021/08/07 | Strýčkovice, O pohár Hořiny | |
| 2023/08/05 | Strýčkovice, O pohár Hořiny | |
| 2024/08/03 | Strýčkovice, O pohár Hořiny | |
| 2025/08/02 | Strýčkovice, O pohár Hořiny | |
| 2026/08/01 | Strýčkovice, O pohár Hořiny | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















