| Liga: | BL |
| Místo: | Sedlčany |
| Okres: | Příbram |
| Kraj: | Středočeský |
| Kdy: | 17. 08. 2019 12:00 |
| Kontakt: | Petr Janský |
| Telefon: | 602 110 229 |
| Začátek rezervace: | 05. 08. 2019 20:00 |
| Konec rezervace: | 16. 08. 2019 20:00 |
| Začátek tipování: | 17. 08. 2019 20:00 |
| Konec hlasování: | 17. 08. 2019 00:00 |
| Zadal: | Karel |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sedlcany-10389.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hlubyně | PB | - | - | 14,18 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | - | - | 14,32 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Svaté Pole | PB | - | - | 14,35 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nalžovice | PB | - | - | 14,35 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Buková | PB | - | - | 14,36 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nalžovice | PB | - | - | 14,38 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Jesenice | PB | - | - | 14,39 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nalžovice | PB | - | - | 14,40 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nalžovice | PB | - | - | 14,40 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Líchovy Panthers | PB | - | - | 14,40 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nahoruby | BN | - | - | 14,43 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nalžovice | PB | - | - | 14,43 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sedlčany | PB | - | - | 14,46 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nahoruby | BN | - | - | 14,46 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Radětice | PB | - | - | 14,49 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jesenice | PB | - | - | 14,50 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Sedlčany | PB | - | - | 14,51 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nahoruby | BN | - | - | 14,52 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nalžovice | PB | - | - | 14,52 | 2021/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radíč | PB | - | - | 14,53 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sedlčany | PB | - | - | 14,53 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Horní Měcholupy | AB | - | - | 14,54 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vranovice | PB | - | - | 14,55 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Svaté Pole | PB | - | - | 14,57 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sedlčany | PB | - | - | 14,58 | 2021/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vranovice | PB | - | - | 14,60 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sedlčany | PB | - | - | 14,60 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Líchovy Panthers | PB | 14,60 | 14,47 | 14,60 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chářovice B | BN | - | - | 14,62 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jesenice | PB | - | - | 14,64 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Šipoun | PT | - | - | 14,64 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Křížkový Újezdec | PH | - | - | 14,65 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Chrást | PB | - | - | 14,65 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Radětice | PB | - | - | 14,66 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Nahoruby | BN | - | - | 14,66 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Radětice | PB | - | - | 14,66 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Radětice | PB | - | - | 14,67 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Kotenčice | PB | - | - | 14,70 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Vranovice | PB | - | - | 14,70 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Záborná Lhota | PB | - | - | 14,71 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Březnice | PB | - | - | 14,72 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Sedlčany | PB | - | - | 14,73 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Jesenice | PB | - | - | 14,73 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Sedlčany | PB | - | - | 14,73 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Jesenice | PB | - | - | 14,74 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Radětice | PB | - | - | 14,75 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Radíč | PB | - | - | 14,77 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Sedlčany | PB | - | - | 14,77 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Radíč | PB | - | - | 14,78 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Březnice | PB | - | - | 14,78 | 2021/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Líchovy | PB | - | - | 16,59 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Skalice | PB | - | - | 16,60 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Skalice | PB | - | - | 16,65 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sloup | PZ | - | - | 16,70 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Líchovy | PB | - | - | 16,73 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lužná | RA | - | - | 16,75 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vranovice | PB | - | - | 16,83 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vranovice | PB | - | - | 16,87 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vranovice | PB | - | - | 16,93 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hlubyně | PB | - | - | 16,98 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Líchovy | PB | - | - | 17,12 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vranovice | PB | - | - | 17,12 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zalužany | PB | - | - | 17,15 | 2021/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Líchovy | PB | - | - | 17,16 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lužná | RA | - | - | 17,16 | 2021/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahořany | PZ | - | - | 17,20 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Sloup | PZ | - | - | 17,25 | 2021/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sloup | PZ | 16,91 | 17,29 | 17,29 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zahořany | PZ | - | - | 17,30 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vranovice | PB | - | - | 17,35 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zalužany | PB | - | - | 17,42 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zalužany | PB | - | - | 17,45 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zalužany | PB | - | - | 17,47 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lužná | RA | - | - | 17,48 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Líchovy | PB | - | - | 17,54 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hlubyně | PB | - | - | 17,59 | 2021/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahořany | PZ | - | - | 17,62 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vranovice | PB | - | - | 17,62 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Petrovice | PB | 16,70 | 17,66 | 17,66 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zahořany | PZ | - | - | 17,67 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Suchodol | PB | - | - | 17,73 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Suchodol | PB | - | - | 17,78 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Broumy | BE | - | - | 17,82 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Skalice | PB | - | - | 17,86 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Zahořany | PZ | - | - | 17,86 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Radětice | PB | - | - | 17,93 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Zalužany | PB | - | - | 17,93 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Střezimíř | BN | - | - | 18,08 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Zalužany | PB | - | - | 18,09 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Radětice | PB | 17,81 | 18,11 | 18,11 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Zalužany | PB | - | - | 18,15 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Křížkový Újezdec | PH | - | - | 18,22 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Vranovice | PB | - | - | 18,30 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Křížkový Újezdec | PH | - | - | 18,33 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Zalužany | PB | - | - | 18,34 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Zaječov | BE | - | - | 18,37 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Skalice | PB | - | - | 18,42 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Skalice | PB | - | - | 18,51 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Zahořany | PZ | - | - | 18,51 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Lhotka | PB | - | - | 18,53 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















