Robčice 2024 - O pohár obce Robčice

Liga: ZČHL
Místo: Robčice
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 27. 07. 2024 12:00
Kontakt:   Radek Růt
Telefon:  721852636

Začátek rezervace: 13. 07. 2024 20:00
Konec rezervace: 27. 07. 2024 12:00
Začátek tipování:  27. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 27. 07. 2024 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-robcice-13626.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezdědovice STLuboš Kylián
22Zahorčice KTJosef Kolář
33Horní Kamenice DOVlastimil Žák
44Poděvousy DOJakub Valenta
55Únětice 1911 PJPetr Skala
66Dehtín KTVláďa Kučera
77Hlubyně PBJiří Novotný
88Mokrouše PJLukáš Matouš
99Štítary DOMiroslav Žáček
1010Horní Lukavice PJJan Hůla
1111Bezděkov pod Třemšínem PBJan Trčka
1212Robčice PJRadek Růt
1313Želčany PJVáclav Kasl
1414Mochtín KTJakub Houba
1515Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
1616Stýskaly PSVáclav Švíka
1717Žebnice PSVáclav G.
1818Útušice PJZdeněk Dědek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJPetr Skala
22Žákava PJAnna Šlejsková
33Štěnovický Borek PJVeronika Mészárosová
44Želčany PJVáclav Kasl
55Štítary DOMartina Hradecká
620Poděvousy DOVladimír Štýs


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ16,5516,3616,552021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Horní Lukavice PJ16,7616,5716,762022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice 1911 APJ16,8016,8316,832022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice 1911 BPJ16,7116,8616,862023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Kamenice DO16,9817,0917,092023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hlubyně PB17,1416,9917,142021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,1416,5317,142021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Únětice 1911 APJ16,7517,2617,262023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dehtín KT17,1417,3017,302023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mokrouše PJ17,2517,3317,332023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hlubyně PB17,5017,3017,502023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horní Lukavice PJ17,3717,5117,512021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mochtín KT17,4817,5417,542022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Želčany PJ17,6717,5517,672023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dehtín KT17,8217,1717,822021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Kamenice DO16,7517,8417,842022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Útušice PJ17,7717,8717,872023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nevřeň PS17,5817,8817,882021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dehtín KT16,8417,8817,882022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Horní Lukavice PJ17,7018,0618,062023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hlubyně PB17,7618,1018,102022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Štěnovický Borek PJ18,1117,8018,112023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Horní Kamenice DO17,1018,1918,192021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mokrouše PJ17,7818,2718,272021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žebnice PS18,2717,1318,272022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mochtín KT18,2817,9118,282021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Robčice PJ17,8718,2918,292022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mochtín KT18,3918,2618,392023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Únětice 1911 BPJ18,4118,3118,412021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Únětice 1911 BPJ18,1218,5418,542022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zahorčice KT18,6316,7518,632022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Křenovy DO18,7318,0618,732021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bolkov PJ18,9517,2018,952022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Štítary DO19,0418,2519,042022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Želčany PJ18,1919,1319,132021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mokrouše PJ19,2117,2019,212022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chlum PJ19,3518,6119,352023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Útušice PJ19,4118,4219,412022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Příšov PS19,4719,2919,472021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Příšov PS19,5219,1919,522022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Stýskaly PS18,9519,8319,832023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nezbavětice PJ20,9722,5522,552023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Štichovice PS23,2523,7723,772023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Tymákov PJ20,8726,1326,132023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Robčice PJ33,4917,2133,492023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bolkov PJNPNPNP2023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mirošov RONP18,56NP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Štěnovický Borek APJNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Útušice PJNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Štítary DO18,86NPNP2023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Zahorčice KTNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Zahorčice KTNPNPNP2023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Stýskaly PSNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Štítary DONPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Nebílovy PJNPNPNP2022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Štěnovický Borek PJNPNPNP2022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nebílovy PJNPNPNP2023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Želčany PJNPNPNP2022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Robčice PJNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bolkov PJNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/07/27 Robčice, Plzeň-jih, 1. Ročník o pohár SDH
-
2021/08/14 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2023/08/12 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2024/07/27 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka
ZČHL
2024/07/21 Poděvousy, O pohár Víti Veselého
ZČHL
2024/07/27 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2024/07/28 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2024/08/03 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend
ZČHL
2024/08/17 Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek
ZČHL
2024/08/18 Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH
ZČHL
2024/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga