Robčice 2022 - O pohár obce Robčice

Liga: ZČHL
Místo: Robčice
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 13. 08. 2022 12:00
Kontakt:   Radek Růt
Telefon:  721852636

Začátek rezervace: 30. 07. 2022 19:00
Konec rezervace: 13. 08. 2022 12:00
Začátek tipování:  13. 08. 2022 20:00
Konec hlasování: 13. 08. 2022 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-robcice-12121.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nebílovy PJPetty
22Zahorčice KTJosef Kolář
33Bolkov PJVladimír Štýs
44Dehtín KTVláďa Kučera
55Únětice 1911 PJPetr Skala
66Horní Kamenice DOVlastimil Žák
77Mochtín KTPetr Kanta
88Nevřeň PSHouk
99Hlubyně PBJiří Novotný
1010Horní Lukavice PJJan Hůla
1111Příšov PSJitka Racková
1212Robčice PJRadek Růt
1313Želčany PJVáclav Kasl
1414Štítary DOMiroslav Žáček
1515Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1616Mokrouše PJLukáš Matouš
1717Útušice PJZdeněk Dědek
1818Žebnice PSMichal Bulín
1919Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJPetr Skala
22Dehtín KTPetra Placatková
33Hradec PJAneta Píchová
45Štítary ŽenyDOMartina Hradecká
56Želčany PJVáclav Kasl
67Hlubyně PBDana Hrzalová
78Chotíkov PSMonča
817Žákava PJLucie Horová
918Lužná RATereza Říhová
1019Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1120Poděvousy DOVladimír Štýs


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ16,5516,3616,552021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Horní Lukavice PJ16,7616,5716,762022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice 1911 APJ16,8016,8316,832022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hlubyně PB17,1416,9917,142021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,1416,5317,142021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ17,3717,5117,512021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mochtín KT17,4817,5417,542022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dehtín KT17,8217,1717,822021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Kamenice DO16,7517,8417,842022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nevřeň PS17,5817,8817,882021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dehtín KT16,8417,8817,882022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hlubyně PB17,7618,1018,102022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Kamenice DO17,1018,1918,192021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žebnice PS18,2717,1318,272022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mokrouše PJ17,7818,2718,272021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mochtín KT18,2817,9118,282021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Robčice PJ17,8718,2918,292022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Únětice 1911 BPJ18,4118,3118,412021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Únětice 1911 BPJ18,1218,5418,542022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zahorčice KT18,6316,7518,632022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Křenovy DO18,7318,0618,732021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bolkov PJ18,9517,2018,952022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Štítary DO19,0418,2519,042022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Želčany PJ18,1919,1319,132021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mokrouše PJ19,2117,2019,212022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Útušice PJ19,4118,4219,412022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Příšov PS19,4719,2919,472021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Příšov PS19,5219,1919,522022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Nebílovy PJNPNPNP2022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Štěnovický Borek PJNPNPNP2022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Želčany PJNPNPNP2022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Robčice PJNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bolkov PJNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mirošov RONP18,56NP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Štěnovický Borek APJNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Útušice PJNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Zahorčice KTNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Stýskaly PSNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Štítary DONPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/07/27 Robčice, Plzeň-jih, 1. Ročník o pohár SDH
-
2021/08/14 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga