| Liga: | VCOV |
| Místo: | Radslavice |
| Okres: | Vyškov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Kdy: | 06. 06. 2026 13:00 |
| Kontakt: | Martin Jelínek |
| Telefon: | +420 721 953 241 |
| Začátek rezervace: | 29. 05. 2026 20:00 |
| Konec rezervace: | 05. 06. 2026 12:00 |
| Začátek tipování: | 29. 05. 2026 20:00 |
| Konec hlasování: | 05. 06. 2026 00:00 |
| Zadal: | Tomáš Urbánek |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy, Dorost |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radslavice-15684.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nemrlov | SU | 14,58 | 14,60 | 14,60 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nemrlov | SU | 14,88 | 14,62 | 14,62 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ratiboř | VS | 14,65 | 14,69 | 14,69 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radslavice | VY | 14,97 | 14,67 | 14,97 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mokrá | BO | 14,98 | 14,64 | 14,98 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mokrá A | BO | 15,03 | 14,64 | 15,03 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velká (Hranice III) | PR | 14,62 | 15,18 | 15,18 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hodějice A | VY | 15,11 | 15,21 | 15,21 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hodějice | VY | 15,28 | 14,99 | 15,28 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nemrlov | SU | 15,32 | 15,16 | 15,32 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Tvarožná | BO | 15,38 | 15,19 | 15,38 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hostěrádky-Rešov | VY | 15,08 | 15,43 | 15,43 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hostěrádky-Rešov | VY | 15,41 | 15,43 | 15,43 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Habrovany | VY | 15,50 | 15,18 | 15,50 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hodějice | VY | 14,80 | 15,53 | 15,53 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Velká (Hranice III) | PR | 15,58 | 15,43 | 15,58 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Radslavice | VY | 15,24 | 15,64 | 15,64 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hostěrádky-Rešov | VY | 15,58 | 15,64 | 15,64 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mokrá A | BO | 15,66 | 15,14 | 15,66 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Křenovice | PR | 15,22 | 15,74 | 15,74 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nemrlov A | SU | 15,45 | 15,75 | 15,75 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Tvarožná | BO | 15,11 | 15,76 | 15,76 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mokrá | BO | 14,77 | 15,77 | 15,77 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dětkovice | VY | 14,67 | 15,80 | 15,80 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mokrá | BO | 15,85 | 15,47 | 15,85 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ivanovice na Hané | VY | 15,83 | 15,87 | 15,87 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mokrá | BO | 15,65 | 15,89 | 15,89 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ivanovice na Hané | VY | 15,42 | 15,89 | 15,89 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Myslejovice TOP | PV | 15,64 | 15,93 | 15,93 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radslavice A | VY | 15,42 | 15,95 | 15,96 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Dětkovice | VY | 15,43 | 15,98 | 15,98 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hostěrádky-Rešov B | VY | 15,44 | 16,00 | 16,00 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Radslavice | VY | 16,00 | 14,84 | 16,00 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Hostěrádky-Rešov | VY | 16,01 | 15,25 | 16,01 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Radslavice | VY | 16,07 | 15,99 | 16,07 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Topolany A | VY | 15,95 | 16,11 | 16,11 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Hodějice | VY | 16,21 | 15,49 | 16,21 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Ivanovice na Hané | VY | 16,24 | 15,65 | 16,24 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Ivanovice na Hané | VY | 15,80 | 16,30 | 16,30 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Nemrlov B | SU | 15,57 | 16,31 | 16,31 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Ostrov u Macochy | BK | 16,54 | 16,29 | 16,54 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Ostrov u Macochy | BK | 16,04 | 16,57 | 16,57 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Habrovany A | VY | 16,63 | 16,38 | 16,63 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Tvarožná | BO | 16,75 | 16,74 | 16,75 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Topolany B | VY | 16,53 | 16,80 | 16,80 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Velká (Hranice III) | PR | 16,89 | 15,66 | 16,89 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Pustiměř | VY | 16,89 | 16,51 | 16,89 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Habrovany | VY | 15,78 | 16,99 | 16,99 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Zborovice | KM | 16,17 | 17,00 | 17,00 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Křenovice | VY | 16,73 | 17,05 | 17,05 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dětkovice | VY | 15,60 | 16,06 | 16,06 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dětkovice | VY | 15,83 | 16,08 | 16,08 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radíkov | PR | 16,21 | 16,01 | 16,21 | 2016/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov Mamby | PV | 15,50 | 16,50 | 16,50 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hodějice | VY | 16,66 | 16,38 | 16,66 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dětkovice | VY | 16,57 | 16,84 | 16,84 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Silůvky | BO | 17,04 | 17,10 | 17,10 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dětkovice | VY | 17,13 | 16,91 | 17,13 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hodějice | VY | 16,37 | 17,18 | 17,18 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dražovice B | VY | 16,95 | 17,28 | 17,28 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hodějice | VY | 17,34 | 16,80 | 17,34 | 2023/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ostrov u Macochy | BK | 17,35 | 17,51 | 17,51 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Křenovice | VY | 17,55 | 16,16 | 17,55 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hodějice | VY | 17,00 | 17,64 | 17,64 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Topolany | VY | 17,44 | 17,71 | 17,71 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hodějice | VY | 17,72 | 16,90 | 17,72 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dětkovice | VY | 17,59 | 17,73 | 17,73 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dětkovice | VY | 17,73 | 16,10 | 17,73 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Topolany | VY | 17,83 | 16,42 | 17,83 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radslavice | VY | 17,81 | 17,89 | 17,89 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ivanovice na Hané | VY | 18,02 | 18,00 | 18,02 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hodějice | VY | 18,05 | 17,85 | 18,05 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radslavice | VY | 17,03 | 18,07 | 18,07 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Radslavice | VY | 18,14 | 17,27 | 18,14 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Radslavice | VY | 17,77 | 18,15 | 18,15 | 2023/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radslavice | VY | 18,09 | 18,28 | 18,28 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Křenovice | VY | 18,30 | 17,91 | 18,30 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radslavice B | VY | 18,31 | 17,53 | 18,31 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Křenovice | VY | 17,04 | 18,32 | 18,32 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Dětkovice | VY | 18,38 | 18,34 | 18,38 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Radslavice | VY | 18,39 | 18,38 | 18,39 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Radslavice | VY | 18,41 | 18,05 | 18,41 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Ivanovice na Hané | VY | 18,33 | 18,41 | 18,41 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Litenčice | KM | 17,87 | 18,41 | 18,41 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Drnovice | VY | 17,74 | 18,43 | 18,43 | 2015/06/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Pustiměř | VY | 18,45 | 18,12 | 18,45 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Radslavice B | VY | 17,43 | 18,49 | 18,49 | 2023/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Dražovice | VY | 17,89 | 18,53 | 18,53 | 2016/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Hodějice | VY | 18,57 | 19,12 | 18,57 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Ivanovice na Hané | VY | 18,73 | 18,70 | 18,73 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Ivanovice na Hané B | VY | 18,62 | 18,79 | 18,79 | 2013/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Ivanovice na Hané | VY | 18,85 | 17,98 | 18,85 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Bratčice | BO | 18,99 | 19,00 | 19,00 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Radslavice | VY | 19,02 | 18,57 | 19,02 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Radslavice | VY | 19,05 | 19,01 | 19,05 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Drnovice | VY | 19,06 | 18,99 | 19,06 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Ivanovice na Hané | VY | 19,11 | 18,60 | 19,11 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Ivanovice na Hané | VY | 19,18 | 18,38 | 19,18 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | nerozlišeno | - | 19,18 | 18,38 | 19,18 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Bratčice | BO | 19,19 | 17,93 | 19,19 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Křenovice | VY | 17,11 | 17,15 | 17,15 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pustiměř | VY | 16,65 | 17,41 | 17,41 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olšany B | VY | 18,57 | 18,49 | 18,57 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Topolany | VY | 21,07 | 22,73 | 22,73 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Olšany | VY | 33,36 | 33,71 | NP | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















