Nevřeň 2021 - O pohár #pětdevět

Liga: ZČHL
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 04. 07. 2021 10:00
Kontakt:   Pavel Sova
Telefon:  775655463

Začátek rezervace: 20. 06. 2021 20:00
Konec rezervace: 04. 07. 2021 10:00
Začátek tipování:  04. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 04. 07. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-11540.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Žebnice PSVáclav G.
23Zahorčice KTJosef Kolář
34Dehtín KTVláďa Kučera
45Únětice 1911 PJOndřej Kail
56Mochtín KTPetr Kanta
67Nevřeň PSJícháč
78Stýskaly PSVáclav Švíka
89Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
910Horní Lukavice PJJan Hůla
1011Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1112Robčice PJRadek Růt
1213Želčany PJVáclav Kasl
1314Vidice DOTereza Voráčová
1415Bezděkov pod Třemšínem PBJan Trčka
1516Štítary DOMiroslav Žáček
1617Mokrouše PJSDH Mokrouše
1718Hlubyně PBJiří Novotný
1819Útušice PJZdeněk Dědek
1920Příšov PSJitka Racková
2021Křenovy DOMartin Hosl
2122Bolkov PJduchy tom
2223Mirošov ROsmatlak vaclav
2324Drahkov MužiPJDušan Faitenhanzl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJOndřej Kail
22Dehtín KTVláďa Kučera
33Hradec PJAneta Píchová
44Želčany PJVáclav Kasl
55Štítary DODenis Balounová
66Lužná RATereza Říhová
77Chotíkov PSMonča
88Hlubyně PBDana Hrzalová
99Žákava PJLibor Valeš
1010Mirošov ROsmatlak vaclav
1111Drahkov LadiesPJDušan Faitenhanzl
1220Poděvousy DOJana Olšovská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST--16,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dehtín KT17,1217,3217,322019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice 1911 APJ17,3516,8917,352021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,1317,3517,352021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Novosedly ST16,3917,3917,392019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Kamenice DO16,7817,4217,422019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Kamenice DO17,4217,3217,422021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dehtín KT17,5917,3617,592021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Lukavice PJ17,6417,4617,642021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hlubyně PB--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dehtín KT--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mochtín KT17,7317,5917,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štítary DO17,7017,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žebnice PS17,6717,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Útušice PJ--17,812018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mochtín KT17,3317,8317,832021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Únětice 1911 BPJ17,9517,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nevřeň PS17,5118,0418,042019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Štichovice PS--18,082018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hlubyně PB18,0817,7918,082021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chotíkov PS18,2617,9618,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nevřeň PS--18,332018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chotíkov PS--18,382018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Poděvousy DO--18,392018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Únětice 1911 APJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bolkov PJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mokrouše PJ18,4518,6818,682021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Štichovice PS18,7318,7318,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bolkov PJ17,5318,8518,852019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Křenovy DO18,9018,5518,902021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mokrouše PJ18,0119,0619,062019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mirošov RO19,1418,6119,142021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Želčany PJ18,4119,1919,192021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Stýskaly PS18,3919,2119,212021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Robčice PJ18,2719,2719,272021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Štítary DO19,3319,1119,332021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chrást PB--19,562018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Příšov PS18,3819,5919,592019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Žebnice PS--19,912018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Obora PS20,4620,6320,632019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Příšov PS20,3621,1921,192021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Úněšov PS--21,362018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Robčice PJ--21,862018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hrabice PT20,5922,1022,102019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Vidice DO19,2722,3122,312021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Útušice PJ18,6322,4822,482019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mokrouše PJ--24,262018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Štěnovický Borek PJ26,1721,5426,172019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Stýskaly PS27,1827,2927,292019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Útušice PJ27,9930,6130,612021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Horní Kamenice DO--30,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Příšov PS--35,102018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Horní Lukavice PJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Drahkov PJNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Horní Lukavice PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Chrást PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Únětice 1911 BPJNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Nevřeň PSNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Novosedly ST--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Robčice PJ18,35NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Žebnice PSNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Štichovice BPSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Úněšov PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bolkov PJ18,2318,21NP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Mochtín KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Únětice 1911 APJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Štěnovický Borek PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Zahorčice KTNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Zahorčice KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2021/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2022/07/02 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/06/04 Útušice, O pohár obce Útušice
ZČHL
2022/06/11 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/06/12 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/02 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2022/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/09 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2022/07/10 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2022/07/23 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2022/07/24 Buková (SDH), O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2022/07/30 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
ZČHL
2022/07/31 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2022/08/06 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga