| Liga: | VCOS |
| Místo: | Nemrlov |
| Okres: | Šumperk |
| Kraj: | Olomoucký |
| Kdy: | 11. 07. 2026 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 04. 07. 2026 18:30 |
| Konec rezervace: | 11. 07. 2026 10:00 |
| Začátek tipování: | 11. 07. 2026 20:00 |
| Konec hlasování: | 11. 07. 2026 00:00 |
| Zadal: | VC OSH Šumperk |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nemrlov-15632.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Janovice | BR | 14,23 | 14,34 | 14,34 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nemrlov B | SU | 14,55 | 14,54 | 14,55 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Janovice | BR | 14,06 | 14,64 | 14,64 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ráječek | SU | 14,75 | 14,45 | 14,75 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nemrlov B | SU | 14,76 | 14,40 | 14,76 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrabišín | SU | 14,88 | 15,22 | 15,22 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sobotín | SU | 15,29 | 15,03 | 15,29 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nemrlov | SU | 15,06 | 15,30 | 15,30 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Třeština | SU | 14,79 | 15,31 | 15,31 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velká Bystřice | OL | 15,19 | 15,36 | 15,36 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Brníčko | SU | 15,37 | 15,15 | 15,37 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lesnice 1 | SU | 15,13 | 15,49 | 15,49 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nová Dědina | OL | 15,22 | 15,58 | 15,58 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nový Malín | SU | 15,22 | 15,63 | 15,63 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Janovice | BR | 14,86 | 15,63 | 15,63 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Brníčko | SU | 14,89 | 15,65 | 15,65 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nemrlov | SU | 14,54 | 15,76 | 15,76 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bludov | SU | 15,70 | 15,79 | 15,79 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hrabová | SU | 15,74 | 15,82 | 15,82 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bludov | SU | 15,83 | 15,70 | 15,83 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lesnice 1 | SU | 15,52 | 15,86 | 15,86 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bludov | SU | 15,97 | 1,54 | 15,97 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nová Dědina | OL | 15,89 | 16,01 | 16,01 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bohuslavice | SU | 15,90 | 16,02 | 16,02 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hrabová | SU | 16,07 | 15,26 | 16,07 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Brníčko | SU | 16,07 | 1,59 | 16,07 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nová Dědina | OL | 15,20 | 16,13 | 16,13 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Břevenec | OL | 15,47 | 16,27 | 16,27 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Štíty | SU | 16,34 | 15,53 | 16,34 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Plinkout | OL | 14,63 | 16,39 | 16,39 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Dolany | OL | 16,41 | 15,64 | 16,41 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Břevenec | OL | 16,73 | 16,05 | 16,73 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Bohuslavice | SU | 16,27 | 16,95 | 16,95 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Štíty | SU | 15,53 | 16,96 | 16,96 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Janovice | BR | 16,96 | 16,58 | 16,96 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Lesnice 1 | SU | 15,92 | 17,08 | 17,08 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Kosov | SU | 17,07 | 17,09 | 17,09 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Břidličná | BR | 15,34 | 17,10 | 17,10 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Štíty | SU | 15,19 | 17,19 | 17,19 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Štíty | SU | 17,55 | 17,32 | 17,55 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Hrabišín B | SU | 17,01 | 17,56 | 17,56 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Hrabová | SU | 17,00 | 17,60 | 17,60 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Nemrlov A | SU | 17,68 | 17,35 | 17,68 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Bratrušov | SU | 17,81 | 17,58 | 17,81 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Dolní Studénky | SU | 17,83 | 16,74 | 17,83 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Dolní Studénky | SU | 17,17 | 18,06 | 18,06 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Lesnice 1 | SU | 17,05 | 18,33 | 18,33 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Lesnice 2 | SU | 16,77 | 18,59 | 18,59 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Maletín | SU | 18,75 | 17,86 | 18,75 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Břidličná | BR | 18,82 | 18,13 | 18,82 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hrabišín | SU | 17,18 | 16,27 | 17,18 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nová Dědina | OL | 17,20 | 17,15 | 17,20 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hrabišín | SU | 16,71 | 17,34 | 17,34 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pavlov | SU | 17,54 | 17,00 | 17,54 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dolní Libina | SU | 16,75 | 17,83 | 17,83 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dolní Libina | SU | 17,85 | 18,59 | 18,59 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Maršíkov | SU | 18,37 | 18,66 | 18,66 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nová Dědina | OL | 18,73 | 17,99 | 18,73 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dolní Libina | SU | 18,20 | 18,88 | 18,88 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Světlá Hora | BR | 18,74 | 19,15 | 19,15 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nová Dědina | OL | 19,19 | 18,11 | 19,19 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nový Malín | SU | 18,93 | 19,34 | 19,34 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hrabová | SU | 19,57 | 19,64 | 19,64 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nový Malín | SU | 20,63 | 20,39 | 20,63 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nový Malín | SU | 20,88 | 20,47 | 20,88 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Maršíkov | SU | 20,26 | 21,67 | 21,67 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Brníčko | SU | 21,41 | 22,00 | 22,00 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nový Malín | SU | 22,10 | 22,24 | 22,24 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nová Dědina | OL | 16,91 | 23,33 | 23,33 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Lesnice | SU | 24,17 | 21,21 | 24,17 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hrabišín | SU | 16,75 | 24,28 | 24,28 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kosov | SU | 18,47 | 24,55 | 24,55 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nemile | SU | 23,91 | 24,75 | 24,75 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dolany | OL | 24,92 | 24,27 | 24,92 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lesnice | SU | 31,01 | 30,94 | 31,01 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hrabová | SU | 34,69 | 30,89 | 34,69 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hrabová | SU | 43,48 | 43,19 | 43,48 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Nemile | SU | NP | NP | NP | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Světlá Hora | BR | NP | NP | NP | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nemile | SU | NP | NP | NP | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2016/07/10 | Nemrlov, Holba Cup Nemrlov | |
| 2017/07/09 | Areál SDH Nemrlov, Holba Cup Nemrlov | |
| 2018/07/15 | Areál SDH Nemrlov, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu | |
| 2022/07/16 | Nemrlov, 5.kolo VC HOLBA CUP - Muži, Ženy (2B) | |
| 2023/07/15 | Nemrlov, Nemrlov - VC HOLBA CUP Muži(2B), Ženy | |
| 2024/07/13 | Nemrlov, 3.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B), Ženy | |
| 2025/07/12 | Nemrlov, Nemrlov - Muži(2B), Ženy | |
| 2026/07/11 | Nemrlov, Nemrlov - Muži(2B), Ženy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















