| Liga: | BL |
| Místo: | Namnice |
| Okres: | Příbram |
| Kraj: | Středočeský |
| Kdy: | 09. 07. 2016 12:00 |
| Kontakt: | Jaroslav Petrovic |
| Telefon: | 606 674 819 |
| Začátek rezervace: | 09. 07. 2016 12:00 |
| Konec rezervace: | 09. 07. 2016 12:00 |
| Začátek tipování: | 09. 07. 2016 20:00 |
| Konec hlasování: | 09. 07. 2016 00:00 |
| Zadal: | ABC DEF |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-namnice-7572.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chrást Draci | PB | - | - | 14,43 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hlubyně | PB | - | - | 14,48 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nalžovice | PB | - | - | 14,64 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sloup | PZ | 14,62 | 14,68 | 14,68 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Buková | PB | - | - | 14,78 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jesenice | PB | - | - | 14,84 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radětice | PB | - | - | 14,93 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kotenčice | PB | - | - | 15,03 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chrást | PB | - | - | 15,04 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Buková | PB | - | - | 15,09 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nalžovice | PB | - | - | 15,10 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kotenčice | PB | - | - | 15,14 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Buková | PB | - | - | 15,18 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Namnice | PB | - | - | 15,21 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zalužany | PB | - | - | 15,28 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kornatice | RO | 15,29 | 15,15 | 15,29 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Líchovy Panthers | PB | - | - | 15,29 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chrást | PB | - | - | 15,29 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radíč | PB | - | - | 15,31 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radíč | PB | 15,32 | 15,20 | 15,32 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Líchovy Panthers | PB | - | - | 15,39 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Štítary | DO | 15,31 | 15,40 | 15,40 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bolkov | PJ | 15,42 | 15,28 | 15,42 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chrást | PB | 15,45 | 15,04 | 15,45 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Třebsko | PB | - | - | 15,48 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Třebsko | PB | 15,65 | 15,56 | 15,65 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kotenčice | PB | - | - | 15,65 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sedlčany | PB | - | - | 15,67 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zalužany | PB | - | - | 15,71 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Namnice | PB | 15,03 | 15,75 | 15,75 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Vranovice | PB | - | - | 15,81 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Voltýřov | PB | - | - | 15,90 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Kotenčice | PB | 15,64 | 15,90 | 15,90 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Namnice | PB | 15,93 | 15,76 | 15,93 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Nalžovice | PB | - | - | 15,95 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Namnice | PB | - | - | 15,98 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Chotilsko | PB | 16,00 | 15,70 | 16,00 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Vranovice Peklo | PB | - | - | 16,07 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Záborná Lhota | PB | - | - | 16,17 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Zalužany | PB | 16,21 | 16,06 | 16,21 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Záborná Lhota | PB | - | - | 16,28 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Buková | PB | 15,50 | 16,40 | 16,40 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Jesenice | PB | - | - | 16,50 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Zalužany | PB | - | - | 16,53 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Radíč | PB | - | - | 16,54 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Lhotka | PB | - | - | 16,59 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Vranovice | PB | 16,71 | 16,60 | 16,71 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Třebsko | PB | 16,73 | 16,26 | 16,73 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Svaté Pole | PB | - | - | 16,73 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Starosedlský Hrádek | PB | - | - | 16,79 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradec | PJ | 16,96 | 16,91 | 16,96 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Líchovy | PB | - | - | 16,97 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Líchovy | PB | - | - | 17,23 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zalužany | PB | - | - | 17,31 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Petrovice | PB | 17,40 | 17,57 | 17,57 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Úněšov | PS | 17,63 | 17,09 | 17,63 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zalužany | PB | 17,64 | 17,48 | 17,64 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vranovice | PB | - | - | 17,96 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radětice | PB | - | - | 18,14 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Sloup | PZ | 18,15 | 17,90 | 18,15 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chotilsko | PB | 17,64 | 18,42 | 18,42 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Líchovy | PB | - | - | 18,54 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Broumy | BE | - | - | 18,57 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Štěnovický Borek | PJ | 18,61 | 18,51 | 18,61 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Radětice | PB | - | - | 18,64 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Petrovice | PB | 18,93 | 18,42 | 18,93 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zalužany | PB | 18,95 | 18,95 | 18,95 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Únětice 1911 A | PJ | 18,97 | 17,78 | 18,97 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lhotka | PB | - | - | 19,17 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Záborná Lhota | PB | - | - | 19,37 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mrtník | PS | 19,45 | 19,04 | 19,45 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zalužany | PB | - | - | 19,56 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radětice | PB | 19,60 | 19,12 | 19,60 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vranovice | PB | 19,68 | 18,68 | 19,68 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Malé Přílepy Modré | BE | 19,89 | 19,20 | 19,89 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Nová Ves pod Pleší | PB | - | - | 19,93 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Štichovice | PS | 19,98 | 18,70 | 19,98 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Malé Přílepy Modré | BE | - | - | 20,28 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Útušice | PJ | 19,86 | 20,48 | 20,48 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Namnice | PB | 20,54 | 20,15 | 20,54 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Malé Přílepy Modré | BE | 18,96 | 21,01 | 21,01 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Lužná | RA | 21,26 | 18,80 | 21,26 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Chválenice | PJ | 21,56 | 19,74 | 21,56 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Namnice | PB | 19,71 | 21,57 | 21,57 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Zalužany | PB | - | - | 21,86 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Sloup | PZ | 19,79 | 22,37 | 22,37 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Horní Lukavice | PJ | 20,09 | 22,43 | 22,43 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Radětice | PB | 22,54 | 22,89 | 22,89 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Malé Přílepy Modré | BE | - | - | 22,98 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Třebsko | PB | 22,34 | 23,95 | 23,95 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Poděvousy | DO | 24,98 | 23,74 | 24,98 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Namnice | PB | - | - | 25,62 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Zahořany | PZ | - | - | 27,32 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Chotilsko | PB | 27,84 | 27,37 | 27,84 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Lhotka | PB | - | - | 28,96 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Broumy | BE | - | - | 29,57 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Broumy | BE | - | - | 29,60 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Namnice | PB | - | - | 30,40 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Líchovy | PB | 27,54 | 30,51 | 30,51 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Namnice | PB | - | - | 34,45 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2013/08/31 | Valcha, Pohár SDH Namnice | |
| 2014/09/06 | Valcha, Pohár SDH Namnice | |
| 2015/07/11 | Valcha, Pohár SDH Namnice | |
| 2016/07/09 | Areál Valcha, O Pohár SDH Namnice | |
| 2016/08/06 | Namnice, XX kolo XII. Ročníku ZČHL | |
| 2017/07/08 | Areál Valcha, O pohár SDH Namnice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















