Žákava 2026 (Plzeň-jih)
O žákavskou bečku - požární útok
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | FSEU |
| Místo: | Žákava |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Kdy: | 29. 08. 2026 20:00 |
| Kontakt: | Hora Josef ml. |
| Telefon: | +420 736 289 321 |
| Začátek rezervace: | 29. 08. 2026 20:00 |
| Konec rezervace: | 29. 08. 2026 20:00 |
| Začátek tipování: | 29. 08. 2026 00:00 |
| Konec hlasování: | 29. 08. 2026 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-l-a-kava-16303.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Únětice 1911 A | PJ | 16,72 | 16,69 | 16,72 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Kalenice | ST | 16,63 | 16,79 | 16,79 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hlubyně | PB | 16,79 | 16,60 | 16,79 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hlubyně | PB | 16,87 | 16,49 | 16,87 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Únětice 1911 B | PJ | 16,48 | 16,89 | 16,89 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Únětice 1911 B | PJ | 16,61 | 16,89 | 16,89 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Novosedly | ST | 17,08 | 17,05 | 17,08 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Horní Kamenice | PJ | 17,14 | 16,69 | 17,14 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Únětice 1911 A | PJ | 16,77 | 17,16 | 17,16 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Únětice 1911 A | PJ | 16,68 | 17,18 | 17,18 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Únětice 1911 B | PJ | 16,81 | 17,22 | 17,22 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mokrouše | PJ | 17,25 | 16,72 | 17,25 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Únětice 1911 A | PJ | 16,75 | 17,32 | 17,32 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Horní Kamenice | PJ | 17,32 | 17,19 | 17,32 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Únětice 1911 A | PJ | 17,35 | 17,25 | 17,35 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Horní Lukavice | PJ | 17,14 | 17,38 | 17,38 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mokrouše | PJ | 17,30 | 17,38 | 17,38 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Únětice 1911 A | PJ | 17,42 | 16,85 | 17,42 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Horní Kamenice | PJ | 17,40 | 17,45 | 17,45 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Štichovice | PS | 17,40 | 17,46 | 17,46 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Želčany | PJ | 17,09 | 17,52 | 17,52 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zahorčice | KT | 17,54 | 17,24 | 17,54 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zahorčice | KT | 17,54 | 17,43 | 17,54 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Horní Lukavice | PJ | 17,58 | 17,20 | 17,58 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Poděvousy | DO | 17,64 | 17,48 | 17,64 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dehtín | KT | 17,64 | 17,43 | 17,64 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dehtín | KT | 17,72 | 17,66 | 17,72 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vranovice | PB | 17,74 | 17,33 | 17,74 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mokrouše | PJ | 17,76 | 16,73 | 17,76 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Horní Kamenice | PJ | 17,77 | 17,51 | 17,77 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Poděvousy | DO | 17,80 | 17,35 | 17,80 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hlubyně | PB | 17,81 | 17,74 | 17,81 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Nevřeň | PS | 17,43 | 17,82 | 17,82 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 17,85 | 16,86 | 17,85 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Bolkov | PJ | 17,60 | 17,85 | 17,85 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Nevřeň | PS | 17,89 | 17,29 | 17,89 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Horní Lukavice | PJ | 17,21 | 17,89 | 17,89 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Mochtín | KT | 17,90 | 17,49 | 17,90 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Stýskaly | PS | 17,79 | 17,91 | 17,91 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Horní Lukavice | PJ | 17,92 | 17,90 | 17,92 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Poděvousy | DO | 17,94 | 17,55 | 17,94 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Bolkov | PJ | 17,94 | 17,98 | 17,98 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Zahorčice | KT | 17,27 | 18,06 | 18,06 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Horní Kamenice | PJ | 17,61 | 18,06 | 18,06 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Štichovice | PS | 17,42 | 18,07 | 18,07 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Horní Kamenice | PJ | 18,12 | 17,80 | 18,12 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Robčice | PJ | 18,13 | 17,85 | 18,13 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Horní Lukavice | PJ | 18,16 | 17,08 | 18,16 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Únětice 1911 B | PJ | 16,92 | 18,21 | 18,21 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Dehtín | KT | 18,21 | 17,39 | 18,21 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















