| Liga: | FSEU |
| Místo: | Dubenec |
| Okres: | Trutnov |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Kdy: | 27. 08. 2016 22:00 |
| Kontakt: | Hasiči Dubenec |
| Telefon: | 739419878 |
| Začátek rezervace: | 28. 07. 2016 06:00 |
| Konec rezervace: | 27. 08. 2016 17:00 |
| Začátek tipování: | 27. 08. 2016 20:00 |
| Konec hlasování: | 27. 08. 2016 00:00 |
| Zadal: | Martínek z Dubence |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/events/1824644681090527/?ti=cl |
Poznámka pořadatele
Prezentace 18:00 - 21:30
Nástup 21:45
První start 22:00
Soutěž v 19:00 zahájí punk rocková kapela Green Day revival ze Dvora Králové nad Labem
Dle pravidel SHS ( bez pretlakoveho ventilu )
Časomíra elektronická, terče sklopné
Startovné 200,- kč
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-8040.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,17 | 16,12 | 16,17 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jeřice | JC | 16,16 | 16,53 | 16,53 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Renmotor Jinolice | JC | 16,72 | 16,45 | 16,72 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Košťálov | SM | 16,93 | 16,72 | 16,93 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Letohrad - Orlice | UO | 17,07 | 16,75 | 17,07 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dlouhá Ves | RK | 16,50 | 17,15 | 17,15 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Myštěves | HK | 16,75 | 17,25 | 17,25 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ploukonice | SM | 17,28 | 16,60 | 17,28 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kosmonosy | MB | 17,30 | 17,20 | 17,30 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Břehy | MB | 17,27 | 17,38 | 17,38 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jeřmanice | LI | 17,50 | 17,50 | 17,50 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ploukonice | SM | 17,55 | 17,32 | 17,55 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Myštěves | HK | 16,52 | 17,56 | 17,56 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Myštěves | HK | 15,71 | 17,57 | 17,57 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sloup | PZ | 17,57 | 16,65 | 17,57 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hrobice Explosia | PA | 17,17 | 17,58 | 17,58 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Košťálov | SM | 17,65 | 16,62 | 17,65 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Katusice | MB | 17,66 | 17,43 | 17,66 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Letohrad - Orlice | UO | 17,73 | 17,55 | 17,73 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sychrov | MB | 17,80 | 17,78 | 17,80 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Letohrad - Kunčice D | UO | 17,69 | 17,84 | 17,84 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Katusice | MB | 17,43 | 17,85 | 17,85 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hrobice Explosia | PA | 17,91 | 17,27 | 17,91 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Olešnice | SM | 17,01 | 17,92 | 17,92 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Přívrat | UO | 17,92 | 17,79 | 17,92 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Letohrad - Orlice | UO | 17,94 | 17,55 | 17,94 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Myštěves | HK | 17,98 | 17,76 | 17,98 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Veselá | SM | 18,00 | 17,10 | 18,00 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Výrava | HK | 18,00 | 16,97 | 18,00 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Výrava | HK | 18,02 | 17,94 | 18,02 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 18,12 | 17,49 | 18,12 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Kosmonosy | MB | 18,14 | 17,73 | 18,14 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Jeřmanice | LI | 18,20 | 17,65 | 18,20 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Hrobice | PA | 17,75 | 18,20 | 18,20 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Pěnčín | JN | 18,20 | 17,49 | 18,20 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Sloup | PZ | 18,22 | 16,82 | 18,22 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Ploukonice | SM | 18,23 | 17,23 | 18,23 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Myštěves | HK | 18,26 | 18,06 | 18,26 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Jeřice | JC | 17,49 | 18,28 | 18,28 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 18,29 | 18,08 | 18,29 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Košťálov | SM | 18,05 | 18,29 | 18,29 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Bratříkov | JN | 18,37 | 18,23 | 18,37 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Dlouhá Ves | RK | 18,37 | 18,08 | 18,37 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Smidary | HK | 18,37 | 18,31 | 18,37 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Slatiny | JC | 18,39 | 17,71 | 18,39 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Hrobice Explosia | PA | 18,43 | 17,61 | 18,43 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Rokytno | PA | 18,18 | 18,44 | 18,44 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Pěnčín | JN | 17,55 | 18,50 | 18,50 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Sychrov | MB | 17,96 | 18,56 | 18,56 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Katusice | MB | 18,33 | 18,58 | 18,58 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2016/08/27 | U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42 | |
| 2017/07/15 | Dubenec, 9. kolo VČHL | |
| 2018/07/15 | Dubenec, 9. kolo VČHL | |
| 2019/06/29 | Dubenec, 5. kolo VČHL | |
| 2019/06/29 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2020/07/11 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2020/07/11 | Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020 | |
| 2021/07/03 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
| 2021/07/03 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2022/07/02 | Dubenec, VČHL 2022, 5.kolo, Dubenec | |
| 2022/07/02 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2023/07/01 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
| 2023/07/01 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2024/07/06 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
| 2025/05/17 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2025/05/17 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
| 2026/07/11 | Dubenec, JL Dubenec | |
| 2026/07/11 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















