| Liga: | BL |
| Místo: | Broumy |
| Okres: | Beroun |
| Kraj: | Středočeský |
| Kdy: | 31. 07. 2016 10:00 |
| Kontakt: | Karel Císař |
| Telefon: | 737 489 993 |
| Začátek rezervace: | 31. 07. 2016 10:00 |
| Konec rezervace: | 31. 07. 2016 10:00 |
| Začátek tipování: | 31. 07. 2016 00:00 |
| Konec hlasování: | 31. 07. 2016 00:00 |
| Zadal: | ABC DEF |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-broumy-7578.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sedlčany | PB | - | - | 13,96 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | - | - | 14,20 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radětice | PB | - | - | 14,22 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jesenice | PB | - | - | 14,22 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Vranovice | PB | - | - | 14,29 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sedlčany | PB | - | - | 14,31 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nalžovice | PB | - | - | 14,32 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Radětice | PB | - | - | 14,33 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sedlčany | PB | - | - | 14,40 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Sedlčany | PB | - | - | 14,43 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nalžovice | PB | - | - | 14,44 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hlubyně | PB | - | - | 14,45 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vranovice Peklo | PB | - | - | 14,47 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Jesenice | PB | - | - | 14,47 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sedlčany | PB | - | - | 14,48 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Křížkový Újezdec | PH | - | - | 14,48 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jesenice | PB | - | - | 14,50 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nahoruby | BN | - | - | 14,51 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nahoruby | BN | - | - | 14,53 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Jesenice | PB | - | - | 14,54 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Radíč | PB | - | - | 14,55 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vranovice | PB | - | - | 14,56 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nalžovice | PB | - | - | 14,56 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hlubyně | PB | - | - | 14,60 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hlubyně | PB | - | - | 14,60 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radětice | PB | - | - | 14,60 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nahoruby | BN | - | - | 14,62 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radětice | PB | - | - | 14,64 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nahoruby | BN | - | - | 14,64 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kotenčice | PB | - | - | 14,65 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Křížkový Újezdec | PH | - | - | 14,66 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Sedlčany | PB | - | - | 14,66 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Líchovy Panthers | PB | - | - | 14,66 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Jesenice | PB | - | - | 14,67 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Radíč | PB | - | - | 14,68 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Svaté Pole | PB | - | - | 14,68 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Vranovice Peklo | PB | - | - | 14,72 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Březnice | PB | - | - | 14,73 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Nalžovice | PB | - | - | 14,73 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Horní Měcholupy | AB | - | - | 14,73 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Sedlčany | PB | - | - | 14,75 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Nalžovice | PB | - | - | 14,76 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Buková | PB | - | - | 14,78 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Březnice | PB | - | - | 14,79 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Radíč | PB | - | - | 14,80 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Zalužany | PB | - | - | 14,81 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Nahoruby | BN | - | - | 14,81 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Jesenice | PB | - | - | 14,81 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Jesenice | PB | - | - | 14,82 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Nahoruby | BN | - | - | 14,82 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Skalice | PB | - | - | 16,61 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Skalice | PB | - | - | 16,70 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Líchovy | PB | - | - | 16,88 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Líchovy | PB | - | - | 16,90 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Daměnice | BN | - | - | 16,93 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vranovice | PB | - | - | 17,03 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vranovice | PB | - | - | 17,16 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hlubyně | PB | - | - | 17,16 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahořany | PZ | - | - | 17,24 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zalužany | PB | - | - | 17,30 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Líchovy | PB | - | - | 17,37 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Líchovy | PB | - | - | 17,40 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Líchovy | PB | - | - | 17,42 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Střezimíř | BN | - | - | 17,44 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Líchovy | PB | - | - | 17,47 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zaječov | BE | - | - | 17,51 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vranovice | PB | - | - | 17,53 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hlubyně | PB | - | - | 17,54 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vranovice | PB | - | - | 17,57 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Zahořany | PZ | - | - | 17,60 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hlubyně | PB | - | - | 17,60 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Líchovy | PB | - | - | 17,62 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lhotka | PB | - | - | 17,64 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zalužany | PB | - | - | 17,65 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Broumy | BE | - | - | 17,70 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zalužany | PB | - | - | 17,77 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahořany | PZ | - | - | 17,80 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lužná | RA | - | - | 17,81 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zalužany | PB | - | - | 17,83 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Malé Přílepy Modré | BE | - | - | 17,86 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Zahořany | PZ | - | - | 17,90 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Zalužany | PB | - | - | 17,93 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Radětice | PB | - | - | 17,95 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Malé Přílepy Modré | BE | - | - | 17,96 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Křížkový Újezdec | PH | - | - | 17,96 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Zalužany | PB | - | - | 18,02 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Lužná | RA | - | - | 18,02 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Skalice | PB | - | - | 18,17 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Hlubyně | PB | - | - | 18,18 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Zahořany | PZ | - | - | 18,19 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Lužná | RA | - | - | 18,20 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Skalice | PB | - | - | 18,21 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Zahořany | PZ | - | - | 18,25 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Nová Ves pod Pleší | PB | - | - | 18,26 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Zalužany | PB | - | - | 18,30 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Malé Přílepy | BE | - | - | 18,30 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Lhotka | PB | - | - | 18,31 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Vranovice | PB | - | - | 18,32 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Broumy | BE | - | - | 18,36 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Suchodol | PB | - | - | 18,36 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















