Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 03. 05. 2020 2020/06/04 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
2 01. 06. 2020 2020/06/05 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
3 23. 05. 2020 2020/06/06 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
4 25. 05. 2020 2020/06/06 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
5 30. 05. 2020 2020/06/13 Dřešín, O pohár ST ŠHL
6 30. 05. 2020 2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
7 30. 05. 2020 2020/06/13 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
8 00. 00. 0000 0000/00/00 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy FM -
9 30. 05. 2020 2020/06/13 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B PE PLPU
10 31. 05. 2020 2020/06/13 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov ZL JLNS
11 31. 05. 2020 2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
12 01. 06. 2020 2020/06/13 Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany BK VCBL
13 29. 05. 2020 2020/06/13 Čekyně - ZRUŠENO!, 4.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
14 01. 06. 2020 2020/06/13 Pozděchov - hasičská dráha, 45. Ročník O Pohár přátelství, všichni na 2B VS -
15 07. 06. 2020 2020/06/19 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH -
16 07. 06. 2020 2020/06/20 Křekov, Pohárová soutěž SDH Křekov ZL JLNS
17 08. 06. 2020 2020/06/20 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
18 13. 06. 2020 2020/06/27 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 2 základny TC TCL
19 13. 06. 2020 2020/06/27 Vacov, O pohár PT ŠHL
20 21. 06. 2020 2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
21 13. 06. 2020 2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
22 13. 06. 2020 2020/06/27 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
23 14. 06. 2020 2020/06/26 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH -
24 19. 06. 2020 2020/06/26 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
25 21. 06. 2020 2020/06/27 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
26 27. 06. 2020 2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž - zrušeno!!! TR -
27 14. 06. 2020 2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
28 20. 06. 2020 2020/07/04 Budilov, O pohár PT ŠHL
29 20. 06. 2020 2020/07/04 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
30 15. 06. 2020 2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu. TA -
31 20. 06. 2020 2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
32 22. 06. 2020 2020/07/03 Žďár, O pohár SDH Žďár BK VCBL
33 21. 06. 2020 2020/07/03 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH -
34 26. 06. 2020 2020/07/03 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
35 20. 06. 2020 2020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B JI PLPU
36 20. 06. 2020 2020/07/04 Újezd - Hřiště, Újezd - CHNHL 1. kolo DO CHNHL
37 28. 06. 2020 2020/07/04 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
38 21. 06. 2020 2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
39 21. 06. 2020 2020/07/05 Nedašova Lhota - JLNS, Noční pohárová soutěž Nedašova Lhota ZL JLNS
40 26. 05. 2020 2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku JH -
41 06. 07. 2020 2020/07/10 Dubenec, JL Dubenec TU JL
42 27. 06. 2020 2020/07/11 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
43 29. 06. 2020 2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
44 27. 06. 2020 2020/07/11 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 5.ročník PE PLPU
45 27. 06. 2020 2020/07/11 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
46 28. 06. 2020 2020/07/10 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH -
47 03. 07. 2020 2020/07/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
48 27. 06. 2020 2020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
49 05. 07. 2020 2020/07/11 Bílovice (PV), noční soutěž 2B PV ONL
50 29. 06. 2020 2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
51 29. 06. 2020 2020/07/11 Velké Opatovice, O pohár SDH Velké Opatovice - kandidátská soutěž BK VCBL
52 04. 07. 2020 2020/07/18 Lom u Tachova, Soutěž v požárním útoku / ??? TC TCL
53 04. 07. 2020 2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO OPH
54 04. 07. 2020 2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
55 05. 07. 2020 2020/07/17 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH -
56 10. 07. 2020 2020/07/17 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
57 21. 02. 2020 2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
58 04. 07. 2020 2020/07/18 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, O putovní pohár starosty SDH - noční soutěž TC TCL
59 05. 07. 2020 2020/07/18 Nevšová - JLNS, Nevšovský hasičský maraton - noční soutěž ZL JLNS
60 04. 07. 2020 2020/07/19 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
61 06. 07. 2020 2020/07/18 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
62 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
63 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
64 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
65 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
66 11. 07. 2020 2020/07/25 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
67 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - CHNHL 2.kolo DO CHNHL
68 19. 07. 2020 2020/07/25 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
69 12. 07. 2020 2020/07/25 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
70 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
71 13. 07. 2020 2020/07/25 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
72 20. 07. 2020 2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
73 18. 07. 2020 2020/08/01 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
74 19. 07. 2020 2020/07/31 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH -
75 01. 07. 2020 2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová VS -
76 18. 07. 2020 2020/08/01 Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín - CHNHL 3. kolo KT CHNHL
77 19. 07. 2020 2020/08/01 Vysoké Pole, O vysocké sele ZL JLNS
78 20. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
79 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM -
80 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
81 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
82 03. 08. 2020 2020/08/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
83 29. 07. 2020 2020/08/08 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
84 26. 07. 2020 2020/08/08 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
85 03. 08. 2020 2020/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
86 27. 07. 2020 2020/08/09 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce PJ ZČHL
87 27. 07. 2020 2020/08/08 Němčice, O pohár SDH Němčice BK VCBL
88 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
89 01. 08. 2020 2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
90 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
91 07. 06. 2020 2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM -
92 01. 08. 2020 2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
93 01. 08. 2020 2020/08/15 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
94 21. 01. 2020 2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce PB -
95 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
96 15. 08. 2020 2020/08/15 Olšovec, Hasičskou soutěž PR VCPR
97 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
98 09. 08. 2020 2020/08/15 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
99 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
100 03. 08. 2020 2020/08/15 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
101 08. 08. 2020 2020/08/22 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
102 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
103 16. 08. 2020 2020/08/22 Haňovice, noční soutěž 2B OL ONL
104 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
105 10. 08. 2020 2020/08/22 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK VCBL
106 15. 08. 2020 2020/08/29 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC TCL
107 15. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, O pohár PT ŠHL
108 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
109 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
110 16. 08. 2020 2020/08/28 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH -
111 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
112 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
113 15. 08. 2020 2020/08/29 Nové Sedliště - Areál SDH, FINÁLE CHNHL - CHNHL 4. kolo TC CHNHL
114 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
115 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
116 24. 08. 2020 2020/08/28 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
117 01. 08. 2020 2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky DO -
118 25. 08. 2020 2020/09/04 Škodějov, Škodějov SM FNC
119 03. 02. 2020 2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
120 22. 08. 2020 2020/09/05 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
121 31. 08. 2020 2020/09/04 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
122 24. 08. 2020 2020/09/04 Lysice, O pohár rady městyse Lysice - kandidátská soutěž BK VCBL
123 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
124 22. 08. 2020 2020/09/05 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
125 31. 08. 2020 2020/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
126 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
127 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
128 31. 08. 2020 2020/09/11 Sudice, O pohár SDH Sudice BK VCBL
129 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
130 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
131 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
132 02. 09. 2020 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
133 07. 09. 2020 2020/09/11 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
134 05. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, O pohár KT ŠHL
135 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
136 14. 09. 2020 2020/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
137 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
138 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
139 06. 09. 2020 2020/09/18 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH -
140 13. 09. 2020 2020/09/19 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
141 14. 09. 2020 2020/09/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
142 12. 09. 2020 2020/09/26 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
143 04. 04. 2020 2020/09/24 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020 DO -
144 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
145 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
146 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Pozděchov12020-06-01 18:23:27
2Honezovicenerozlišeno Hradec162020-06-01 14:47:11
3DřešínMladší žáci Budilov22020-06-01 13:55:33
4DřešínStarší žáci Budilov22020-06-01 13:55:02
5Honezovicenerozlišeno Oprechtice Sport402020-05-31 18:34:48
6Honezovicenerozlišeno Oprechtice Sport152020-05-31 18:33:37
7Hasičská zbrojnice v Tisňaváchnerozlišeno Velké Karlovice42020-05-31 18:19:34
8Hasičská zbrojnice v Tisňaváchnerozlišeno Velké Karlovice12020-05-31 18:19:04
9Honezovicenerozlišeno Honezovice142020-05-31 17:58:10
10Honezovicenerozlišeno Všekary112020-05-31 16:55:41
11Honezovicenerozlišeno Sedlčany102020-05-31 14:53:17
12Honezovicenerozlišeno Ves Touškov92020-05-31 13:46:24
13Budečnerozlišeno Nevcehle82020-05-31 10:57:41
14Honezovicenerozlišeno Hradec82020-05-31 10:20:11
15Honezovicenerozlišeno Vranovice22020-05-30 23:33:08
16MoravanyMuži Hrabišín202020-05-30 22:39:54
17Hradec u Stodanerozlišeno Hradec12020-05-30 22:38:06
18Kostelecnerozlišeno Kostelec12020-05-30 22:37:15
19Štítarynerozlišeno Štítary12020-05-30 22:36:17
20Křenovynerozlišeno Křenovy12020-05-30 22:35:31
21Krchlebynerozlišeno Krchleby12020-05-30 22:34:39
22Všekarynerozlišeno Všekary12020-05-30 22:33:52
23Honezovicenerozlišeno Honezovice12020-05-30 22:32:14
24Honezovicenerozlišeno Krchleby32020-05-30 22:31:16
25Honezovicenerozlišeno Březí72020-05-30 20:38:04
26Honezovicenerozlišeno Újezd122020-05-30 20:18:36
27Honezovicenerozlišeno Štítary62020-05-30 20:06:53
28Honezovicenerozlišeno Bolkov42020-05-30 20:00:45
29Honezovicenerozlišeno Štítary132020-05-30 20:00:26
30Honezovicenerozlišeno Křenovy52020-05-30 20:00:21
31Budečnerozlišeno Dešná182020-05-28 23:09:43
32Budečnerozlišeno Dešná122020-05-28 23:09:26
33Horšovský Týnnerozlišeno Vidice82020-05-27 17:41:15
34Horšovský Týnnerozlišeno Vidice22020-05-27 17:40:39
35Budečnerozlišeno Hornice102020-05-27 17:24:58
36Budečnerozlišeno Litovany212020-05-27 12:49:49
37Budečnerozlišeno Litovany162020-05-27 12:43:07
38Budečnerozlišeno Slavonice92020-05-27 11:37:56
39Budečnerozlišeno Slavonice22020-05-27 11:37:19
40Budečnerozlišeno Budeč12020-05-26 21:53:04
41Horšovský Týnnerozlišeno Oprechtice Sport122020-05-26 17:25:04
42Horšovský Týnnerozlišeno Oprechtice Sport32020-05-26 17:24:22
43Horšovský Týnnerozlišeno Horšovský Týn62020-05-23 20:03:42
44Horšovský Týnnerozlišeno Horšovský Týn12020-05-23 20:03:17
45Tlumačov - fotbalový areálnerozlišeno Tlumačov12020-05-23 14:56:25
46ProvodoviceMuži Dolní Bečva72020-05-23 09:46:00
47ProvodoviceMuži Dolní Bečva32020-05-23 09:45:38
48ŽernovníkMuži Dětkovice52020-05-13 12:18:10
49ProvodoviceMuži Dětkovice112020-05-13 12:14:52
50ProvodoviceMuži Dětkovice22020-05-13 12:14:30
51ProvodoviceMuži Dětkovice62020-05-13 12:13:53
52ProvodoviceMuži Kokory52020-05-12 20:46:39
53Čechy pod Kosířemnerozlišeno Sobíšky202020-04-17 14:25:37
54Vranovicenerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:24:12
55Jindřichův Hradecnerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:24:00
56Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:23:45
57Staňkov fotbalové hřištěMuži Sobíšky22020-04-17 14:23:20
58Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky82020-04-17 14:22:38
59Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky92020-04-17 14:22:38
60Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Zdislavice722020-03-11 15:50:49
61VELICKÁ HALAStarší žáci Uhřice302020-03-09 20:46:20
62VELICKÁ HALAMladší žáci Vrbovce232020-03-09 20:44:12
63VELICKÁ HALAStarší žáci Vrbovce292020-03-09 20:43:32
64Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lišov682020-03-09 19:14:27
65Čechy pod Kosířemnerozlišeno Dolany192020-03-09 17:34:38
66Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Strachoňovice742020-03-08 21:50:31
67Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Panské Dubenky162020-03-08 19:29:42
68Třeština (SU)nerozlišeno Třeština12020-03-08 10:53:31
69Haňovicenerozlišeno Haňovice12020-03-08 10:52:32
70Měrotínnerozlišeno Měrotín12020-03-08 10:51:39
71LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Ludéřov12020-03-08 10:50:48
72Bílovice (PV)nerozlišeno Bílovice12020-03-08 10:49:55
73Kožušany – Tážalynerozlišeno Kožušany12020-03-08 10:48:45
74Pavlov (SU)nerozlišeno Pavlov-výběr12020-03-08 10:47:33
75Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Dolní Cerekev712020-03-07 22:01:04
76Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Březí162020-03-07 11:03:30
77Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Hadrava182020-03-07 11:00:39
78Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Hadrava132020-03-07 11:00:10
79Čechy pod Kosířemnerozlišeno Habrovany182020-03-07 09:37:31
80Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Kdyně112020-03-07 07:06:41
81Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Újezd152020-03-07 06:25:25
82Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Zahorčice92020-03-05 16:49:43
83Čechy pod Kosířemnerozlišeno Polomí172020-03-05 15:32:54
84VELICKÁ HALAMladší žáci Březová222020-03-05 14:56:04
85VELICKÁ HALAStarší žáci Březová282020-03-05 14:55:10
86Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Slavonice702020-03-05 13:26:43
87Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Svaté Pole122020-03-05 10:38:16
88Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Vranovice42020-03-05 09:35:49
89Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Horšovský Týn142020-03-05 08:48:31
90Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Horšovský Týn72020-03-05 08:48:12
91Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Vranovice62020-03-05 08:26:05
92Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Štítary52020-03-05 06:11:49
93Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Oprechtice Sport82020-03-04 22:47:23
94Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Oprechtice Sport22020-03-04 22:46:25
95Čechy pod Kosířemnerozlišeno Velká Bystřice162020-03-04 20:33:43
96VELICKÁ HALAStarší žáci Sobotište272020-03-04 18:56:54
97Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Třebín612020-03-04 15:16:41
98VELICKÁ HALAMladší žáci Tupesy212020-03-04 13:53:54
99VELICKÁ HALAStarší žáci Tupesy262020-03-04 13:53:16
100VELICKÁ HALAMladší žáci Hovorany202020-03-03 20:43:43
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání