Rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Knínice482020-09-29 00:40:47
2Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Knínice442020-09-29 00:40:18
3Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Hartmanice432020-09-28 20:23:28
4Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Hartmanice422020-09-28 20:23:03
5Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Čechy pod Kosířem412020-09-28 18:48:53
6Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Kuřim392020-09-28 18:44:48
7Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Halže102020-09-28 17:19:46
8Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Halže92020-09-28 17:19:01
9Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Hlubočky382020-09-28 16:58:01
10Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Dub nad Moravou372020-09-28 15:34:42
11Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Blatec402020-09-28 14:43:46
12Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Blatec362020-09-28 14:42:56
13Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Čermná52020-09-27 14:30:29
14Areál PlazaMuži Křížkový Újezdec112020-09-27 11:20:03
15Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Křelovice82020-09-26 20:31:23
16Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Karlinky292020-09-26 18:43:39
17OlešniceMuži Mostkovice492020-09-26 17:33:59
18OlešniceŽeny Mostkovice242020-09-26 17:30:38
19OlešniceMuži Velká (Hranice III)852020-09-26 17:27:50
20OlešniceMuži Seloutky452020-09-26 17:08:13
21Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Malá Skála452020-09-26 09:03:13
22MarkvarecMuži Radkov222020-09-25 23:33:01
23Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Hošťka62020-09-25 22:52:10
24Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Hošťka22020-09-25 22:51:45
25Česká BěláDorostenci Nová Ves u Světlé52020-09-25 22:19:14
26Česká BěláŽeny Nová Ves u Světlé92020-09-25 22:18:57
27MarkvarecŽeny Oltyně102020-09-25 22:05:26
28Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Obrubce322020-09-25 21:15:54
29Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Zlatá Olešnice112020-09-25 20:52:23
30MarkvarecMuži Čechtín212020-09-25 18:28:28
31Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Lesnice352020-09-25 17:58:16
32Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Hradčany442020-09-25 17:53:58
33OlešniceMuži Hartmanice442020-09-25 17:24:46
34OlešniceŽeny Hartmanice202020-09-25 17:22:35
35MarkvarecMuži Slavonice192020-09-25 16:49:47
36JamniceMuži Chlebičov112020-09-25 16:05:30
37JamniceŽeny Velké Hoštice52020-09-25 14:31:22
38Benešov u SemilMuži Dubenec222020-09-25 13:46:45
39JamniceŽeny Hrabišín42020-09-24 20:37:26
40Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Oprechtice Sport222020-09-24 20:34:00
41Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Újezd32020-09-24 20:33:32
42Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Zahorčice262020-09-24 20:11:13
43Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Krásná Ves422020-09-24 18:19:19
44Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Zlatá Olešnice352020-09-24 18:06:57
45Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Oprechtice Sport322020-09-24 14:19:29
46Benešov u SemilŽeny Mříčná132020-09-24 10:50:59
47OlešniceMuži Topolany432020-09-24 08:38:27
48JamniceMuži Sádek92020-09-24 06:32:29
49Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Kobylí492020-09-23 22:02:01
50Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Kobylí482020-09-23 22:00:39
51Areál PlazaMuži Únětice 1911142020-09-23 19:56:49
52MarkvarecMuži Černín52020-09-23 19:26:58
53Areál PlazaMuži Mokrouše102020-09-23 19:18:28
54Areál PlazaMuži Úněšov92020-09-23 19:15:23
55Areál PlazaMuži Křištín42020-09-23 18:48:19
56MarkvarecMuži Jemnice182020-09-23 18:23:31
57MarkvarecŽeny Jemnice62020-09-23 18:23:12
58Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Krahulov472020-09-23 17:45:11
59OlešniceŽeny Droždín192020-09-23 15:18:55
60OlešniceMuži Chválkovice422020-09-23 15:18:32
61Areál PlazaŽeny Úněšov42020-09-23 14:54:43
62Areál PlazaMuži Chrást82020-09-23 14:51:52
63OlešniceŽeny Měrotín172020-09-23 14:38:35
64Benešov u SemilMuži Malá Skála252020-09-23 14:11:21
65OlešniceŽeny Soběsuky92020-09-23 12:58:36
66OlešniceŽeny Soběsuky162020-09-23 12:57:57
67JamniceMuži Komárov122020-09-23 12:49:28
68Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Bystřice12020-09-23 07:58:36
69OlešniceMuži Dolany312020-09-22 22:28:49
70OlešniceMuži Dub nad Moravou412020-09-22 21:59:33
71Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Čechtín162020-09-22 21:46:34
72Olšany u Prostějovanerozlišeno Roštění332020-09-22 21:44:02
73Olšany u Prostějovanerozlišeno Krasice352020-09-22 21:04:11
74Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Srbice312020-09-22 20:38:25
75Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Doubrava412020-09-22 20:31:54
76MarkvarecMuži Litohoř202020-09-22 19:01:32
77MarkvarecMuži Litohoř152020-09-22 19:01:15
78Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Hodkovice nad Mohelkou432020-09-22 16:47:01
79Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Záskalí382020-09-22 16:46:46
80Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Jemnice502020-09-22 15:44:19
81Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Stařeč492020-09-22 15:44:02
82Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Rybova Lhota482020-09-22 15:43:24
83Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Sedlčany182020-09-22 15:42:47
84Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Sedlatice52020-09-22 15:39:39
85Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Krasonice332020-09-22 15:33:45
86JamniceŽeny Neplachovice82020-09-22 14:43:16
87JamniceMuži Neplachovice82020-09-22 14:20:45
88JamniceMuži Neplachovice12020-09-22 14:20:27
89Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Jemnice462020-09-22 13:58:20
90OlešniceMuži Náměšť na Hané392020-09-22 10:34:32
91MarkvarecŽeny Jakubov u Moravských Budějovic92020-09-22 09:54:52
92OlešniceMuži Kostelany382020-09-22 08:03:00
93Benešov u SemilŽeny Břehy92020-09-22 07:55:13
94Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Bakov nad Jizerou402020-09-22 07:53:45
95Benešov u SemilMuži Hradčany242020-09-22 07:30:13
96MarkvarecMuži Žirovnice12020-09-22 07:19:25
97Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Bechov52020-09-22 06:47:07
98Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Březová342020-09-22 06:33:16
99Česká BěláMuži Srch162020-09-22 06:32:02
100Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Všeruby62020-09-21 23:57:22
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání