Úherce 2011 (Plzeň-sever)
O POHÁR SDH ÚHERCE
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | ZČHL |
| Místo: | Úherce |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Kdy: | 18. 06. 2011 11:00 |
| Kontakt: | p. ŠTEJR PETR |
| Telefon: | +420603555479 |
| Začátek rezervace: | 04. 06. 2011 00:00 |
| Konec rezervace: | 18. 06. 2011 11:00 |
| Začátek tipování: | 04. 06. 2011 00:00 |
| Konec hlasování: | 00. 00. 0000 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-uherce-2011-06-18-294.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži
Ženy
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Výčapy | TR | Redakce FireSport | |
| 2 | Nevcehle | JI | Redakce FireSport | |
| 3 | Chrášťany | LT | Redakce FireSport | |
| 4 | Radíkov | PR | Redakce FireSport | |
| 5 | Petrovice | Q | TR | Redakce FireSport |
| 6 | Vítonice | ZN | Redakce FireSport | |
| 7 | Seč | PJ | Redakce FireSport | |
| 8 | Bezděkov pod Třemšínem | PB | Jana Jindřichová | |
| 9 | Hůrky | RO | Petra Henžlíková | |
| 10 | Únětice 1911 | PJ | Luboš Balvín | |
| 11 | Sychotín | BK | Aleš Havelka | |
| 12 | Horní Hradiště | PS | Pepa Beneš | |
| 13 | Svoboda | OP | Slivková Simona | |
| 14 | Ždírec nad Doubravou | HB | Silvie Popková | |
| 15 | Chválenice | PJ | Karel Nolč | |
| 16 | Mrtník | PS | Anna Polcarová | |
| 17 | Bučí | PS | Lucie Nová | |
| 18 | Vitiněves | JC | SDH Vitineves | |
| 30 | Poděvousy | DO | space14@centrum.cz |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žebnice | PS | - | - | 16,62 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nevcehle | JI | 16,72 | 16,55 | 16,72 | 2008/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Horní Lukavice | PJ | 16,70 | 16,75 | 16,75 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vřeskovice | KT | 16,75 | 16,65 | 16,75 | 2008/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Únětice 1911 A | PJ | 16,76 | 16,43 | 16,76 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Únětice 1911 A | PJ | - | - | 16,79 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Únětice 1911 A | PJ | 16,82 | 16,82 | 16,82 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lhenice | TP | 16,91 | 16,93 | 16,93 | 2008/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Horní Lukavice | PJ | 16,97 | 16,85 | 16,97 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Horní Lukavice | PJ | 16,97 | 16,85 | 16,97 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Úherce | PS | 16,96 | 17,03 | 17,03 | 2005/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Úherce | PS | 16,96 | 17,03 | 17,03 | 2005/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Petrovice | TU | 16,98 | 17,08 | 17,08 | 2005/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Petrovice | TR | 16,98 | 17,08 | 17,08 | 2005/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chrást Draci | PB | 17,11 | 16,99 | 17,11 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 17,08 | 17,12 | 17,12 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 17,08 | 17,12 | 17,12 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Plumlov | PV | 17,15 | 16,62 | 17,15 | 2007/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Plumlov | PV | 17,15 | 16,62 | 17,15 | 2007/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Líchovy | PB | 16,97 | 17,15 | 17,15 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Horní Lukavice | PJ | - | - | 17,17 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nevcehle | JI | - | - | 17,18 | 2006/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nevcehle | JI | - | - | 17,18 | 2006/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kalenice | ST | 16,68 | 17,19 | 17,19 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Plumlov | PV | 17,22 | 17,03 | 17,22 | 2008/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Únětice 1911 A | PJ | - | - | 17,23 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 17,26 | 16,50 | 17,26 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bolatice | OP | 17,15 | 17,26 | 17,26 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bolatice | OP | 17,15 | 17,26 | 17,26 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Urbanov | JI | 17,27 | 17,18 | 17,27 | 2007/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Urbanov | JI | 17,27 | 17,18 | 17,27 | 2007/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Lavičky | ZR | 17,28 | 16,99 | 17,28 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Lavičky | ZR | 17,28 | 16,99 | 17,28 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Novosedly | ST | - | - | 17,28 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Radíkov | PR | 17,31 | 16,64 | 17,31 | 2007/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Radíkov | PR | 17,31 | 16,64 | 17,31 | 2007/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Petrovice B | TR | 16,97 | 16,85 | 17,32 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Petrovice B | TR | 16,97 | 16,85 | 17,32 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Sychotín | BK | 17,33 | 17,21 | 17,33 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Sychotín | BK | 17,33 | 17,21 | 17,33 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Žernovník | BK | 17,13 | 17,37 | 17,37 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Žernovník | BK | 17,13 | 17,37 | 17,37 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Vřeskovice | KT | 17,35 | 17,38 | 17,38 | 2007/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Vřeskovice | KT | 17,35 | 17,38 | 17,38 | 2007/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Petrovice | TR | 17,16 | 17,39 | 17,39 | 2008/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Chářovice | BN | - | - | 17,39 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Trnava | TR | 17,41 | 17,20 | 17,41 | 2008/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Plumlov | PV | 17,43 | 17,19 | 17,43 | 2005/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Petrov | HO | - | - | 17,43 | 2003/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Plumlov | PV | 17,43 | 17,19 | 17,43 | 2005/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















