| Liga: | Okresní liga Svitavska |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 09. 2026 10:00 |
| Kontakt: | Jakub Střítežský |
| Telefon: | |
| Okres: | Chrudim |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 15,75 | 15,51 | 15,75 | 0,24 | |
![]() | 2. | Pomezí B | Svitavy | 16,52 | 16,52 | 16,13 | 0,39 | |
![]() | 3. | Záchlumí | Ústí nad Orlicí | 16,81 | 16,41 | 16,81 | 0,40 | |
![]() | 4. | Moravany | Pardubice | 17,26 | 16,73 | 17,26 | 0,53 | |
![]() | 5. | Pomezí | Svitavy | 17,29 | 16,95 | 17,29 | 0,34 | |
![]() | 6. | Pohodlí | Svitavy | 17,39 | 17,39 | 16,66 | 0,73 | |
![]() | 7. | Zbožnov | Chrudim | 17,51 | 17,51 | 16,97 | 0,54 | |
![]() | 8. | Přívrat | Ústí nad Orlicí | 17,53 | 17,53 | 17,42 | 0,11 | |
![]() | 9. | Desná | Svitavy | 17,55 | 17,55 | 17,09 | 0,46 | |
![]() | 10. | Cerekvice nad Loučnou | Svitavy | 17,56 | 17,49 | 17,56 | 0,07 | |
![]() | 11. | Česká Rybná BČR TEAM | Ústí nad Orlicí | 17,59 | 16,84 | 17,59 | 0,75 | |
![]() | 12. | Lubná | Svitavy | 17,65 | 17,45 | 17,65 | 0,20 | |
![]() | 13. | Krouna | Chrudim | 17,89 | 17,53 | 17,89 | 0,36 | |
![]() | 14. | Česká Rybná BČR TEAM B | Ústí nad Orlicí | 17,90 | 17,90 | 17,59 | 0,31 | |
![]() | 15. | Zderaz | Chrudim | 17,94 | 17,94 | 17,20 | 0,74 | |
![]() | 16. | Desná B | Svitavy | 17,98 | 17,92 | 17,98 | 0,06 | |
![]() | 17. | Lanškroun | Ústí nad Orlicí | 18,05 | 17,51 | 18,05 | 0,54 | |
![]() | 18. | Dolní Újezd | Svitavy | 18,11 | 18,11 | 17,64 | 0,47 | |
![]() | 19. | Bystré | Svitavy | 18,14 | 18,14 | 18,00 | 0,14 | |
![]() | 20. | Studnice | Chrudim | 18,94 | 18,67 | 18,94 | 0,27 | |
![]() | 21. | Lubná B | Svitavy | 20,23 | 19,13 | 20,23 | 1,10 | |
![]() | 22. | Telecí | Svitavy | 20,74 | 20,62 | 20,74 | 0,12 | |
![]() | 23. | Bystré B | Svitavy | 21,72 | 19,97 | 21,72 | 1,75 | |
![]() | 24. | Oldřiš | Svitavy | 22,45 | 22,45 | 21,12 | 1,33 | |
![]() | 25. | Lezník | Svitavy | 24,23 | 20,68 | 24,23 | 3,55 | |
![]() | 26. | Dolní Sloupnice | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | - | |
![]() | 26. | Bystřec | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | - | |
![]() | 26. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | - | |
![]() | 26. | Letohrad - Kunčice E | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | - | |
![]() | 26. | Oldřiš B | Svitavy | NP | NP | NP | - | |
![]() | 26. | Perálec | Chrudim | NP | NP | NP | - | |
![]() | 26. | Široký Důl | Svitavy | NP | NP | NP | - |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Zbožnov | Chrudim | 15,99 | 15,99 | 15,97 | 0,02 | |
![]() | 2. | Rychnov | Chrudim | 16,73 | 16,63 | 16,73 | 0,10 | |
![]() | 3. | Pohodlí | Svitavy | 17,12 | 17,12 | 16,33 | 0,79 | |
![]() | 4. | Kamenec u Poličky | Svitavy | 17,24 | 16,18 | 17,24 | 1,06 | |
![]() | 5. | Kamenec u Poličky B | Svitavy | 17,28 | 16,67 | 17,28 | 0,61 | |
![]() | 6. | Desná D | Svitavy | 17,45 | 17,19 | 17,45 | 0,26 | |
![]() | 7. | Hartmanice | Svitavy | 17,52 | 17,48 | 17,52 | 0,04 | |
![]() | 8. | Pomezí | Svitavy | 17,68 | 17,68 | 17,16 | 0,52 | |
![]() | 9. | Cerekvice nad Loučnou | Svitavy | 17,69 | 17,69 | 17,62 | 0,07 | |
![]() | 10. | Široký Důl | Svitavy | 17,82 | 17,35 | 17,82 | 0,47 | |
![]() | 10. | Sebranice | Svitavy | 17,82 | 17,82 | 17,82 | - | |
![]() | 12. | Desná | Svitavy | 17,84 | 16,55 | 17,84 | 1,29 | |
![]() | 12. | Lanškroun | Ústí nad Orlicí | 17,84 | 16,45 | 17,84 | 1,39 | |
![]() | 14. | Pomezí B | Svitavy | 17,94 | 17,14 | 17,94 | 0,80 | |
![]() | 15. | Lubná | Svitavy | 17,96 | 17,37 | 17,96 | 0,59 | |
![]() | 16. | Předměstí.. | Svitavy | 18,58 | 16,24 | 18,58 | 2,34 | |
![]() | 17. | Komárov | Pardubice | 20,03 | 19,38 | 20,03 | 0,65 | |
![]() | 18. | Osík | Svitavy | 21,73 | 20,33 | 21,73 | 1,40 | |
![]() | 19. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 22,19 | 22,19 | 16,59 | 5,60 | |
![]() | 20. | Pustá Kamenice | Svitavy | 26,84 | 24,93 | 26,84 | 1,91 | |
![]() | 21. | Borová | Svitavy | 40,54 | 20,12 | 40,54 | 20,42 | |
![]() | 22. | Lezník | Svitavy | NP | NP | NP | - |
Muži>35, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Chrastavec | Svitavy | 14,82 | 14,34 | 14,82 | 0,48 | |
![]() | 2. | Oldřiš | Svitavy | 15,13 | 15,13 | 14,69 | 0,44 | |
![]() | 3. | Perálec | Chrudim | 15,57 | 15,14 | 15,57 | 0,43 | |
![]() | 4. | Desná | Svitavy | 15,68 | 15,68 | 14,58 | 1,10 | |
![]() | 5. | Široký Důl | Svitavy | 16,04 | 15,13 | 16,04 | 0,91 | |
![]() | 6. | Zbožnov | Chrudim | 16,80 | 16,66 | 16,80 | 0,14 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















