Uhelná Příbram (SDH Petrovice) 2025 (Havlíčkův Brod)
O pohár SDH Petrovice
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Havlíčkobrodská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 28. 06. 2025 12:00 |
| Kontakt: | Marek Piskač |
| Telefon: | +420 728 697 141 |
| Okres: | Havlíčkův Brod |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Havlíčkobrodská liga v pú |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,78 | 17,50 | 17,78 | 0,28 | |
![]() | 2. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,91 | 17,91 | 17,51 | 0,40 | |
![]() | 3. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 18,76 | 18,76 | 17,08 | 1,68 | |
![]() | 4. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 19,13 | 16,76 | 19,13 | 2,37 | |
![]() | 5. | Lučice | Havlíčkův Brod | 19,73 | 19,73 | 19,44 | 0,29 | |
![]() | 6. | Stéblová | Pardubice | 19,79 | 19,22 | 19,79 | 0,57 | |
![]() | 7. | Kámen | Havlíčkův Brod | 20,12 | 18,36 | 20,12 | 1,76 | |
![]() | 8. | Nová Ves u Chotěboře Z | Havlíčkův Brod | 20,40 | 20,40 | 18,75 | 1,65 | |
![]() | 9. | Veselý Žďár | Havlíčkův Brod | 20,46 | 20,46 | 19,42 | 1,04 | |
![]() | 10. | Nová Ves u Chotěboře | Havlíčkův Brod | 20,88 | 20,88 | 20,50 | 0,38 | |
![]() | 11. | Stolany | Chrudim | 21,24 | 21,03 | 21,24 | 0,21 | |
![]() | 12. | Lípa | Havlíčkův Brod | 22,71 | 21,54 | 22,71 | 1,17 | |
![]() | 13. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 24,38 | 18,72 | 24,38 | 5,66 | |
![]() | 14. | Habry | Havlíčkův Brod | 31,28 | 31,07 | 31,28 | 0,21 | |
![]() | 15. | Čeperka | Pardubice | 44,19 | 18,06 | 44,19 | 26,13 | |
![]() | 16. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP | - |
Smíšený dorost, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,57 | 17,57 | 16,93 | 0,64 | |
![]() | 2. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,63 | 18,63 | 18,24 | 0,39 | |
![]() | 3. | Veselý Žďár | Havlíčkův Brod | 20,11 | 20,11 | 19,07 | 1,04 | |
![]() | 4. | Lípa | Havlíčkův Brod | 21,37 | 21,37 | 20,93 | 0,44 | |
![]() | 5. | Stéblová | Pardubice | 22,14 | 21,33 | 22,14 | 0,81 | |
![]() | 6. | Nová Ves u Chotěboře | Havlíčkův Brod | 22,19 | 22,19 | 20,90 | 1,29 | |
![]() | 7. | Čeperka | Pardubice | 23,26 | 23,26 | 22,62 | 0,64 | |
![]() | 8. | Hněvkovice | Havlíčkův Brod | 24,57 | 21,63 | 24,57 | 2,94 | |
![]() | 9. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 25,12 | 24,91 | 25,12 | 0,21 | |
![]() | 10. | Habry 88 | Havlíčkův Brod | 29,12 | 28,05 | 29,12 | 1,07 | |
![]() | 11. | Světlá nad Sázavou | Havlíčkův Brod | 29,39 | 29,39 | 21,07 | 8,32 | |
![]() | 12. | Malčín | Havlíčkův Brod | 32,17 | 32,17 | 31,07 | 1,10 | |
![]() | 13. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Petrovice | Havlíčkův Brod | 16,63 | 16,34 | 16,63 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 17,00 | 17,21 | 17,21 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 17,22 | 17,01 | 17,22 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Petrovice | Havlíčkův Brod | 17,42 | 17,21 | 17,42 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žižkovo Pole Divadlo | Havlíčkův Brod | 17,31 | 17,52 | 17,52 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Seč | Chrudim | 16,97 | 17,53 | 17,53 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kámen | Havlíčkův Brod | 17,51 | 17,72 | 17,72 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Golčův Jeníkov | Havlíčkův Brod | 17,76 | 16,79 | 17,76 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Milíčov | Jihlava | 17,66 | 17,87 | 17,87 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Milíčov | Jihlava | 17,99 | 17,75 | 17,99 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,34 | 18,06 | 18,06 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lučice | Havlíčkův Brod | 18,30 | 17,87 | 18,30 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Srch | Pardubice | 17,05 | 18,36 | 18,36 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Žižkovo Pole C | Havlíčkův Brod | 18,67 | 18,34 | 18,67 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Habry | Havlíčkův Brod | 18,51 | 18,78 | 18,78 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kámen | Havlíčkův Brod | 18,79 | 18,25 | 18,79 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dolní Jablonná A | Havlíčkův Brod | 18,18 | 18,81 | 18,81 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Srch | Pardubice | 18,86 | 18,60 | 18,86 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Stéblová H | Pardubice | 19,05 | 19,33 | 19,33 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Libice nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 19,33 | 19,00 | 19,33 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,00 | 19,56 | 19,56 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pohled B | Havlíčkův Brod | 18,50 | 19,63 | 19,63 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Habry FŇ A | Havlíčkův Brod | 19,64 | 18,87 | 19,64 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 19,26 | 19,81 | 19,81 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dolní Jablonná B | Havlíčkův Brod | 18,29 | 19,96 | 19,96 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vilémov | Havlíčkův Brod | 19,88 | 20,41 | 20,41 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bratčice | Kutná Hora | 20,62 | 20,27 | 20,62 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Stéblová | Pardubice | 21,18 | 20,16 | 21,18 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Habry FŇ | Havlíčkův Brod | 21,20 | 20,67 | 21,20 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Stéblová | Pardubice | 21,49 | 19,15 | 21,49 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/29 | Uhelná Příbram (SDH Petrovice), O pohár SDH Petrovice | |
| 2025/06/28 | Uhelná Příbram (SDH Petrovice), O pohár SDH Petrovice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















