Lomnice nad Lužnicí 2012 (Jindřichův Hradec)
Lomnice nad Lužnicí

PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 09. 06. 2012 20:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník


Výsledky soutěže


Muži, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Lomnice nad Lužnicí Jindřichův Hradec 22,88 22,88 22,88 -
Statistiky týmu
2.
 Heřmaneč Jindřichův Hradec 23,40 23,40 23,40 -
Statistiky týmu
3.
 Český Rudolec Jindřichův Hradec 23,57 23,57 23,57 -
Statistiky týmu
4.
 Chlum u Třeboně Jindřichův Hradec 23,60 23,60 23,60 -
Statistiky týmu
5.
 Stříbřec Jindřichův Hradec 25,14 25,14 25,14 -
Statistiky týmu
6.
 Zdešov Jindřichův Hradec 26,05 26,05 26,05 -
Statistiky týmu
7.
 Domanín Jindřichův Hradec 26,27 26,27 26,27 -
Statistiky týmu
8.
 Stráž nad Nežárkou Jindřichův Hradec 26,54 26,54 26,54 -
Statistiky týmu
9.
 Valtínov Jindřichův Hradec 28,71 28,71 28,71 -
Statistiky týmu
10.
 Hamr Jindřichův Hradec 29,28 29,28 29,28 -
Statistiky týmu
11.
 Majdalena Jindřichův Hradec 30,58 30,58 30,58 -
Statistiky týmu
12.
 Klec Jindřichův Hradec 30,90 30,90 30,90 -
Statistiky týmu
13.
 Ponědrážka Jindřichův Hradec 31,57 31,57 31,57 -
Statistiky týmu
14.
 Lomnice nad Lužnicí C Jindřichův Hradec 31,91 31,91 31,91 -
Statistiky týmu
15.
 Branná Jindřichův Hradec 31,96 31,96 31,96 -
Statistiky týmu
16.
 Roseč Jindřichův Hradec 33,18 33,18 33,18 -
Statistiky týmu
17.
 Mníšek Jindřichův Hradec 35,43 35,43 35,43 -
Statistiky týmu
18.
 Halámky Jindřichův Hradec 40,96 40,96 40,96 -
Statistiky týmu
19.
 Lásenice Jindřichův Hradec 46,57 46,57 46,57 -
Statistiky týmu
20.
 Zaliny České Budějovice 48,91 48,91 48,91 -
Statistiky týmu
21.
 Frahelž Jindřichův Hradec 49,41 49,41 49,41 -
Statistiky týmu
22.
 Horní Meziříčko Jindřichův Hradec 62,62 62,62 62,62 -
Statistiky týmu
23.
 Kolence Jindřichův Hradec 76,09 76,09 76,09 -
Statistiky týmu
24.
 Novosedly nad Nežárkou Jindřichův Hradec NP NP NP -
Statistiky týmu
24.
 Lomnice nad Lužnicí B Jindřichův Hradec NP 26,27 26,27 -

Ženy, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Zdešov Jindřichův Hradec 30,90 30,90 30,90 -
Statistiky týmu
2.
 Frahelž Jindřichův Hradec 35,62 35,62 35,62 -
Statistiky týmu
3.
 Majdalena Jindřichův Hradec 37,03 37,03 37,03 -
Statistiky týmu
4.
 Suchdol nad Lužnicí Jindřichův Hradec 40,60 40,60 40,60 -
Statistiky týmu
5.
 Stráž nad Nežárkou Jindřichův Hradec 46,83 46,83 46,83 -
Statistiky týmu
6.
 Branná Jindřichův Hradec 47,62 47,62 47,62 -
Statistiky týmu
7.
 Zaliny České Budějovice 57,31 57,31 57,31 -
Statistiky týmu
8.
 Český Rudolec Jindřichův Hradec 58,08 58,08 58,08 -
Statistiky týmu
9.
 Hamr Jindřichův Hradec 59,76 59,76 59,76 -
Statistiky týmu
10.
 Chlum u Třeboně Jindřichův Hradec 82,96 82,96 82,96 -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

P Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Branná Jindřichův Hradec--21,222014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Stříbřec Jindřichův Hradec--22,022014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Heřmaneč Jindřichův Hradec--22,502014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Staňkov Jindřichův Hradec--24,302014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Lásenice Jindřichův Hradec--24,362014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Markvarec Jindřichův Hradec--26,162014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Stajka Jindřichův Hradec--26,582014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Novosedly nad Nežárkou Jindřichův Hradec--28,742014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Domanín Jindřichův Hradec--28,912014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Frahelž Jindřichův Hradec--29,182014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Příbraz Jindřichův Hradec--29,222014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Halámky Jindřichův Hradec--34,742014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Chlum u Třeboně Jindřichův Hradec--37,372014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Kolence Jindřichův Hradec--39,622014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Lomnice nad Lužnicí Jindřichův Hradec--46,752014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Ponědrážka Jindřichův Hradec--51,542014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Mníšek Jindřichův Hradec--NP2014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
P Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

P Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Rapšach C Jindřichův Hradec22,5923,5023,502026/06/06 Útok,nástřik 2xB úzké
2. Hamr A Jindřichův Hradec24,1025,0125,012026/06/06 Útok,nástřik 2xB úzké
3. Dolní Žďár B Jindřichův Hradec24,6825,8625,862025/06/07 Útok,nástřik 2xB úzké
4. Dolní Žďár B Jindřichův Hradec25,1026,2826,282026/06/06 Útok,nástřik 2xB úzké
5. Lásenice Jindřichův Hradec25,9826,9226,922026/06/06 Útok,nástřik 2xB úzké
6. Chlum u Třeboně Jindřichův Hradec25,4127,2427,242025/06/07 Útok,nástřik 2xB úzké
7. Chlum u Třeboně Jindřichův Hradec26,2327,9427,942026/06/06 Útok,nástřik 2xB úzké
8. Lásenice Jindřichův Hradec--29,032014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
9. Lásenice Jindřichův Hradec24,0830,8530,852025/06/07 Útok,nástřik 2xB úzké
10. Lomnice nad Lužnicí Jindřichův Hradec--31,572014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
11. Hamr B Jindřichův Hradec30,9031,9531,952025/06/07 Útok,nástřik 2xB úzké
12. Slavonice Jindřichův Hradec23,7733,9533,952026/06/06 Útok,nástřik 2xB úzké
13. Staňkov Jindřichův Hradec29,0934,3034,302025/06/07 Útok,nástřik 2xB úzké
14. Rapšach C Jindřichův Hradec25,1234,4934,492025/06/07 Útok,nástřik 2xB úzké
15. Rapšach A Jindřichův Hradec31,6035,0235,022025/06/07 Útok,nástřik 2xB úzké
16. Trhové Sviny České Budějovice29,5835,0835,082026/06/06 Útok,nástřik 2xB úzké
17. Branná Jindřichův Hradec--35,252014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
18. Rapšach B Jindřichův Hradec28,0435,3135,312025/06/07 Útok,nástřik 2xB úzké
19. Staňkov Jindřichův Hradec30,2135,6535,652026/06/06 Útok,nástřik 2xB úzké
20. Rapšach A Jindřichův Hradec31,9836,0036,002026/06/06 Útok,nástřik 2xB úzké
21. Slavonice Jindřichův Hradec34,6136,2836,282025/06/07 Útok,nástřik 2xB úzké
22. Domanín Jindřichův Hradec--36,442014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
23. Hamr B Jindřichův Hradec29,8436,5436,542026/06/06 Útok,nástřik 2xB úzké
24. Frahelž Jindřichův Hradec--36,782014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
25. Dolní Žďár A Jindřichův Hradec34,0137,7537,752026/06/06 Útok,nástřik 2xB úzké
26. Staňkov Jindřichův Hradec--43,462014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
27. Hamr A Jindřichův Hradec45,5448,7248,722025/06/07 Útok,nástřik 2xB úzké
28. Chlum u Třeboně Jindřichův Hradec--56,242014/06/14 Útok,nástřik 2xB úzké
29. Dolní Žďár A Jindřichův Hradec41,3557,2657,262025/06/07 Útok,nástřik 2xB úzké
30. Rapšach B Jindřichův Hradec52,3557,6557,652026/06/06 Útok,nástřik 2xB úzké
P Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2026/06/06 Lomnice nad Lužnicí, O pohár starosty města Lomnice nad Lužnicí
VCT
2025/06/07 Lomnice nad Lužnicí, O pohár starosty města Lomnice nad Lužnicí
VCT
2017/06/10 Farská louka, O pohár starosty města Lomnice nad Lužnicí
FSEU
2016/06/18 Lomnice nad Lužnicí, Noční soutěž o pohár starosty města Lomnice n/L.
FSEU
2015/06/13 Lomnice nad Lužnicí, O pohár starostky města Lomnice nad Lužnicí, noční
VCT
2014/06/14 Lomnice nad Lužnicí, O pohár starostky města Lomnice nad Lužnicí
VCT
2013/06/15 Lomnice nad Lužnicí, Noční soutěž
VCT
2012/06/09 Lomnice nad Lužnicí, Lomnice nad Lužnicí
VCT
2005/06/04 Lomnice nad Lužnicí, JH, O pohár starosty města Lomnice nad Lužnicí
FSEU
Kdy Kde Liga

Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.