Hněvkovice 2018 (Pelhřimov)
Hrbáč - 2B široké
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pelhřimovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 15. 09. 2018 12:00 |
| Kontakt: | SDH Hněvkovice |
| Telefon: | |
| Okres: | Pelhřimov |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Lukáš Voborník |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Přáslavice A | Pelhřimov | 17,77 | 16,79 | 17,77 | 0,98 |
|
![]() | 2. | Přáslavice B | Pelhřimov | 18,10 | 18,09 | 18,10 | 0,01 |
|
![]() | 3. | Hněvkovice | Pelhřimov | 18,94 | 18,80 | 18,94 | 0,14 |
|
![]() | 4. | Pacov | Pelhřimov | 19,23 | 17,62 | 19,23 | 1,61 |
|
![]() | 5. | Červená Řečice | Pelhřimov | 20,35 | 19,75 | 20,35 | 0,60 |
|
![]() | 6. | Kletečná B | Pelhřimov | 20,73 | 18,85 | 20,73 | 1,88 |
|
![]() | 7. | Jiřice | Pelhřimov | 25,78 | 19,53 | 25,78 | 6,25 |
|
![]() | 8. | Putimov | Pelhřimov | 27,11 | 27,11 | 27,04 | 0,07 |
|
![]() | 9. | Samšín | Pelhřimov | 29,35 | 19,57 | 29,35 | 9,78 |
|
![]() | 10. | Kletečná A | Pelhřimov | 30,61 | 28,24 | 30,61 | 2,37 |
|
![]() | 11. | Markvarec | Pelhřimov | 34,60 | 33,25 | 34,60 | 1,35 |
|
![]() | 12. | Buřenice | Pelhřimov | DSQ | DSQ | DSQ | - |
|
Ženy, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bácovice | Pelhřimov | 21,85 | 21,53 | 21,85 | 0,32 |
|
![]() | 2. | Hněvkovice | Pelhřimov | 23,93 | 23,93 | 23,37 | 0,56 |
|
![]() | 3. | Litohošť | Pelhřimov | 24,13 | 23,55 | 24,13 | 0,58 |
|
![]() | 4. | Jiřice B | Pelhřimov | 24,24 | 23,17 | 24,24 | 1,07 |
|
![]() | 5. | Buřenice | Pelhřimov | 25,38 | 25,38 | 24,05 | 1,33 |
|
![]() | 6. | Pacov | Pelhřimov | 26,05 | 26,05 | 24,75 | 1,30 |
|
![]() | 7. | Vokov | Pelhřimov | 26,40 | 26,02 | 26,40 | 0,38 |
|
![]() | 8. | Jiřice A | Pelhřimov | 27,75 | 27,75 | 27,46 | 0,29 |
|
Dospělí, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Vokov | Pelhřimov | 20,66 | 20,10 | 20,66 | 0,56 |
|
![]() | 2. | Černov | Pelhřimov | 21,09 | 21,06 | 21,09 | 0,03 |
|
![]() | 3. | Hněvkovice B | Pelhřimov | 21,52 | 19,85 | 21,52 | 1,67 |
|
![]() | 4. | Markvarec B | Pelhřimov | 24,57 | 23,94 | 24,57 | 0,63 |
|
![]() | 5. | Bácovice | Pelhřimov | 24,85 | 23,97 | 24,85 | 0,88 |
|
![]() | 6. | Hojanovice | Pelhřimov | 27,66 | 26,03 | 27,66 | 1,63 |
|
![]() | 7. | Červená Řečice B | Pelhřimov | 30,79 | 30,69 | 30,79 | 0,10 |
|
![]() | 8. | Pacov B | Pelhřimov | 31,05 | 29,36 | 31,05 | 1,69 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Přáslavice B | Pelhřimov | 16,49 | 16,59 | 16,59 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Přáslavice C | Pelhřimov | 17,24 | 17,33 | 17,33 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vřesník | Pelhřimov | 17,41 | 17,61 | 17,61 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Litohošť | Pelhřimov | 17,57 | 17,72 | 17,72 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Buřenice | Pelhřimov | 17,26 | 17,80 | 17,80 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pacov | Pelhřimov | 18,16 | 17,98 | 18,16 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vřesník B | Pelhřimov | 18,25 | 17,74 | 18,25 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lukavec | Pelhřimov | 18,48 | 18,37 | 18,48 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Věžná | Pelhřimov | 18,61 | 18,86 | 18,86 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Libkova Voda | Pelhřimov | 19,35 | 19,03 | 19,35 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Červená Řečice | Pelhřimov | 20,53 | 19,67 | 20,53 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vokov | Pelhřimov | 21,22 | 21,40 | 21,40 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jiřice | Pelhřimov | 21,96 | 22,06 | 22,06 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Markvarec | Pelhřimov | 24,77 | 22,47 | 24,77 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sedliště | Pelhřimov | 25,10 | 25,57 | 25,57 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hořice | Pelhřimov | 26,14 | 24,83 | 26,14 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Onšov | Pelhřimov | 28,42 | 28,95 | 28,95 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hněvkovice | Pelhřimov | 35,69 | 30,63 | 35,69 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Samšín | Pelhřimov | NP | NP | NP | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Cetoraz | Pelhřimov | NP | NP | NP | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Přáslavice B | Pelhřimov | 16,49 | 16,59 | 16,59 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Přáslavice C | Pelhřimov | 17,24 | 17,33 | 17,33 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vřesník | Pelhřimov | 17,41 | 17,61 | 17,61 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Litohošť | Pelhřimov | 17,57 | 17,72 | 17,72 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Buřenice | Pelhřimov | 17,26 | 17,80 | 17,80 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pacov | Pelhřimov | 18,16 | 17,98 | 18,16 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vřesník B | Pelhřimov | 18,25 | 17,74 | 18,25 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lukavec | Pelhřimov | 18,48 | 18,37 | 18,48 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Věžná | Pelhřimov | 18,61 | 18,86 | 18,86 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Libkova Voda | Pelhřimov | 19,35 | 19,03 | 19,35 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Červená Řečice | Pelhřimov | 20,53 | 19,67 | 20,53 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vokov | Pelhřimov | 21,22 | 21,40 | 21,40 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jiřice | Pelhřimov | 21,96 | 22,06 | 22,06 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Markvarec | Pelhřimov | 24,77 | 22,47 | 24,77 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sedliště | Pelhřimov | 25,10 | 25,57 | 25,57 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hořice | Pelhřimov | 26,14 | 24,83 | 26,14 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Onšov | Pelhřimov | 28,42 | 28,95 | 28,95 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hněvkovice | Pelhřimov | 35,69 | 30,63 | 35,69 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Cetoraz | Pelhřimov | NP | NP | NP | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Samšín | Pelhřimov | NP | NP | NP | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/29 | Humpolec - Hněvkovice, O pohár SDH Hněvkovice | |
| 2022/09/17 | Hněvkovice, Hněvkovice | |
| 2020/09/19 | Hněvkovice, Hrbáč 2B | |
| 2019/09/14 | Hněvkovice, Hrbáč 2B | |
| 2018/09/15 | Hněvkovice, Hrbáč - 2B široké | |
| 2017/09/16 | Hněvkovice, O putovní pohár obce Hněvkovice M,Ž | |
| 2017/09/16 | Hněvkovice, hrbáč, 2B široké | |
| 2016/09/17 | Hněvkovice, HRBÁČ 2B, široké | |
| 2015/09/19 | Hněvkovice, P-H-L hrbáč | |
| 2014/09/13 | Hněvkovice, hrbáč 2B | |
| 2013/09/14 | Hněvkovice, O pohár starosty obce, 2B široké | |
| 2012/09/08 | Hněvkovice, | |
| 2011/09/17 | Hněvkovice, | |
| 2010/09/18 | Hněvkovice, PE, Pohár Hněvkovice | |
| 2009/09/19 | Hněvkovice, PE, Pohár Hněvkovice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.

















