Únětice, Žluna park Aréna, 2026 (Plzeň-jih)
4.ročník nočních závodů BETONÁRKA CUP 2026
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Fire Sport Results |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 07. 2026 20:00 |
| Kontakt: | PETR SKALA ÚNĚTICE 1911 |
| Telefon: | 728449607 |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Plumlov Mamby Ženy | Prostějov | 15,27 | 15,27 | 14,93 | 0,34 | |
![]() | 2. | Markvartovice Ženy | Opava | 15,92 | 15,92 | 15,77 | 0,15 | |
![]() | 3. | Olšovec Ženy | Přerov | 16,77 | 15,67 | 16,77 | 1,10 | |
![]() | 4. | Jaronice Ženy | České Budějovice | 17,27 | 17,27 | 16,90 | 0,37 | |
![]() | 5. | Volenice Ženy | Příbram | 17,33 | 17,33 | 16,69 | 0,64 | |
![]() | 6. | Všekary Ženy | Domažlice | 18,51 | 18,25 | 18,51 | 0,26 | |
![]() | 7. | Želčany Ženy | Plzeň-jih | 18,52 | 18,52 | 17,50 | 1,02 | |
![]() | 8. | Oprechtice Ženy | Domažlice | 18,76 | 17,83 | 18,76 | 0,93 | |
![]() | 9. | Stará Říše Ženy | Jihlava | NP | NP | NP | - | |
![]() | 9. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | NP | NP | NP | - | |
![]() | 9. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | NP | NP | NP | - | |
![]() | 9. | Úněšov Ženy | Plzeň-sever | NP | 16,43 | NP | 103,57 | |
![]() | 9. | Poděvousy | Domažlice | NP | NP | NP | - | |
![]() | 9. | Žákava Ženy | Plzeň-jih | NP | NP | NP | - | |
![]() | 9. | Budíkovice Ženy | Třebíč | NP | NP | NP | - | |
![]() | 9. | Březové Hory Ženy | Příbram | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jaronice | České Budějovice | 13,86 | 13,74 | 13,86 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olešnice X | Olomouc | 14,01 | 14,09 | 14,09 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Krotějov Sport | Tábor | 14,00 | 14,13 | 14,13 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krotějov Sport | Tábor | 14,17 | 13,43 | 14,17 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | - | - | 14,30 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevcehle | Jihlava | 14,25 | 14,35 | 14,35 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | 14,36 | 14,11 | 14,36 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 14,44 | 13,81 | 14,44 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | - | - | 14,46 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 14,45 | 14,47 | 14,47 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 14,56 | 13,94 | 14,56 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Křenovice | České Budějovice | 14,39 | 14,62 | 14,62 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bílovice | Prostějov | 14,62 | 13,81 | 14,62 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | - | - | 14,68 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Drahňovice | Benešov | 14,75 | 13,53 | 14,75 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kostelec | Tachov | 14,62 | 14,75 | 14,75 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 14,80 | 14,18 | 14,80 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 14,77 | 14,81 | 14,81 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Trnava | Třebíč | 14,88 | 14,18 | 14,88 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sedlčany | Příbram | 13,94 | 14,89 | 14,89 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 14,89 | 14,47 | 14,89 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Štítary | Domažlice | - | - | 14,89 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Velká (Hranice III) | Přerov | 14,68 | 14,95 | 14,95 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bílovice | Prostějov | 14,42 | 14,95 | 14,95 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 14,81 | 15,09 | 15,09 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Seč | Chrudim | 15,11 | 14,94 | 15,11 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahorčice | Klatovy | - | - | 15,20 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hlubyně | Příbram | - | - | 15,22 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Jaronice | České Budějovice | 14,01 | 15,23 | 15,23 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 15,31 | 14,48 | 15,31 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budíkovice | Třebíč | 14,95 | 15,04 | 15,04 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Plumlov Mamby Ženy | Prostějov | 15,27 | 14,93 | 15,27 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Markvartovice | Opava | 15,34 | 15,33 | 15,34 | 2026/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olšovec | Přerov | 14,82 | 15,38 | 15,38 | 2026/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Budíkovice | Třebíč | 15,42 | 15,32 | 15,42 | 2026/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Žernovník | Blansko | 15,71 | 15,66 | 15,71 | 2026/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,75 | 15,32 | 15,75 | 2026/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Budíkovice | Třebíč | 15,17 | 15,81 | 15,81 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chlum | Benešov | 15,85 | 15,53 | 15,85 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Plumlov Mamby | Prostějov | 15,36 | 15,86 | 15,86 | 2026/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Markvartovice Ženy | Opava | 15,92 | 15,77 | 15,92 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Olšovec | Přerov | 15,79 | 15,96 | 15,96 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Olšovec | Přerov | 15,26 | 15,97 | 15,97 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Volenice | Příbram | 16,25 | 15,94 | 16,25 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Volenice | Příbram | 16,25 | 15,94 | 16,25 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žernovník | Blansko | 16,29 | 16,25 | 16,29 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Poděvousy | Domažlice | 15,99 | 16,33 | 16,33 | 2026/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Poděvousy A | Domažlice | 15,99 | 16,33 | 16,33 | 2026/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Stará Říše | Jihlava | 16,34 | 15,35 | 16,34 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Volenice | Příbram | 16,23 | 16,48 | 16,48 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Stará Říše | Jihlava | 16,61 | 15,45 | 16,61 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,67 | 16,57 | 16,67 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Chlum | Benešov | 16,68 | 15,59 | 16,68 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Úněšov | Plzeň-sever | 16,70 | 16,55 | 16,70 | 2026/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Úněšov | Plzeň-sever | 16,70 | 16,55 | 16,70 | 2026/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,59 | 16,74 | 16,74 | 2026/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,59 | 16,74 | 16,74 | 2026/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Olšovec Ženy | Přerov | 15,67 | 16,77 | 16,77 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Úněšov | Plzeň-sever | - | - | 16,78 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Stará Říše | Jihlava | 16,79 | 15,09 | 16,79 | 2026/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















