Výsledky ročníku 2022 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Út 1 | Ho 2 | Št 3 | Ne 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horní Lukavice | 223 | 16,68 | PJ | 51 | ||||
2. | Únětice 1911 A | 198 | 16,83 | PJ | 60 | ||||
3. | Horní Kamenice | 192 | 16,68 | DO | 52 | ||||
4. | Únětice 1911 B | 144 | 17,17 | PJ | 28 | ||||
5. | Žebnice | 140 | 16,75 | PS | 64 | ||||
6. | Hlubyně | 132 | 17,26 | PB | 18 | ||||
7. | Dehtín | 127 | 17,38 | KT | - | 31 | |||
8. | Mokrouše | 123 | 17,49 | PJ | 42 | ||||
9. | Mochtín | 117 | 16,99 | KT | 26 | ||||
10. | Bolkov | 97 | 17,54 | PJ | 13 | ||||
11. | Robčice | 94 | 17,75 | PJ | 21 | ||||
12. | Útušice | 71 | 18,21 | PJ | 23 | ||||
13. | Želčany | 64 | 17,35 | PJ | 19 | ||||
14. | Zahorčice | 54 | 18,24 | KT | 8 | ||||
15. | Štítary | 39 | 18,70 | DO | 10 | ||||
16. | Štěnovický Borek | 27 | 19,50 | PJ | - | - | - | 2 | |
17. | Bezděkov pod Třemšínem | 23 | 17,28 | PB | - | 23 | |||
18. | Příšov | 22 | 19,12 | PS | - | 7 | |||
19. | Stýskaly | 14 | 18,45 | PS | 7 | ||||
-. | Nebílovy | 14 | 19,44 | PJ | 1 | ||||
21. | Štichovice A | 9 | 18,96 | PS | - | - | 7 | ||
22. | Bezdědovice | 8 | 18,59 | ST | - | - | - | - | 0 |
-. | Žákava | 8 | 18,98 | PJ | - | - | - | - | 0 |
24. | Chotíkov | 6 | 19,12 | PS | - | - | - | 6 | |
-. | Chlum | 6 | 20,39 | PJ | - | - | - | - | 0 |
26. | Kocelovice | 5 | 20,32 | ST | - | - | - | - | 0 |
27. | Újezd | 1 | 36,44 | DO | - | - | - | - | 0 |
28. | Tymákov | 0 | 29,58 | PJ | - | - | - | - | 0 |
-. | Město Touškov | 0 | 38,99 | PS | - | - | - | - | 0 |
-. | Žichlice | 0 | 49,06 | PS | - | - | - | - | 0 |
-. | Křenovy | 0 | NP | DO | - | - | - | - | 0 |
-. | Štichovice B | 0 | NP | PS | - | - | - | 0 | |
-. | Nové Sedliště | 0 | NP | TC | - | - | - | - | 0 |
-. | Lhotka | 0 | MS | PS | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Út 1 | Ho 2 | Št 3 | Ne 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poděvousy | 85 | 16,22 | DO | 26 | ||||
2. | Hlubyně | 84 | 16,82 | PB | 29 | ||||
3. | Dehtín | 73 | 17,25 | KT | - | - | - | 8 | |
4. | Únětice 1911 | 60 | 17,55 | PJ | 16 | ||||
5. | Štítary | 58 | 16,89 | DO | 16 | ||||
-. | Lužná | 58 | 17,12 | RA | 21 | ||||
7. | Želčany | 36 | 18,32 | PJ | 12 | ||||
8. | Štěnovický Borek | 33 | 17,79 | PJ | - | - | 1 | ||
9. | Žákava | 8 | 18,45 | PJ | - | - | - | 2 | |
10. | Chotíkov | 7 | 20,14 | PS | - | 3 | |||
11. | Chlum | 5 | 19,36 | PJ | - | - | - | - | 0 |
12. | Štichovice | 2 | 23,48 | PS | - | - | - | 2 | |
13. | Útušice | 0 | 24,20 | PJ | - | - | - | - | 0 |
-. | Nezvěstice | 0 | 29,40 | PJ | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 48 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: