Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ún
1
Úh
2
Ho
3
Št
4
Br
5
Bu
6
Ka
7
No
8
Št
9
Ob
10
Mo
11
Ch
12
Žá
13
Pl
14
Ga
15
1. Dehtín 115 16,74KT
20
6
11
10
20
20
17
11
-------
2. Kalenice 101 17,10ST
0
7
17
15
17
15
20
10
-------
3. Horní Lukavice 99 16,73PJ
5
20
20
4
13
15
9
13
-------
4. Novosedly 87 16,87ST
17
4
1
0
15
17
13
20
-------
5. Chrást 72 17,06PB
15
11
0
3
9
10
7
17
-------
6. Únětice 66 16,61PJ
0
1
15
20
--
15
15
-------
7. Žebnice 59 17,42PS
7
15
13
5
0
11
8
0
-------
8. Líchovy 55 17,15PB
13
17
8
17
-----------
-. Mokrouše 55 17,88PJ
10
8
5
7
0
8
11
6
-------
10. Poděvousy 46 17,61DO
9
2
0
1
10
9
6
9
-------
11. Útušice 44 17,64PJ
8
13
7
0
7
5
0
4
-------
12. Radětice 36 17,61PB
11
10
4
11
-----------
13. Nevřeň 28 17,71PS
2
3
10
0
8
0
0
5
-------
-. Robčice 28 18,06PJ--
9
0
0
1
10
8
-------
15. Úherce 27 17,92PS
1
9
0
9
0
3
5
0
-------
16. Horní Kamenice 24 17,56DO
0
5
0
0
11
8
0
0
-------
17. Chotíkov 22 18,02PS
0
0
6
6
6
4
---------
18. Štichovice 20 17,98PS
0
0
0
8
5
0
-
7
-------
19. Vranovice 19 17,48PB-
0
-
13
-
6
---------
20. Bolkov 15 18,97PJ
6
0
2
2
3
2
0
0
-------
21. Úněšov 10 18,72PS
0
0
3
0
4
0
0
3
-------
22. Štěnovický Borek 6 19,70PJ
3
0
0
-
1
-
0
2
-------
23. Obora 4 19,37PS
4
0
0
0
-----------
24. Želčany 2 19,30PJ----
2
0
---------
25. Příšov 0 20,35PS
0
-
0
0
0
0
---------
-. Bučí 0 28,58PS-----
0
---------
-. Hostivice 0 34,28PZ----
0
----------
-. Zahorčice 0 NPKT
0
--------------
-. Božkov 0 NPPM----
0
----------
-. Letiny 0 NPPJ
0
--------------
-. Příšovice 0 NPLI-
0
-------------
-. Řemešín 0 NPPS----
0
----------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ún
1
Úh
2
Ho
3
Št
4
Br
5
Bu
6
Ka
7
No
8
Št
9
Ob
10
Mo
11
Ch
12
Žá
13
Pl
14
Ga
15
1. Hradec 70 17,34PJ
0
12
1
8
12
10
15
12
-------
2. Chotíkov 67 17,86PS
15
8
8
10
4
8
8
6
-------
3. Únětice 59 17,44PJ
0
10
0
6
15
3
10
15
-------
4. Štichovice 50 17,27PS
3
6
10
15
10
6
-
0
-------
5. Úněšov 47 17,62PS
10
3
12
0
0
5
5
12
-------
6. Chválenice 42 16,83PJ-
15
15
12
-----------
-. Poděvousy 42 17,81DO
8
1
6
2
3
12
6
4
-------
8. Mrtník 36 18,21PS
2
0
4
5
5
0
12
8
-------
9. Dehtín 29 17,77KT
6
0
3
3
2
15
---------
10. Bučí 15 18,41PS
0
0
5
0
8
2
---------
11. Štěnovický Borek 14 18,98PJ
5
5
0
4
-----------
-. Horní Lukavice 14 19,53PJ
1
2
0
0
6
0
0
5
-------
13. Vacov A 12 18,48PT
12
--------------
14. Útušice 11 19,24PJ
4
4
2
1
--
0
0
-------
15. Obora 4 20,93PS
0
0
--
0
4
---------
16. Kozojedy 0 NPPS----
0
----------


Celkem se účastnilo:  48 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: