Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ún
1
Úh
2
Ho
3
Št
4
Br
5
Bu
6
Ka
7
No
8
Št
9
Ob
10
Mo
11
Ch
12
Žá
13
Pl
14
1. Dehtín 185 16,74KT
20
6
11
10
20
20
17
11
17
15
8
17
13
0
2. Kalenice 182 16,75ST
0
7
17
15
17
15
20
10
0
1
20
20
20
20
3. Horní Lukavice 172 16,73PJ
5
20
20
4
13
15
9
13
11
20
15
11
3
13
4. Novosedly 157 16,87ST
17
4
1
0
15
17
13
20
20
0
17
15
17
1
5. Chrást 135 17,06PB
15
11
0
3
9
10
7
17
8
11
13
13
8
10
6. Žebnice 103 17,30PS
7
15
13
5
0
11
8
0
15
17
4
8
--
7. Únětice 94 16,61PJ
0
1
15
20
--
15
15
--
0
2
15
11
8. Poděvousy 83 17,38DO
9
2
0
1
10
9
6
9
13
6
0
5
13
0
-. Mokrouše 83 17,88PJ
10
8
5
7
0
8
11
6
0
7
9
3
0
9
10. Horní Kamenice 73 17,45DO
0
5
0
0
11
8
0
0
11
0
11
1
9
17
11. Útušice 61 17,64PJ
8
13
7
0
7
5
0
4
0
8
0
9
0
0
12. Robčice 60 17,76PJ--
9
0
0
1
10
8
4
13
1
0
6
8
13. Nevřeň 56 17,59PS
2
3
10
0
8
0
0
5
9
0
7
0
7
5
14. Líchovy 55 17,15PB
13
17
8
17
----------
15. Vranovice 50 17,48PB-
0
-
13
-
6
-----
6
10
15
16. Radětice 46 17,61PB
11
10
4
11
-------
10
--
17. Úherce 43 17,92PS
1
9
0
9
0
3
5
0
7
9
0
0
0
0
18. Štichovice 30 17,98PS
0
0
0
8
5
0
-
7
0
10
0
0
0
0
19. Chotíkov 29 18,02PS
0
0
6
6
6
4
--
3
0
0
0
4
0
20. Bolkov 27 18,97PJ
6
0
2
2
3
2
0
0
1
3
3
0
5
0
21. Úněšov 21 18,72PS
0
0
3
0
4
0
0
3
0
5
2
0
0
4
22. Příšov 16 18,47PS
0
0
0
0
0
0
--
0
0
10
0
-
6
23. Želčany 9 19,30PJ----
2
0
--
6
-
0
-
1
-
24. Obora 8 19,37PS
4
0
0
0
----
2
2
----
25. Lhotka 7 18,14PB-----------
7
--
-. Hradec 7 19,06PJ------------
0
7
27. Štěnovický Borek 6 19,70PJ
3
0
0
-
1
-
0
2
0
0
0
0
0
0
-. Chlum 6 20,27PJ----------
6
---
29. Štěnovice 5 20,46PJ--------
5
-----
-. Letiny 5 21,33PJ
0
---------
5
---
31. Březnice 4 18,55PB-----------
4
--
-. Zeměchy 4 19,24LN---------
4
----
33. Mochtín 3 20,65KT--------
0
0
---
3
34. Žákava 2 20,69PJ------------
2
-
-. Božkov 2 20,79PM----
0
---
0
0
0
--
2
36. Starosedlský Hrádek 0 20,99PB----------
0
0
--
-. Bučí 0 28,58PS-----
0
--------
-. Hostivice 0 34,28PZ----
0
---------
-. Drahňovice 0 NPBN-------------
0
-. Řemešín 0 NPPS----
0
---------
-. Zahorčice 0 NPKT
0
-------------
-. Kamenný Újezd 0 NPRO----------
0
---

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ún
1
Úh
2
Ho
3
Št
4
Br
5
Bu
6
Ka
7
No
8
Št
9
Ob
10
Mo
11
Ch
12
Žá
13
Pl
14
1. Hradec 123 17,34PJ
0
12
1
8
12
10
15
12
3
10
10
0
15
15
2. Chotíkov 109 17,86PS
15
8
8
10
4
8
8
6
6
6
5
12
8
5
3. Únětice 90 17,44PJ
0
10
0
6
15
3
10
15
15
0
0
0
10
6
4. Chválenice 87 16,83PJ-
15
15
12
-----
15
15
15
0
0
5. Štichovice 86 17,27PS
3
6
10
15
10
6
-
0
12
1
12
5
2
4
6. Úněšov 79 17,62PS
10
3
12
0
0
5
5
12
10
0
0
10
0
12
7. Mrtník 71 18,21PS
2
0
4
5
5
0
12
8
1
1
3
8
12
10
8. Dehtín 57 17,77KT
6
0
3
3
2
15
--
0
8
8
3
6
3
9. Poděvousy 51 17,81DO
8
1
6
2
3
12
6
4
0
2
0
0
5
2
10. Štěnovický Borek 46 17,84PJ
5
5
0
4
----
8
3
4
6
3
8
11. Horní Lukavice 34 18,56PJ
1
2
0
0
6
0
0
5
5
5
2
4
4
0
12. Bučí 17 18,41PS
0
0
5
0
8
2
--
0
0
0
2
--
13. Útušice 16 18,94PJ
4
4
2
1
--
0
0
4
0
1
0
--
14. Nové Dvory 12 17,25LT---------
12
----
-. Vacov A 12 18,48PT
12
-------------
16. Lužná 6 18,67RA----------
6
---
17. Obora 4 18,94LN---------
4
----
-. Obora 4 20,93PS
0
0
--
0
4
---
0
----
19. Srbice 2 19,28DO--------
2
-----
20. Hlubyně 1 21,97PB-----------
1
--
21. Želčany 0 19,94PJ--------
0
-
0
---
-. Mokrouše 0 21,30PJ----------
0
---
-. Šťáhlavice 0 36,86PJ----------
0
---
-. Lhotka 0 40,73PB-----------
0
--
-. Březnice 0 NPPB-----------
0
--
-. Kozojedy 0 NPPS----
0
---------


Celkem se účastnilo:  68 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: