Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2017/05/19 2017/06/02 Květinov, Květinov - noční HB HBHL
2 2017/05/19 2017/06/03 Křížkový Újezdec, 4. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy PH PL
3 2017/05/21 2017/06/02 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ ZN EXČR
4 2017/05/14 2017/06/03 fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony, 2B BR -
5 2017/05/21 2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké JH PLPU
6 2017/05/21 2017/06/02 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
7 2017/05/26 2017/06/02 Radslavice, O pohár starosty obce VY VCOV
8 2017/05/20 2017/06/01 Počenice, Putovní pohár starosty SDH KM MHJPR
9 2017/05/20 2017/06/03 Blatnice - fotb. hřiště, O pohár SDH HO GPHO
10 2017/05/28 2017/06/03 Čelechovice na Hané, O pohár starosty PV VCPV
11 2017/05/29 2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017 LI PKL
12 2017/05/24 2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice LI FNC
13 2017/05/21 2017/06/03 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ BV EXČR
14 2017/05/22 2017/06/03 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
15 2017/05/21 2017/06/04 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
16 2017/05/14 2017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár ZL -
17 2017/05/22 2017/06/04 Vrbka, u hasičské zbrojnice, Memoriál Bruna Hanského, pohárová soutěž, 2B OP -
18 2017/05/28 2017/06/09 Leskovec,hřiště, 5.Noční soutěž O pohár valašských kotárů VS -
19 2017/05/01 2017/06/08 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž PR -
20 2017/05/22 2017/05/31 Hluboká, areál koupaliště, Memoriál Františka Voráče DO CHL
21 2017/05/27 2017/06/09 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár, 2.kolo ZNL ZN ZNL
22 2017/05/10 2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B BR -
23 2017/05/28 2017/06/10 Dřešín, O pohár ST ŠHL
24 2017/06/05 2017/06/10 Příšovice, PKL Příšovíce LI PKL
25 2017/05/27 2017/06/10 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
26 2017/05/29 2017/06/09 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
27 2017/05/25 2017/06/09 Paršovice ( ve Valšovicích), O pohár SDH Paršovice PR VCPR
28 2017/05/27 2017/06/10 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
29 2017/05/28 2017/06/10 Heřmaneč, O pohár SDH, 3B úzké JH PLPU
30 2017/05/27 2017/06/08 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU PR MHJPR
31 2017/05/27 2017/06/10 Ratíškovice - fotb. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
32 2017/05/28 2017/06/09 Trnov, 3. kolo VČHL RK VČHL
33 2017/05/20 2017/06/09 Dešná, Noční hasičská soutěž Dešná JH -
34 2017/05/31 2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry JN FNC
35 2017/05/13 2017/06/10 Nová Ves, O pohár DO CHNHL
36 2017/05/12 2017/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
37 2017/05/14 2017/06/09 Čekyně, Memoriál Z. Obziny PR PRL
38 2017/05/28 2017/06/10 Myštěves, 4. kolo VČHL HK VČHL
39 2017/05/28 2017/06/10 Černín, U Bieglerova mlýna, O pohár, 3. kolo ZNL ZN ZNL
40 2017/05/29 2017/06/10 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
41 2017/05/22 2017/06/09 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
42 2017/05/28 2017/06/11 Horky, Memoriál Jana Částka TR JOL
43 2017/05/18 2017/06/15 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka PV -
44 2017/05/23 2017/06/17 Ovčáry, 5. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy KO PL
45 2017/06/04 2017/06/16 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL UO VČHL
46 2017/05/28 2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B OL -
47 2017/06/02 2017/06/17 Nišovice, Nišovice ST ŠHL
48 2017/06/03 2017/06/17 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
49 2017/06/04 2017/06/17 Mysletice, O pohár SDH, 3B úzké JI PLPU
50 2017/06/03 2017/06/16 Tvrdonice, hasičské hřiště, O Pohár obce Tvrdonice, 3.kolo BHL BV BHL
51 2017/05/28 2017/06/16 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
52 2017/06/04 2017/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
53 2017/06/03 2017/06/15 Kokory, plac za ubytovnou PR MHJPR
54 2017/06/03 2017/06/16 Zdíkov, O pohár starosty obce Zdíkov, muži - 3B, ženy - 2B PT PBHL
55 2017/05/02 2017/06/17 Rešice, hřiště, noční soutěž na 2B ZN -
56 2017/05/02 2017/06/17 VÝČAPY NOČNÍ, areál SDH Výčapy, Pohár SDH Výčapy TR -
57 2017/06/04 2017/06/17 Kamenice nad Lipou, Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B PE PLPU
58 2017/06/07 2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn JN FNC
59 2017/05/28 2017/06/16 Křenovice, 19. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PRL
60 2017/06/04 2017/06/17 Bystřec, 6. kolo VČHL UO VČHL
61 2017/06/04 2017/06/18 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
62 2017/06/03 2017/06/18 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
63 2017/06/13 2017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem SM FNC
64 2017/05/08 2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B) VS -
65 2017/06/11 2017/06/23 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
66 2017/06/10 2017/06/23 Vémyslice, u koupaliště, O pohár, 4. kolo ZNL ZN ZNL
67 2017/06/10 2017/06/23 Moutnice, hřiště, Memoriál por. J. Garguly - XIII.ročník, 4.kolo BHL BO BHL
68 2017/06/17 2017/06/17 Hřiště TJ Štíty, Holba Cup Štíty SU VCOS
69 2017/06/19 2017/06/23 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
70 2017/06/03 2017/06/24 Horní Lhotice, O pohár TR ŽL
71 2017/06/10 2017/06/24 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa TR TRL
72 2017/05/15 2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice TR -
73 2017/06/11 2017/06/23 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
74 2017/06/18 2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
75 2017/05/14 2017/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice JI -
76 2017/06/01 2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B TR -
77 2017/06/04 2017/06/23 Troubky, O pohár Hané PR PRL
78 2017/06/11 2017/06/24 Nepomuky, 7. kolo VČHL UO VČHL
79 2017/06/18 2017/06/18 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina SU VCOS
80 2017/05/24 2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze TR -
81 2017/06/17 2017/07/01 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
82 2017/06/17 2017/06/30 Výrovice, sportovní areál, O pohár, 5. kolo ZNL ZN ZNL
83 2017/06/17 2017/07/01 Kynice, Kynice HB HBHL
84 2017/06/18 2017/06/30 Babice, O pohár starosty SDH Babice - Extraliga ČR v PÚ VS EXČR
85 2017/06/19 2017/06/30 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy PS ZČHL
86 2017/06/10 2017/06/30 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla PJ -
87 2017/06/17 2017/07/01 Předín, O pohár starosty obce TR JOL
88 2017/06/18 2017/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
89 2017/06/18 2017/07/01 Střížov, O pohár SDH, 3B úzké JI PLPU
90 2017/06/23 2017/06/30 Hlubočany, O pohár starosty obce VY VCOV
91 2017/06/17 2017/07/01 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
92 2017/06/17 2017/06/30 Bohumilice ( rozstřel ), O pohár starosty SDH,muži+ženy-2B,vyřazovací styl PT PBHL
93 2017/06/18 2017/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
94 2017/05/06 2017/06/29 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B ZN -
95 2017/06/18 2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
96 2017/06/25 2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
97 2017/06/18 2017/07/01 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
98 2017/06/19 2017/07/01 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
99 2017/06/16 2017/07/01 Študlov, XI. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B VS VHL
100 2017/06/25 2017/07/04 Roudnice, 8. kolo VČHL HK VČHL
101 2017/06/21 2017/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
102 2017/06/21 2017/07/04 Lanžhot, hřiště, O putovní pohár starosty města 5.kolo BHL BV BHL
103 2017/05/25 2017/07/04 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH KM -
104 2017/06/01 2017/07/04 Jablůnka, O putovní pohár starosty VS -
105 2017/06/06 2017/07/06 Fotbalové hřiště Karlovice, O pohár starostky obce Karlovice - II.ročník, 2B BR -
106 2017/06/25 2017/07/08 Budilov, O pohár PT ŠHL
107 2017/07/03 2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov SM PKL
108 2017/03/10 2017/07/07 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
109 2017/06/20 2017/07/05 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník BN -
110 2017/06/23 2017/07/08 Drachkov, Drachkov ST ŠHL
111 2017/06/24 2017/07/08 Kámen, Kámen HB HBHL
112 2017/06/25 2017/07/07 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ PV EXČR
113 2017/02/26 2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce DO -
114 2017/06/25 2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
115 2017/06/30 2017/07/07 Topolany, O pohár starosty obce VY VCOV
116 2017/06/24 2017/07/06 Uhřičice, fotbalové hřiště PR MHJPR
117 2017/06/24 2017/07/07 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
118 2017/06/25 2017/07/08 Batelov, O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž JI PLPU
119 2017/06/28 2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava LI FNC
120 2017/06/24 2017/07/07 Velké Pavlovice, hřiště, O putovní pohár starosty města Velké Pavlovice BV BHL
121 2017/07/01 2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie SI -
122 2017/06/25 2017/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
123 2017/06/24 2017/07/09 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
124 2017/05/28 2017/07/08 V.Karlovice Tisňavy zbrojnice, O Valašský širák, 2B VS -
125 2017/06/30 2017/07/08 Pozděchov, O pohár přátelství 42. ročník, 2B VS VHL
126 2017/05/15 2017/07/13 TJ Tatran Holčovice, Pohárová soutěž mladých hasičů 3.ročník BR -
127 2017/07/10 2017/07/14 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
128 2017/07/01 2017/07/14 Božice, hřiště, O pohár, 6. kolo ZNL ZN ZNL
129 2017/07/01 2017/07/15 Kejžlice, Kejžlice PE HBHL
130 2017/07/03 2017/07/14 Kalenice, O pohár starosty obce Kalenice ST ZČHL
131 2017/07/01 2017/07/15 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
132 2017/07/01 2017/07/15 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
133 2017/07/02 2017/07/14 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
134 2017/07/02 2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké PE PLPU
135 2017/07/02 2017/07/14 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
136 2017/07/07 2017/07/14 Habrovany, O pohár starosty obce VY VCOV
137 2017/07/09 2017/07/15 Ješov TFC, Ješov TFC OL -
138 2017/07/01 2017/07/13 Popůvky, sportovní areál PR MHJPR
139 2017/07/01 2017/07/15 Rohatec u Kulturního domu, O pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
140 2017/07/02 2017/07/14 Dubenec, 9. kolo VČHL TU VČHL
141 2017/07/02 2017/07/15 Kaliště, Javořická noční soutěž, M + Ž na 2B JI PLPU
142 2017/06/18 2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník PV -
143 2017/07/05 2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves MB FNC
144 2017/07/01 2017/07/15 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár, 7. kolo ZNL ZN ZNL
145 2017/07/03 2017/07/15 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly ST ZČHL
146 2017/07/10 2017/07/16 Smidary, PKL Smidary HK PKL
147 2017/07/02 2017/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
148 2017/07/02 2017/07/16 Chlum, O pohár SDH TR TRL
149 2017/05/28 2017/07/21 Machová, O pohár SDH Machová ZL -
150 2017/07/17 2017/07/22 Podmoklice, PKL Podmoklice SM PKL
151 2017/07/07 2017/07/22 Dražejov, Dražejov ST ŠHL
152 2017/07/08 2017/07/22 Věž, Věž __ HB HBHL
153 2017/07/09 2017/07/21 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
154 2017/07/22 2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár UO VČHL
155 2017/07/08 2017/07/22 Krchleby, Osmá Krchlebská káď DO OPH
156 2017/07/08 2017/07/21 Hrušky, hřiště, O pohár starostky, 7. kolo BHL BV BHL
157 2017/07/09 2017/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
158 2017/07/14 2017/07/21 Kučerov, Kučerov VY VCOV
159 2017/07/09 2017/07/21 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov KM PHL
160 2017/07/12 2017/07/22 Tuř, FNC Tuř JC FNC
161 2017/07/09 2017/07/22 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
162 2017/07/09 2017/07/23 Budišov, O pohár starosty SDH TR TRL
163 2017/07/24 2017/07/29 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2017 LI PKL
164 2017/07/14 2017/07/29 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
165 2017/07/16 2017/07/28 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
166 2017/07/21 2017/07/28 Drnovice, O pohár obce Drnovice VY VCOV
167 2017/07/17 2017/07/28 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
168 2017/07/15 2017/07/28 Kobylí, hřiště, O pohár obce Kobylí, 8. kolo BHL BV BHL
169 2017/07/15 2017/07/27 Polkovice, Fotbalové hřiště PR MHJPR
170 2017/07/16 2017/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
171 2017/07/16 2017/07/29 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
172 2017/07/23 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
173 2017/07/16 2017/07/29 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ KM EXČR
174 2017/07/16 2017/07/30 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
175 2017/07/17 2017/07/29 Obora, O pohár SDH Obora PS ZČHL
176 2017/05/18 2017/07/29 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU PR -
177 2017/07/21 2017/08/04 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
178 2017/07/31 2017/08/05 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2017 JN PKL
179 2017/07/22 2017/08/05 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
180 2017/07/24 2017/08/04 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
181 2017/07/22 2017/08/05 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
182 2017/07/23 2017/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
183 2017/07/30 2017/08/05 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
184 2017/07/26 2017/08/05 Karlinky, FNC Karlinky - Lyžařský areál Liberec-Vesec LI FNC
185 2017/07/01 2017/08/05 Horšovský Týn, O pohár DO CHNHL
186 2017/07/22 2017/08/05 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
187 2017/07/24 2017/08/05 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
188 2017/07/23 2017/08/06 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI JOL
189 2017/07/23 2017/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
190 2017/08/01 2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B PR -
191 2017/07/29 2017/08/11 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
192 2017/07/29 2017/08/12 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
193 2017/08/01 2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka VS -
194 2017/07/29 2017/08/12 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
195 2017/07/30 2017/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
196 2017/07/30 2017/08/11 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
197 2017/08/04 2017/08/11 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce VY VCOV
198 2017/07/30 2017/08/11 Příbraz, O pohár obce Příbraz JH VCT
199 2017/07/29 2017/08/12 Vřesovice - fotb.hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
200 2017/07/30 2017/08/12 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
201 2017/07/30 2017/08/13 Radonín, O pohár starosty obce TR TRL
202 2017/07/30 2017/08/12 Poštorná, O putovní pohár starosty města Břeclav BV BHL
203 2017/07/30 2017/08/13 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
204 2017/07/28 2017/08/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
205 2017/08/06 2017/08/19 Horní Poříčí, O pohár ST ŠHL
206 2017/08/05 2017/08/19 Herálec, Herálec HB HBHL
207 2017/08/06 2017/08/18 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ LI EXČR
208 2017/06/19 2017/08/14 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B DO -
209 2017/08/05 2017/08/19 Bačice, Pohár obcí Bačice Udeřice TR TRL
210 2017/08/01 2017/08/18 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
211 2017/08/06 2017/08/18 Rapšach, VCT Rapšach JH VCT
212 2017/08/06 2017/08/19 Bílý Kámen, O pohár SDH, 3B úzké JI PLPU
213 2017/08/05 2017/08/17 Lobodice, Hasičský areál PR MHJPR
214 2017/08/04 2017/08/18 Tylovice, O pohár starosty města - 6. ročník, 2B VS VHL
215 2017/08/13 2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
216 2017/08/09 2017/08/19 Roudný, FNC Roudný JN FNC
217 2017/07/15 2017/08/19 Horní Metelesko, O pohár DO CHNHL
218 2017/08/06 2017/08/19 Podsedice, O pohár SDH Chrášťany - Extraliga ČR v PÚ LT EXČR
219 2017/08/06 2017/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
220 2017/08/06 2017/08/20 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
221 2017/08/05 2017/08/19 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
222 2017/08/05 2017/08/20 Hrubá Vrbka - fotb. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
223 2017/08/13 2017/08/26 Dolany, O pohár PT ŠHL
224 2017/04/01 2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič BR -
225 2017/08/21 2017/08/25 Borovice, Borovický pohár MB JL
226 2017/08/11 2017/08/26 Dolany, Dolany + vyhlášení PT ŠHL
227 2017/08/12 2017/08/26 Smilov, Smilov HB HBHL
228 2017/08/12 2017/08/26 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
229 2017/08/13 2017/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
230 2017/08/18 2017/08/25 Tučapy, O pohár starosty obce VY VCOV
231 2017/08/13 2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu PE PLPU
232 2017/08/20 2017/08/26 Troubelice, Memoriál Vlastimila Axmana, noční soutěž 2B OL ONL
233 2017/08/12 2017/08/25 Svatá Maří ( noční ), O pohár starosty obce, muži+ženy - 3B PT PBHL
234 2017/08/16 2017/08/26 Kosořice, FNC Kosořice MB FNC
235 2017/08/21 2017/08/25 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
236 2017/08/12 2017/08/27 Olešná, Olešná HB HBHL
237 2017/08/18 2017/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce BO VCOV
238 2017/05/07 2017/05/07 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a města Kunštát BK VCBL
239 2017/08/28 2017/09/01 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
240 2017/01/31 2017/01/31 Střezimíř, 8. kolo BNL- denní soutěž BN BNL
241 2017/08/14 2017/08/31 Štítary, III. kolo CHLMH DO CHL
242 2017/08/21 2017/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
243 2017/08/19 2017/09/02 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně TR TRL
244 2017/08/19 2017/09/01 Bořetice, hřiště, XII.Bořetická hasičská soutěž v požárním útoku BV BHL
245 2017/08/20 2017/09/01 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
246 2017/08/25 2017/09/01 Hodějice, Memoriál Ladislava Kolečka o pohár starosty obce VY VCOV
247 2017/08/19 2017/08/31 Rokytnice, areál u hasičské zbrojnice PR MHJPR
248 2017/08/19 2017/09/01 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
249 2017/08/05 2017/09/01 Štítary, hřiště SDH Štítary, Noční soutěž, 2B DO CHNHL
250 2017/09/02 2017/09/02 Chvalovice, sportovní areál, O pohár, 10. kolo ZNL ZN ZNL
251 2017/08/28 2017/09/01 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
252 2017/08/25 2017/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
253 2017/08/21 2017/09/02 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
254 2017/08/19 2017/09/03 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
255 2017/09/04 2017/09/08 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka MB BP
256 2017/08/25 2017/09/08 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
257 2017/08/26 2017/09/09 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
258 2017/08/26 2017/09/09 Květinov, Květinov HB HBHL
259 2017/09/03 2017/09/03 Srbice, O pohár SDH Srbice (okres Teplice) TP KL
260 2017/08/26 2017/09/08 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
261 2017/08/27 2017/09/10 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
262 2017/09/03 2017/09/16 Žihobce, O pohár KT ŠHL
263 2017/09/11 2017/09/11 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
264 2017/08/28 2017/09/14 Staňkov, fotbalové hřiště, Závěrečné kolo CHLMH DO CHL
265 2017/09/02 2017/09/16 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
266 2017/09/02 2017/09/16 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
267 2017/09/03 2017/09/15 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice CB VCT
268 2017/09/18 2017/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
269 2017/09/10 2017/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
270 2017/09/10 2017/09/24 Jáma, O pohár PT ŠHL
271 2017/09/25 2017/09/30 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2017 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1CísařovMuži Sobíšky82017-05-29 02:25:58
2KřenoviceŽeny Čekyně - Přerov VII42017-05-28 23:18:36
3KřenoviceMuži Čekyně - Přerov VII152017-05-28 23:17:43
4Měrotín - areálnerozlišeno Bělkovice-Lašťany152017-05-28 23:13:33
5Měrotín - areálnerozlišeno Dolany132017-05-28 23:13:22
6Leskovec,hřištěnerozlišeno Ratiboř202017-05-28 22:51:48
7Paršovice ( ve Valšovicích)Ženy Hlinsko122017-05-28 22:50:12
8Paršovice ( ve Valšovicích)Muži Hlinsko162017-05-28 22:49:54
9KřenoviceŽeny Hlinsko32017-05-28 22:48:16
10KřenoviceMuži Hlinsko142017-05-28 22:47:37
11Leskovec,hřištěnerozlišeno Trnava152017-05-28 22:39:28
12JabloňovJuniorkyJabloňov12017-05-28 22:35:44
13Provodovicenerozlišeno Velká Lhota382017-05-28 22:32:59
14Leskovec,hřištěnerozlišeno Lužná142017-05-28 22:32:54
15Leskovec,hřištěnerozlišeno Valašská Polanka122017-05-28 22:32:12
16Leskovec,hřištěnerozlišeno Velká Lhota112017-05-28 22:30:55
17TrnovŽeny Trnov82017-05-28 22:24:07
18VýčapyŽeny Petrůvky202017-05-28 22:20:57
19Křížkový ÚjezdecnepřijedouRožmitál pod Třemšínem72017-05-28 22:13:58
20Křížkový ÚjezdecnepřijedouRatenice62017-05-28 22:10:08
21KřenoviceMuži Polkovice132017-05-28 22:10:03
22Křížkový ÚjezdecMuži Ratenice42017-05-28 22:09:36
23Křížkový ÚjezdecnepřijedouDobré Pole52017-05-28 22:09:19
24KřenoviceMuži Polkovice12017-05-28 22:08:51
25HorkyMuži Dešná202017-05-28 22:05:29
26HorkyMuži Police252017-05-28 22:05:04
27Český RudolecMuži Dešná302017-05-28 22:00:52
28JabloňovMuži Radostín nad Oslavou132017-05-28 21:58:55
29JabloňovJuniořiRadostín nad Oslavou22017-05-28 21:53:44
30JabloňovŽeny Radostín nad Oslavou42017-05-28 21:53:02
31HeřmanečŽeny Chválkov12017-05-28 21:50:36
32KvětinovMuži Hrobice182017-05-28 21:42:18
33KřenoviceMuži Hrabůvka22017-05-28 21:40:43
34RadslaviceMuži Drnovice112017-05-28 21:39:33
35RadslaviceŽeny Drnovice92017-05-28 21:39:20
36RadslaviceŽeny Drnovice62017-05-28 21:39:08
37Vrchoslavicenerozlišeno Hrabůvka202017-05-28 21:34:01
38KvětinovŽeny Chotěboř52017-05-28 21:31:49
39Měrotín - areálnerozlišeno Chválkovice202017-05-28 21:30:51
40Čelechovice na HanéMuži Odrlice142017-05-28 21:30:50
41Čelechovice na HanéMuži Chválkovice152017-05-28 21:28:44
42BořitovMuži Niva272017-05-28 21:28:22
43Čelechovice na HanéMuži Niva132017-05-28 21:27:46
44Měrotín - areálnerozlišeno Šumvald82017-05-28 21:20:59
45Ratíškovice - fotb. hřištěMuži Prušánky102017-05-28 21:20:31
46Leskovec,hřištěnerozlišeno Loučka82017-05-28 21:18:46
47PasohlávkyMuži Šumvald532017-05-28 21:18:07
48JabloňovŽeny Bohuňov82017-05-28 21:16:22
49KřenoviceŽeny Čechy72017-05-28 21:14:44
50KřenoviceMuži Čechy202017-05-28 21:14:10
51Čelechovice na HanéŽeny Nové Dvory112017-05-28 21:13:55
52Čelechovice na HanéŽeny Dětkovice92017-05-28 21:13:40
53Čelechovice na HanéMuži Dětkovice72017-05-28 21:13:15
54Žižkovo PoleŽeny Herálec42017-05-28 21:10:23
55MyštěvesŽeny Nepomuky62017-05-28 21:09:09
56TrnovŽeny Nepomuky62017-05-28 21:08:07
57RadslaviceŽeny Mělčany22017-05-28 20:50:49
58JeřmanicePS-12Cetenov42017-05-28 20:43:54
59JeřmaniceMuži Cetenov72017-05-28 20:42:55
60KřenoviceMuži Špičky122017-05-28 20:42:46
61JeřmaniceMuži Valdice232017-05-28 20:42:31
62Leskovec,hřištěnerozlišeno Horní Lideč92017-05-28 20:42:26
63CísařovMuži Císařov72017-05-28 20:42:24
64JeřmanicePS-12Valdice242017-05-28 20:42:08
65JabloňovŽeny Heroltice52017-05-28 20:35:07
66Čelechovice na HanéMuži Soběsuky62017-05-28 20:34:24
67KřenoviceMuži Litenčice112017-05-28 20:31:45
68KřenoviceŽeny Nětčice52017-05-28 20:30:54
69Leskovec,hřištěnerozlišeno Ublo102017-05-28 20:29:55
70KřenoviceMuži Hranice92017-05-28 20:29:17
71Leskovec,hřištěnerozlišeno Ublo72017-05-28 20:29:12
72KřenoviceŽeny Špičky12017-05-28 20:28:54
73KřenoviceMuži Chropyně62017-05-28 20:28:48
74V.Karlovice Tisňavy zbrojnicenerozlišeno Velké Karlovice82017-05-28 20:27:59
75V.Karlovice Tisňavy zbrojnicenerozlišeno Velké Karlovice92017-05-28 20:27:19
76V.Karlovice Tisňavy zbrojnicenerozlišeno Velké Karlovice52017-05-28 20:24:45
77V.Karlovice Tisňavy zbrojnicenerozlišeno Velké Karlovice12017-05-28 20:24:14
78KřenoviceMuži Karolín82017-05-28 20:19:26
79Křížkový ÚjezdecnepřijedouOvčáry42017-05-28 20:17:35
80Křížkový ÚjezdecMladší žáci Ovčáry32017-05-28 20:16:44
81Křížkový ÚjezdecMladší žáci Ovčáry22017-05-28 20:16:26
82KřenoviceMuži Sobíšky72017-05-28 20:16:12
83Křížkový ÚjezdecStarší žáci Ovčáry22017-05-28 20:16:04
84Křížkový ÚjezdecMladší žáci Ovčáry12017-05-28 20:15:44
85Čelechovice na HanéMuži Domamyslice22017-05-28 20:15:18
86Čelechovice na HanéMuži Domamyslice122017-05-28 20:15:03
87HorkyŽeny Sedlejov12017-05-28 20:14:15
88KřenoviceMuži Troubky102017-05-28 20:10:50
89Čelechovice na HanéMuži Kelčice112017-05-28 20:08:37
90Čelechovice na HanéMuži Ludéřov102017-05-28 20:04:19
91Čelechovice na HanéŽeny Olešnice82017-05-28 20:03:47
92RadslaviceŽeny Ivanovice na Hané32017-05-28 20:03:28
93MyštěvesŽeny Myštěves72017-05-28 20:02:45
94KřenoviceMuži Dětkovice42017-05-28 20:00:48
95Čelechovice na HanéŽeny Cholina72017-05-28 20:00:48
96Čelechovice na HanéŽeny Pěnčín42017-05-28 20:00:35
97Čelechovice na HanéMuži Krasice32017-05-28 20:00:31
98Čelechovice na HanéMuži Cholina42017-05-28 20:00:29
99Čelechovice na HanéŽeny Krasice32017-05-28 20:00:14
100TrnovŽeny Letohrad - Orlice72017-05-28 19:54:28
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání