Buková 2021 - O pohár starostky obce Buková

Liga: ZČHL
Místo: Buková
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 25. 07. 2021 10:00
Kontakt:   Franta Hrdonka
Telefon:  +420602499202

Začátek rezervace: 25. 07. 2021 10:00
Konec rezervace: 25. 07. 2021 10:00
Začátek tipování:  25. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 25. 07. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bukova-11542.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Kamenice DO17,7717,7717,772018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Novosedly ST17,9316,8417,932018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dehtín KT18,3217,2718,322018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice 1911 APJ18,4218,2318,422018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubyně PB18,6118,5418,612018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ18,6317,6018,632019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Štichovice PS18,4418,6318,632019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevřeň PS18,3618,6518,652019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Novosedly ST18,7918,2918,792019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Únětice 1911 APJ18,8018,1518,802019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Kamenice DO18,9118,7118,912019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mokrouše PJ18,8518,9718,972019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Lukavice PJ18,9917,9418,992018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mochtín KT18,1119,0519,052019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štěnovický Borek PJ19,1419,1219,142018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevřeň PS18,6819,4619,462018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Robčice PJ19,5218,8919,522019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mokrouše PJ18,8619,5519,552018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Únětice 1911 BPJ19,4519,6019,602019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Štichovice PS19,6619,7319,732018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bolkov PJ19,8119,0019,812019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Poděvousy DO19,9519,9319,952018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chrást PB20,0218,9420,022018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chrást PB20,6020,5920,602019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chotíkov PS20,7319,4820,732019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bolkov PJ21,0221,2321,232018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dehtín KT21,5820,5621,582019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žebnice PS22,3718,7922,372019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Příšov PS23,1322,9323,132019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zahorčice KT26,5320,1426,532019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Stýskaly PS26,4626,8526,852019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Robčice PJ31,9131,4431,912018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Žebnice PS33,0033,0033,002018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Želčany PJ33,7333,2733,732019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Zahorčice STNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mochtín KTNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Úherce PSNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chotíkov PSNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Úněšov PSNPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Útušice PJNPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Štítary DONP19,28NP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Útušice PJNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Štěnovický Borek PJNP20,21NP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Želčany PJNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/27 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2021/07/25 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/05/29 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2021/05/30 Horní Lukavice, O pohár SDH Horní Lukavice
ZČHL
2021/06/12 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2021/06/13 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2021/06/28 Kdyně, Haima Cup
ZČHL
2021/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2021/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2021/07/10 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2021/07/11 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2021/07/24 Útušice, O pohár SDH Útušice
ZČHL
2021/07/25 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2021/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2021/07/31 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2021/08/01 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2021/08/14 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2021/08/15 Únětice 1911, O POHÁR SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ Únětice 1911
ZČHL
2021/08/28 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga