Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ob
1
Bu
2
Ún
3
Ho
4
Št
5
Pl
6
Br
7
Bo
8
Št
9
Úh
10
Na
11
Ch
12
Mo
13
Úh
14
1. Kalenice 202 17,03ST
29,78
17,24
17,79
17,37
17,03
17,90
17,56
18,43
17,24
17,19
17,60
17,73
17,50
17,80
2. Únětice 174 16,61PJ
NP
19,54
16,79
NP
16,91
NP
16,86
19,50
17,31
16,76
17,32
17,22
16,61
17,23
3. Horní Lukavice 162 17,17PJ
17,54
17,25
17,18
18,47
20,45
NP
17,70
18,58
17,65
17,65
19,06
17,45
17,27
17,17
4. Dehtín 135 16,93KT
26,88
18,06
17,11
17,45
20,12
18,85
20,40
17,67
17,47
NP
17,59
16,93
18,09
NP
5. Poděvousy 134 17,14DO
NP
18,98
17,58
18,21
17,73
30,04
NP
18,15
17,14
18,00
17,24
18,05
18,08
18,03
6. Štichovice 106 17,80PS
18,43
20,21
18,60
18,61
17,96
18,23
18,95
18,77
18,33
17,82
17,80
18,35
18,57
-
7. Mokrouše 94 17,61PJ
18,06
17,83
18,25
18,43
19,13
NP
19,22
NP
18,37
24,80
17,81
18,33
17,61
20,16
8. Chrást 89 17,28PB
18,58
17,83
17,44
NP
NP
27,15
17,95
21,07
17,28
18,51
23,20
20,51
18,15
19,20
9. Útušice 80 17,64PJ
19,55
38,25
19,62
19,26
17,96
18,38
21,66
19,00
18,03
18,39
20,45
26,73
20,38
17,64
10. Žebnice 75 17,45PS-
NP
-
17,45
18,55
18,73
17,60
NP
21,14
17,74
18,91
18,09
-
NP
11. Horní Kamenice 72 17,33DO
19,18
NP
25,58
NP
17,33
19,08
18,11
20,21
19,72
19,48
19,19
18,46
19,47
17,92
12. Úherce 70 17,64PS
NP
NP
NP
18,23
18,06
NP
18,32
18,42
17,64
NP
21,37
NP
18,22
17,84
13. Novosedly 64 17,28ST
NP
18,14
NP
17,60
17,42
18,64
-
NP
-----
17,28
14. Vřeskovice 55 17,60KT
18,83
18,18
21,94
18,92
17,60
18,85
18,32
21,95
------
15. Bolkov 51 17,90PJ
19,52
20,19
20,23
24,66
19,61
19,79
17,90
NP
18,78
18,52
18,85
23,36
NP
18,50
16. Obora 44 18,28PS
18,28
19,45
19,13
NP
25,36
19,29
NP
24,70
18,52
20,01
NP
19,89
20,47
-
17. Chotíkov 42 18,30PS
18,30
21,84
21,64
NP
NP
23,67
19,88
20,76
20,38
18,41
21,55
NP
18,86
18,81
18. Štěnovický Borek 39 18,76PJ
18,82
19,09
19,36
18,76
19,53
19,00
NP
24,84
19,09
24,45
----
19. Robčice 38 18,07PJ
30,79
18,62
24,19
29,62
18,37
42,19
25,10
26,80
18,09
19,77
20,06
29,10
21,91
18,07
20. Vranovice 25 17,26PB----------
17,26
18,19
--
21. Bezděkov pod Třemšínem 15 17,26PB---------
17,26
----
-. Radětice 15 17,42PB-----------
17,42
--
23. Sloup 13 17,86PZ--
17,86
--------
19,51
NP
-
24. Nevřeň 10 18,43PS
NP
NP
18,43
NP
23,37
NP
24,65
25,78
19,60
NP
NP
20,11
NP
NP
-. Úněšov 10 19,33PS----
19,87
20,95
24,81
NP
19,33
26,44
21,46
35,47
NP
19,62
26. Mirošov 6 19,09RO
34,25
-----------
19,09
-
27. Jaronice 5 18,83CB--
18,83
-----------
28. Zálesí 4 19,87PJ------
19,87
NP
------
29. Brodeslavy 3 19,45PS---
19,45
23,53
-
22,95
-------
-. Štítary 3 19,89DO-
19,89
------------
-. Příšov 3 21,25PS
NP
NP
NP
-
21,25
22,29
--------
32. Božkov 2 21,73PM-----
NP
---
22,17
--
21,73
-
33. Hostivice 0 24,68PZ------
24,68
-------
-. Želčany 0 24,93PJ-----
NP
--
NP
---
24,93
-
-. Nebílovy 0 34,18PJ--------
34,18
---
NP
-
-. Letiny 0 NPPJ--
NP
-----------
-. HZS Plzeňského kraje A 0 NPPM---------
NP
----
-. Trnová 0 NPPS
NP
-------------
-. Příšovice 0 NPLI---------
NP
----
-. Hradiště 0 NPPM-----
NP
--------
-. Suchodol 0 NPPB-----------
NP
--
-. HZS Plzeňského kraje B 0 NPPM---------
NP
----
-. Bučí 0 NPPS-
NP
------------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ob
1
Bu
2
Ún
3
Ho
4
Št
5
Pl
6
Br
7
Bo
8
Št
9
Úh
10
Na
11
Ch
12
Mo
13
Úh
14
1. Chválenice 143 16,57PJ-
16,70
19,22
-
17,02
17,96
17,35
17,53
16,57
16,96
21,56
18,38
17,20
17,11
2. Únětice 118 17,35PJ
17,94
19,75
17,50
20,30
18,08
19,49
17,86
19,69
17,35
23,95
18,97
18,05
18,12
NP
3. Hradec 106 16,96PJ
18,36
19,31
19,37
-
18,24
17,76
18,44
18,19
17,97
NP
16,96
17,77
20,14
17,40
4. Štěnovický Borek 99 17,69PJ
22,73
19,54
NP
18,59
18,23
17,69
18,85
18,35
19,20
18,71
18,61
18,55
18,85
18,42
5. Chotíkov 77 17,85PS
30,22
18,32
17,85
NP
19,54
18,51
17,99
18,51
18,15
18,48
NP
18,61
NP
21,87
6. Štichovice 69 18,17PS
39,34
18,33
18,97
27,62
18,55
27,00
18,47
18,94
-
18,56
19,98
18,17
18,74
-
7. Dehtín 57 17,37KT
19,91
18,98
18,94
NP
21,92
22,82
18,58
26,46
17,37
23,59
NP
27,69
18,87
18,14
8. Úněšov 50 17,63PS
21,16
20,34
20,27
37,17
NP
23,39
18,46
20,36
17,66
22,65
17,63
NP
25,31
18,81
-. Poděvousy 50 18,14DO
NP
18,97
19,25
19,30
18,14
23,20
21,48
NP
19,69
18,75
24,98
19,81
NP
19,06
10. Bučí 37 18,77PS
20,75
20,10
21,24
32,54
19,00
24,20
20,99
20,55
NP
19,62
NP
19,24
18,77
19,24
11. Mrtník 32 18,65PS
29,75
21,28
19,57
19,79
18,65
NP
19,52
22,22
19,08
-
19,45
18,90
31,62
22,11
12. Útušice 28 18,96PJ
25,21
28,46
25,19
28,50
21,51
26,13
19,19
18,96
19,91
21,25
20,48
NP
25,88
20,07
13. Horní Lukavice 27 18,29PJ
NP
20,20
19,11
NP
18,29
20,12
18,38
21,48
20,75
24,10
22,43
19,53
MS
NP
14. Sloup 22 17,90PZ--
18,11
--------
NP
17,90
-
15. Namnice 3 20,00PB----------
20,54
20,00
--
16. Lužná 2 20,82RA--------
20,82
NP
21,26
---
17. Obora 1 21,02PS
31,94
NP
22,54
NP
21,02
NP
---
40,94
NP
21,97
NP
-
18. Želčany 0 22,05PJ--------
22,05
-----


Celkem se účastnilo:  61 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: