Rok:

Výsledky ročníku 2014 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Št
2
Bu
3
Bo
4
Br
5
Úh
6
Ho
7
Št
8
Ch
9
Mo
10
Ún
11
Be
12
1. Horní Lukavice 146 16,96PJ
19,29
17,77
17,61
17,85
NP
19,16
17,37
17,40
16,98
16,96
16,98
NP
2. Únětice 138 16,49PJ
NP
16,49
25,40
18,16
17,23
16,82
20,29
NP
18,34
18,36
16,73
17,23
3. Chrást Draci 134 17,11PB
18,38
17,53
17,36
18,67
17,45
17,11
18,16
17,79
19,87
28,57
34,75
18,36
4. Poděvousy 112 17,60DO
NP
17,60
18,07
19,17
18,60
17,96
17,93
17,97
18,18
17,76
18,06
22,51
5. Vřeskovice 105 17,28KT
NP
17,79
18,39
17,82
17,66
18,98
18,38
17,87
NP
17,28
NP
19,01
6. Dehtín 102 16,99KT
22,00
17,29
18,08
NP
NP
22,12
17,15
16,99
28,36
17,54
19,85
18,93
7. Horní Kamenice 92 17,59DO
19,23
18,13
17,59
NP
17,86
17,83
19,00
NP
NP
17,60
18,30
21,81
8. Bolkov 86 17,60PJ
NP
17,60
18,30
18,66
23,21
19,66
17,80
18,74
19,51
17,93
17,71
20,96
9. Mokrouše 70 18,01PJ
18,51
18,01
18,62
18,93
18,76
NP
19,32
18,36
19,95
18,82
NP
19,35
10. Žebnice 69 17,32PS
42,33
17,67
17,86
19,11
--
19,56
NP
18,88
19,61
17,32
18,47
11. Kornatice 58 17,89RO
NP
18,84
19,66
NP
-
18,50
24,48
18,89
18,40
19,18
17,93
17,89
12. Štichovice 48 18,04PS
NP
18,60
19,74
19,41
18,88
35,98
21,00
18,61
18,90
18,45
18,04
24,07
13. Štěnovický Borek 45 18,37PJ
NP
NP
19,35
19,98
18,37
20,18
18,54
20,07
18,69
18,87
21,55
23,15
14. Obora 44 17,78PS
20,07
18,41
41,14
-
19,37
20,02
17,78
17,94
NP
19,53
34,15
NP
15. Robčice 43 18,03PJ
19,89
NP
19,85
NP
19,36
19,38
20,17
18,03
19,99
18,88
18,51
19,74
16. Úherce 37 17,38PS
NP
NP
NP
NP
NP
18,76
18,72
17,38
19,31
21,91
NP
NP
-. Žákava 37 18,28PJ
NP
18,87
29,48
19,53
NP
19,12
19,87
18,62
NP
18,28
19,40
21,27
18. Kalenice 31 17,13ST
17,13
----
18,36
-----
19,75
-. Seč 31 18,68PJ
NP
18,68
19,42
19,86
18,96
NP
---
18,99
19,74
19,87
20. Krašovice 21 18,72PS
28,54
20,62
19,58
-
39,22
21,10
19,01
23,70
18,72
19,38
--
-. Brodeslavy 21 18,89PS
19,23
20,22
18,89
23,65
NP
25,84
------
22. Bezděkov pod Třemšínem 17 17,35PB-----
19,85
-----
17,35
23. Třebsko 16 18,50PB-----
19,31
--
18,50
--
26,15
24. Nevřeň 15 19,33PS
20,59
NP
19,76
NP
22,75
20,09
28,44
19,33
19,72
29,87
22,03
NP
25. Nalžovice 8 18,83PB--------
18,83
---
-. Radětice 8 19,08PB-----------
19,08
27. Zálesí 7 18,87PJ
23,91
18,87
30,49
NP
25,16
20,56
NP
25,27
NP
-
24,38
NP
-. Chotíkov 7 19,15PS--
19,70
31,29
NP
25,27
19,15
19,47
-
27,04
--
29. Buková 5 19,10PB--------
19,10
---
30. Dolní Hradiště 4 19,50PS-
NP
NP
NP
19,50
20,17
NP
-----
-. Hubenov B 4 19,86PS
23,96
20,44
19,86
-
NP
-------
32. Útušice 3 20,35PJ-
NP
21,41
---
20,69
20,35
-
21,59
20,88
-
-. Božkov 3 22,71PM-
NP
-
22,71
25,53
NP
27,95
-----
34. Jankov 0 19,15BN-----------
19,15
-. Křečov 0 21,06PS-
33,80
----
24,42
--
21,06
NP
23,37
-. Starosedlský Hrádek 0 21,68PB--------
21,68
--
NP
-. Chářovice 0 21,84BN--------
21,84
---
-. Nebílovy 0 22,40PJ-------
22,40
----
-. Zahorčice 0 22,77ST---------
22,77
--
-. Lhůta 0 24,22PJ-------
NP
-
24,22
--
-. Želčany 0 26,82PJ-------
26,82
-
NP
--
-. Kozojedy 0 39,01PS----
39,01
-------
-. Šťáhlavy 0 NPPJ---------
NP
--
-. Belarus ( Bělorusko ) Řemešín 0 NP---
NP
---------
-. Kocelovice 0 NPST-----------
NP
-. Žebnice dorost 0 NPPS---
NP
--------
-. Břízsko 0 NPPS----
NP
-------
-. Sloup 0 NPPZ-----
NP
------
-. Hostivice 0 NPPZ----
NP
-------
-. Šipoun 0 NPPT-----------
NP
-. Nezvěstice 0 NPPJ-------
NP
-
NP
--
-. Bezdědovice 0 NPST--------
NP
---
-. Bučí 0 NPPS--
NP
---------
-. Lednice 0 NPPS----
NP
-------
-. - Rada ZČHL 0 NP------------
NP

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Št
2
Bu
3
Bo
4
Br
5
Úh
6
Ho
7
Št
8
Ch
9
Mo
10
Ún
11
Be
12
1. Chválenice 87 16,49PJ
32,80
16,49
16,85
21,89
18,30
22,83
17,99
31,13
17,06
17,87
18,08
18,79
2. Štěnovický Borek 54 18,27PJ
19,63
18,27
22,07
19,34
18,43
18,62
20,08
23,16
20,99
NP
NP
19,38
3. Poděvousy Devils 52 18,13DO
41,40
18,36
18,84
24,61
19,67
20,49
19,19
18,13
NP
18,22
19,60
NP
4. Dehtín 36 18,94KT-
NP
19,37
22,27
21,21
18,94
18,97
20,30
24,89
21,51
21,43
20,45
-. Štichovice 36 19,05PS
21,51
19,37
19,89
24,66
24,09
19,06
19,72
26,98
19,54
19,05
24,37
23,37
6. Chotíkov 30 18,59PS
NP
18,74
NP
46,68
20,12
18,59
20,51
19,07
19,73
22,09
NP
28,77
7. Bučí 20 17,84PS
24,02
17,84
NP
22,95
19,80
22,84
NP
NP
27,89
31,22
--
-. Únětice 20 18,80PJ
NP
19,05
20,43
26,96
27,47
NP
NP
18,80
20,99
20,15
NP
22,40
9. Strýčkovice 10 18,07DO----------
18,07
-
-. Petrovice 10 18,66PB-----------
18,66
-. Mrtník 10 19,31PS------
19,86
23,81
21,90
22,55
19,31
20,74
-. Úněšov 10 19,48PS
21,69
NP
19,48
---------
13. Poděvousy Angels 8 19,99DO
NP
19,99
20,87
NP
20,35
20,30
30,99
21,28
NP
29,15
NP
33,35
14. Hradec 6 18,70PJ-----
NP
----
18,70
-
-. Radětice 6 20,25PB--------
21,08
--
20,25
16. Mokrouše 5 19,65PJ-------
21,63
-
19,65
--
17. Lužná 4 19,81RA------
23,71
19,81
27,13
23,03
25,02
NP
18. Chlumčany 3 21,08PJ
NP
--
26,70
21,08
21,38
24,81
--
33,23
--
19. Útušice 1 22,13PJ-------
22,57
-
23,01
22,13
-
20. Rybnice 0 22,75PS--------
54,44
-
22,75
26,43
-. Rybnice Cácorky 0 23,11PS
NP
24,20
77,58
26,92
31,11
NP
23,11
36,54
-
NP
--
-. Třebsko 0 23,79PB--------
36,96
--
23,79
-. Obora 0 26,70PS-
NP
37,76
-
30,62
NP
NP
NP
26,90
32,13
NP
26,70
-. Kozojedy 0 31,32PS----
31,32
-------
-. Horní Hradiště 0 35,38PS------
35,38
-----
-. Brodeslavy 0 47,48PS----
47,48
-------
-. Želčany 0 NPPJ---------
NP
--
-. Hostivice 0 NPPZ----
NP
-------


Celkem se účastnilo:  83 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: