Rok:

Výsledky ročníku 2013 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Se
2
Ne
3
Bu
4
Št
5
Kr
6
Bo
7
Mo
8
Št
9
Ho
10
Po
11
Mo
12
Ch
13
Be
14
1. Únětice 191 16,94PJ
17,96
17,36
18,40
18,14
NP
17,59
-
19,53
17,42
17,64
16,94
21,32
17,07
18,09
2. Dehtín 187 17,45KT
18,06
18,11
18,16
19,66
17,62
19,87
18,19
18,15
17,61
17,90
17,64
27,20
18,16
17,45
3. Horní Lukavice 180 16,87PJ
19,98
19,11
19,02
18,56
16,87
17,14
18,20
18,88
18,38
17,67
17,42
18,52
17,61
18,49
4. Vřeskovice 145 17,53KT
21,01
17,92
19,59
18,48
17,77
17,74
22,38
NP
17,54
17,53
18,68
18,33
18,23
NP
5. Mokrouše 133 17,68PJ
18,24
18,72
18,76
22,00
20,90
18,28
18,23
18,15
18,23
18,24
20,57
17,68
18,65
NP
6. Bolkov 95 18,16PJ
19,99
19,25
21,18
20,08
18,16
18,95
24,70
18,51
18,37
18,27
19,67
18,59
18,66
22,28
7. Horní Kamenice 89 17,16DO
NP
18,29
27,59
21,91
19,62
17,83
18,85
21,02
NP
17,16
NP
18,08
NP
18,35
8. Poděvousy 84 17,88DO
23,80
20,23
21,33
20,40
18,35
18,66
19,55
17,88
NP
18,66
19,25
22,94
19,12
19,00
9. Žákava 77 18,49PJ
20,53
18,74
20,48
21,16
19,08
19,20
19,62
18,49
19,34
19,01
19,30
NP
18,82
20,86
10. Úherce 74 17,76PS
NP
NP
20,52
NP
NP
18,40
18,76
18,37
17,76
NP
NP
18,02
21,51
20,37
11. Bezděkov pod Třemšínem 64 16,49PB-
17,51
--
16,49
----
18,22
NP
--
17,47
12. Chrást DRACI 50 18,38PB
21,19
NP
18,90
40,62
18,42
NP
21,23
20,52
18,38
18,58
19,42
NP
37,49
32,24
13. Štěnovický Borek 42 18,94PJ
20,29
18,94
-
NP
19,98
19,42
20,56
19,91
19,03
22,02
19,55
21,02
21,81
NP
14. Hejná Sport 39 18,14KT
19,07
NP
----
19,88
18,14
22,88
--
20,27
21,06
-
-. Hubenov A 39 18,67PS
18,67
20,73
19,20
20,93
19,96
22,08
NP
18,98
21,96
NP
NP
--
21,95
16. Štichovice 38 18,74PS
22,58
NP
20,73
19,19
23,13
19,51
25,97
20,68
18,74
22,86
20,60
21,82
18,94
20,66
17. Seč 35 17,81PJ
23,87
19,81
22,69
24,05
----
18,84
19,45
17,81
19,53
19,25
-
18. Louňová 34 18,71PJ
19,18
19,36
21,02
NP
18,71
22,13
25,72
NP
NP
-
21,44
19,63
-
20,12
19. Brodeslavy 30 18,20PS
24,58
NP
20,32
25,94
18,20
19,70
NP
NP
NP
26,19
NP
19,71
NP
20,51
20. Dolní Hradiště 28 18,90PS
NP
21,53
20,26
19,40
-
20,58
---
19,58
NP
26,60
18,90
21,71
21. Krašovice 27 19,02PS
41,35
20,21
NP
20,42
19,02
20,42
27,41
19,83
-
21,42
20,37
19,34
20,65
-
22. Obora 24 19,18PS
NP
NP
20,23
---
24,78
19,58
20,39
19,45
19,18
21,23
NP
NP
23. Robčice 23 19,16PJ
20,43
20,09
NP
--
19,18
NP
20,63
NP
19,16
20,27
19,83
20,68
29,68
24. Žebnice 22 18,76PS--
NP
20,20
23,45
19,90
---
NP
NP
NP
19,35
18,76
25. Kalenice 21 18,41ST
19,06
18,41
------------
26. Radětice 14 18,26PB-
19,31
--------
18,26
---
-. Hubenov B 14 19,75PS
20,56
22,37
19,93
22,68
NP
---
19,75
23,04
NP
-
20,27
NP
28. Útušice 9 19,25PJ
21,13
19,25
21,89
NP
21,30
NP
NP
20,08
19,69
NP
NP
--
23,82
29. Chotíkov 7 18,70PS-------
22,12
18,70
-
NP
---
-. Třebsko 7 19,45PB------------
19,45
20,67
31. Nevřeň 3 20,20PS---------
21,69
20,20
--
22,46
-. Bučí 3 21,88PS---
21,88
----------
33. Chlum 2 19,74PJ-----
19,74
NP
---
32,47
---
-. Nekmíř 2 20,58PS
20,58
NP
NP
--
NP
--------
35. Křečov 0 22,61PS--
22,61
-----------
-. Nýrsko 0 23,77KT-------
23,77
------
-. Želčany 0 25,19PJ--------
NP
--
25,19
--
-. Tymákov 0 25,48PJ-----------
25,48
--
-. Hejná 0 35,35KT--
35,35
NP
----------
-. Starosedlský Hrádek 0 NPPB------------
NP
-
-. Belarus ( Bělorusko ) Kameňáci 0 NP------
NP
--------
-. Plzeň - město 0 NPPM----------
NP
---
-. Nezvěstice 0 NPPJ--------
NP
--
NP
--
-. Křenovy 0 NPDO----------
NP
---
-. Krchleby 0 NPDO----------
NP
---
-. Strýčkovice 0 NPDO---
NP
----------
-. Honezovice 0 NPPJ----------
NP
---

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Se
2
Ne
3
Bu
4
Št
5
Kr
6
Bo
7
Mo
8
Št
9
Ho
10
Po
11
Mo
12
Ch
13
Be
14
1. Chválenice 120 16,66PJ
17,07
17,40
17,99
19,57
17,38
18,81
20,19
17,19
16,66
18,57
19,20
17,26
18,61
18,48
2. Poděvousy Devils 69 18,28DO
18,28
19,02
19,33
20,78
19,33
18,54
22,77
18,40
NP
19,54
18,39
18,55
27,06
21,83
3. Strýčkovice 65 17,97DO
18,18
19,49
19,85
30,28
-
19,19
-
17,97
-
18,14
18,84
21,71
18,59
19,20
4. Bučí 51 17,66PS
18,82
17,66
28,06
21,38
17,72
17,81
21,76
21,26
23,84
18,58
19,01
NP
24,71
24,55
5. Únětice 31 19,11PJ
19,40
27,08
20,82
22,13
19,19
19,29
NP
NP
19,11
31,08
NP
24,63
19,42
24,63
6. Chotíkov 29 19,38PS-
NP
21,54
32,85
21,79
20,01
19,93
20,83
19,44
19,67
19,38
20,86
21,65
20,29
7. Štěnovický Borek 28 19,37PJ
23,16
NP
---
21,26
19,73
-
19,72
21,64
20,66
19,37
20,34
19,45
8. Bezděkov pod Třemšínem 17 18,54PB
NP
19,46
22,75
45,53
NP
18,98
21,81
18,54
26,63
NP
19,85
22,76
25,93
21,22
9. Chlumčany 15 19,81PJ
21,40
22,74
21,70
32,70
-
20,67
19,81
31,21
22,17
NP
28,08
20,21
21,52
-
10. Mrtník 13 19,33PS
19,33
20,81
20,25
31,61
-
23,28
22,81
19,49
23,93
20,66
20,78
30,22
24,04
NP
11. Zalužany 8 18,90PB-------------
18,90
12. Hůrky 7 19,12RO--------
19,91
19,12
20,24
---
13. Dehtín 6 20,18KT
20,50
20,75
---
23,66
26,18
46,01
-
20,18
26,92
20,62
27,04
25,03
-. Poděvousy Angels 6 20,92DO
22,85
21,89
30,60
36,43
22,79
25,13
--
20,92
22,19
NP
22,57
21,41
NP
15. Mokrouše 4 19,98PJ--------
NP
--
19,98
--
-. Útušice 4 20,25PJ---
61,26
--
24,40
20,37
20,25
22,90
NP
---
17. Chlum 2 19,48PJ-----
42,84
23,64
---
19,48
---
18. Doubravka 0 23,11PM--
NP
NP
-
23,11
--
NP
-----
-. Obora 0 26,77PS-------------
26,77
-. Horní Bělá 0 NPPS---------
NP
----


Celkem se účastnilo:  67 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: