Rok:

Výsledky ročníku 2010 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Se
2

3
Bu
4
Lo
5
Ne
6
Kr
7
Kl
8
Do
9
Ko
10
Po
11
Mo
12
Be
13
Ho
14
1. Vřeskovice 222 16,86KT
18,09
17,38
17,56
19,31
16,86
17,87
17,68
17,60
18,92
17,11
19,31
17,98
17,67
17,53
2. Horní Lukavice 209 16,81PJ
17,19
17,46
17,43
17,79
18,75
17,49
17,71
17,78
NP
17,41
17,39
NP
18,10
16,81
3. Únětice 147 17,52PJ
18,33
17,59
22,09
20,90
18,30
17,62
17,52
18,11
18,03
17,98
18,38
19,03
25,65
21,03
4. Louňová 122 17,69PJ
18,49
18,52
18,47
NP
18,06
17,69
18,35
27,43
32,97
19,80
18,81
18,58
19,68
18,56
5. Žákava 119 17,75PJ
23,29
17,75
18,74
18,73
19,06
18,68
18,64
18,68
18,78
19,79
19,17
18,11
18,47
NP
6. Mokrouše 100 18,24PJ
19,36
18,57
18,68
20,66
18,24
18,60
27,97
18,60
NP
19,35
18,85
18,45
21,06
18,64
7. Krašovice 95 18,05PS
19,41
19,39
18,84
18,05
24,23
19,10
18,22
18,37
18,98
19,71
NP
20,31
19,10
19,86
8. Hubenov 91 18,30PS
NP
19,72
18,56
18,40
19,30
18,54
19,01
18,30
18,73
36,83
20,13
19,72
18,86
21,01
9. Malinec 82 17,85PJ
18,08
NP
19,10
19,39
27,61
19,44
18,33
17,85
18,00
20,36
NP
--
NP
10. Poděvousy 69 18,07DO
NP
21,12
NP
NP
20,35
NP
18,44
18,19
18,25
18,07
19,88
20,05
20,36
18,93
11. Horní Kamenice 63 18,23DO
NP
19,55
25,13
NP
18,46
19,47
20,25
18,23
18,86
18,87
NP
18,98
19,06
NP
12. Brodeslavy 60 18,07PS
18,07
18,11
--
18,21
----
20,36
NP
20,02
19,67
19,07
13. Seč 49 19,05PJ
21,00
19,46
31,15
19,10
-
19,05
22,81
19,87
21,17
-
19,38
19,80
20,08
23,86
14. Úherce 48 17,68PS
18,59
17,68
--------
18,63
--
18,02
15. Bezděkov pod Třemšínem 45 17,42PB-
17,60
--
17,42
-----
19,93
--
17,94
16. Štichovice 38 18,55PS--
18,55
19,85
-
20,89
19,18
-
19,66
--
20,16
-
18,81
17. Chotíkov 37 18,90PS-
20,69
NP
NP
NP
NP
19,41
19,13
20,57
20,22
19,01
19,27
20,87
18,90
18. Bolkov 32 18,14PJ-
19,82
22,83
NP
20,95
19,50
21,56
18,82
NP
18,63
20,10
NP
32,88
18,14
19. Bučí 30 18,95PS
26,74
NP
20,16
20,86
34,44
19,14
18,95
19,23
19,25
20,18
----
20. Obora 29 18,68PS
NP
19,45
19,37
23,26
18,68
19,12
22,55
21,46
NP
NP
NP
NP
20,56
20,92
21. Dolní Hradiště 27 17,83PS
25,74
20,87
19,62
21,65
NP
NP
20,33
NP
19,24
17,83
NP
20,43
21,72
NP
22. Hejná 25 18,30KT-
20,16
NP
32,75
18,30
NP
19,76
NP
20,01
20,66
20,38
-
20,62
18,59
23. Nekmíř 23 18,95PS---
19,58
30,12
19,42
19,53
19,49
18,95
-
NP
---
24. Strýčkovice 21 19,19DO
19,89
-
NP
20,87
--
19,19
NP
NP
22,15
19,27
20,57
NP
NP
25. Hůrky 19 19,25RO
NP
NP
19,25
20,49
NP
-----
19,80
21,83
39,96
19,99
26. Hubenov B 17 18,52PS
38,73
NP
NP
NP
25,23
NP
19,90
31,35
18,52
20,41
23,90
20,07
21,13
NP
27. Chlum 4 20,57PJ
27,48
35,64
23,79
33,56
NP
----
22,30
30,15
30,24
20,57
21,69
-. Doubravka 4 21,21PM
21,21
24,45
35,56
NP
29,84
-----
42,45
NP
--
29. Štěnovický Borek 3 20,51PJ
21,76
20,87
-
47,49
-----
22,03
20,51
NP
-
21,16
30. Štrbice 2 19,47TP-----
19,47
--------
-. Líchovy 2 20,84PB------------
20,84
-
32. Kalenice 0 20,33ST-
20,33
------------
-. Nezvěstice 0 20,84PJ-----------
20,84
22,39
-
-. Starý Rožmitál 0 21,82PB------------
21,82
-
-. Neuměř 0 24,71DO----------
24,71
---
-. Mokrouše B 0 25,20PJ-----------
25,20
--
-. Nezvěstice B 0 25,55PJ-----------
25,55
--
-. Chrást 0 25,82PS
NP
25,82
NP
NP
----------
-. Kbel 0 26,96PJ-----------
NP
26,96
-
-. Kopidlo 0 28,35PS--------
28,35
-----
-. Němčovice 0 31,54RO-----
31,54
-------
32,22
-. Nové Sedliště 0 33,95TC----
33,95
---
NP
-----
-. Volduchy 0 34,24RO--
34,24
-----------
-. Losiná 0 56,66PJ-----------
56,66
--
-. Nezbavětice 0 NPPJ-----------
NP
--
-. Mrtník 0 NPBE-------------
NP
-. Kotenčice 0 NPPB------------
NP
-
-. Dehtín 0 NPKT------
NP
NP
--
NP
---
-. Želčany 0 NPPJ-----------
NP
--
-. Hadačka 0 NPPS-------------
NP
-. Bystřice nad Úhlavou 0 NPKT-
NP
----
NP
NP
------
-. Lhotka 0 NPPB------------
NP
-
-. Třebsko 0 NPPB------------
NP
-
-. Šťáhlavice 0 NPPJ-----------
NP
--
-. Horní Bělá 0 NPPS-------------
NP
-. Žichlice 0 NPPS------
NP
-------


Celkem se účastnilo:  76 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: