Rok:

Výsledky ročníku 2009 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Se
2
Bu
3
Kr
4

5
St
6
Ko
7
Po
8
Lo
9
Be
10
Ho
11

12
Ne
13
Do
14
1. Brodeslavy 189 17,29PS
25,25
17,96
17,76
17,69
NP
18,23
18,01
18,29
17,29
18,65
17,39
17,96
18,66
17,87
2. Horní Lukavice 173 17,32PJ
17,32
17,59
21,17
18,32
18,67
19,50
17,91
18,70
17,35
17,86
NP
20,00
17,71
17,42
3. Únětice 169 17,15PJ
19,29
17,48
18,37
18,69
21,12
18,31
17,15
27,05
17,24
18,90
18,59
17,55
17,75
20,71
4. Louňová 123 18,01PJ
19,47
18,34
19,36
19,28
18,92
18,75
18,01
18,26
NP
NP
18,40
19,79
23,72
18,61
5. Vřeskovice 117 17,46KT
18,42
18,88
18,31
19,79
NP
NP
17,46
18,44
18,87
19,00
18,56
17,87
19,56
20,64
6. Žákava 114 17,90PJ
18,90
21,08
18,29
18,69
NP
18,81
NP
18,50
17,90
19,26
18,57
NP
18,41
19,97
7. Bezděkov pod Třemšínem 111 17,66PB
22,39
18,33
21,67
17,66
18,40
NP
NP
18,32
NP
18,24
18,74
17,82
19,58
23,95
8. Malinec 110 17,49PJ
NP
17,49
18,48
19,18
19,49
20,40
18,12
20,67
18,10
19,16
18,82
17,74
23,23
19,34
9. Poděvousy 86 17,25DO
NP
NP
18,68
22,11
18,69
18,35
17,25
24,67
19,20
19,83
19,41
38,54
19,27
18,84
10. Mokrouše 79 18,14PJ
18,90
19,84
18,45
19,74
20,57
39,03
19,10
18,83
18,43
20,21
22,28
18,14
18,81
19,75
11. Krašovice 69 18,20PS
NP
18,20
37,45
19,49
19,30
22,83
18,52
23,92
18,57
18,97
26,56
18,26
NP
19,30
12. Hubenov 68 18,56PS
20,98
19,54
19,79
18,91
20,43
19,26
18,56
19,69
NP
20,86
38,24
20,03
19,64
18,71
13. Úherce 63 17,95PS-
NP
NP
21,07
17,95
NP
--
18,10
17,98
--
NP
18,12
14. Horní Kamenice 47 18,23DO
18,45
NP
18,51
19,41
NP
30,54
18,23
22,75
NP
27,11
NP
20,36
23,19
19,01
-. Bučí 47 19,14PS
37,44
19,75
19,76
19,29
19,49
NP
31,71
20,00
19,21
19,43
35,02
21,23
19,14
28,61
16. Obora 45 18,56PS
26,52
NP
20,70
19,60
21,02
24,44
20,19
21,95
19,17
33,13
19,56
NP
18,56
19,20
17. Nekmíř 42 18,90PS
18,90
19,37
NP
NP
21,11
19,31
19,43
20,29
19,60
20,70
--
19,47
26,47
18. Strýčkovice 37 18,17DO
20,43
19,96
20,14
18,17
22,30
NP
19,99
20,13
21,08
19,82
NP
NP
22,37
NP
19. Seč 28 19,68PJ
20,86
19,68
22,19
19,73
19,79
27,00
40,12
-
20,27
-
21,60
20,18
20,00
20,36
20. Dolní Hradiště 21 19,22PS
25,19
NP
25,91
19,22
21,06
NP
23,25
24,36
26,40
NP
19,32
20,77
20,34
NP
21. Kout na Šumavě 18 19,95DO----
20,07
NP
21,23
19,95
20,92
20,34
20,03
21,91
NP
NP
22. Štichovice 17 19,63PS-
23,59
25,21
19,88
--
27,04
19,63
19,70
-
23,92
19,92
37,51
27,51
23. Hůrky 13 18,56RO
NP
18,56
--
20,38
34,87
-
NP
28,75
NP
23,17
22,33
25,35
24,98
24. Strážov 10 18,84KT
NP
NP
-
NP
-
18,84
--------
-. Doubravka 10 19,94PM--
20,93
19,94
-
26,59
--
20,48
32,11
-
19,95
--
26. Bystřice nad Úhlavou 9 19,07KT-----
19,07
--------
27. Hubenov B 7 19,46PS-----------
20,45
20,42
19,46
-. Chotíkov 7 20,13PS-
NP
-
31,37
-
32,99
20,31
20,61
-
NP
20,21
NP
20,51
20,13
29. Obytce 4 19,37KT------
19,37
-------
30. Horní Hradiště 3 21,57PS----------
21,57
-
NP
NP
31. Kopidlo 2 19,98PS
27,60
NP
----
22,10
25,16
--
NP
22,69
NP
19,98
32. Třebsko 0 19,49PB---------
19,49
----
-. Bolkov 0 20,03PJ
NP
20,03
-
NP
-
NP
NP
NP
NP
21,01
NP
21,38
22,14
28,25
-. Dobříč 0 20,54PS--
22,65
NP
-------
20,54
28,88
20,89
-. Dražovice 0 21,25KT
31,77
---
21,25
-
NP
NP
------
-. Chlum 0 21,30PJ------
28,67
21,30
NP
-----
-. Holoubkov 0 21,58RO-
21,58
-
24,33
-------
23,18
--
-. Neuměř 0 21,89DO-------
21,89
------
-. Líchovy 0 22,80PB---------
22,80
----
-. Chrást 0 27,29PB---------
27,29
----
-. Srbice 0 29,16KT-------
29,16
------
-. nerozlišeno 0 37,30------
37,30
--------
-. Nové Sedliště 0 38,12TC-------------
38,12
-. Dublovice 0 40,75PB
40,75
-------------
-. Milínov 0 61,35PJ--------
61,35
-----
-. Střeziměř 0 NPKT-----
NP
--------
-. Hrobce 0 NPLT---------
NP
----


Celkem se účastnilo:  66 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: