Rok:

Výsledky ročníku 2006 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Bu
2
Kr
3
Lh
4
Se
5
Úh
6
Do
7
Ne
8
Ko
9
St
10

11
Ho
12

13
1. Strážov 157 17,46KT
28,03
NP
18,17
19,19
NP
17,85
17,99
17,70
17,46
17,89
20,55
18,31
18,89
2. Horní Lukavice 156 18,06PJ
21,11
18,06
18,22
18,66
19,34
18,22
19,48
18,30
NP
20,80
18,14
19,32
18,11
3. Kout na Šumavě 133 17,79DO
19,32
20,19
18,34
19,88
19,01
19,90
NP
18,71
17,79
18,35
19,26
18,36
22,38
4. Mokrouše 110 18,89PJ
19,91
19,77
19,10
19,92
18,89
20,19
19,77
22,72
19,64
23,89
19,27
19,07
19,81
5. Bučí 90 18,65PS
19,20
21,07
NP
19,86
18,65
20,77
--
24,99
19,41
19,89
19,08
22,23
6. Úherce 87 17,49PS
NP
NP
18,25
NP
18,82
17,57
NP
17,60
----
17,49
-. Krašovice 87 18,21PS
NP
19,39
18,87
21,95
26,42
18,21
19,35
22,59
21,83
20,24
18,66
NP
19,37
8. Únětice 73 19,04PJ
34,46
21,66
20,88
24,36
NP
20,87
21,36
19,56
19,44
19,16
19,04
19,82
19,23
9. Dražovice 67 19,39KT
31,40
19,59
19,66
24,06
29,00
-
20,46
20,60
20,50
21,60
19,39
20,17
19,76
10. Nekmíř 66 19,07PS
21,15
22,67
20,24
20,75
19,61
27,25
21,98
20,45
30,15
19,07
20,00
20,34
NP
11. Brodeslavy 58 19,17PS
21,75
20,49
22,88
31,68
20,85
23,11
21,24
21,71
19,17
19,72
19,20
NP
26,64
12. Dolní Hradiště 56 19,42PS
21,07
23,13
20,26
21,62
21,17
21,28
20,21
19,42
30,94
NP
20,33
19,72
29,96
13. Kornatice 55 19,43RO
20,28
20,03
21,58
21,42
20,66
-
20,90
23,05
NP
34,04
22,24
20,53
19,43
14. Strýčkovice 41 19,18DO
19,18
--
NP
19,69
--
22,75
20,39
NP
24,00
19,94
NP
15. Bezděkov pod Třemšínem 40 17,75PB--
18,90
23,17
24,28
17,75
18,00
NP
-
19,79
---
16. Kopidlo 38 19,13PS
20,51
28,16
21,22
22,24
NP
20,23
19,13
20,89
20,29
29,62
NP
22,31
NP
17. Horní Hradiště 36 19,44PS
27,95
21,22
NP
21,33
20,75
19,44
21,29
30,10
19,52
20,67
28,27
NP
27,98
18. Horní Kamenice 33 18,99DO
NP
--
NP
18,99
NP
20,50
20,60
23,41
NP
20,21
--
19. Seč 31 19,93PJ
24,14
50,48
27,41
23,30
NP
20,27
20,77
NP
19,93
20,63
19,94
21,04
20,31
20. Pňovice 30 18,64PB---
18,77
NP
NP
24,57
18,64
-----
-. Poděvousy 30 18,69DO-------
32,56
NP
18,69
40,59
23,48
18,78
22. Nevcehle 20 17,18JI-----
17,18
-------
23. Čechtín 17 17,51TR-----
17,51
-------
24. Obytce 15 18,50KT--------
18,50
NP
---
-. Hubenov 15 20,80PS
29,05
20,95
21,08
22,97
21,78
-
NP
NP
32,24
29,74
29,52
20,80
23,06
26. Stará Pasečnice 13 18,86DO--------
18,86
----
-. Hůrky 13 19,15RO
37,93
23,56
20,28
50,97
35,95
19,15
-
19,51
NP
39,95
NP
29,27
25,49
-. Holoubkov 13 20,77RO
22,77
22,55
23,60
22,34
21,16
-
22,67
22,90
---
20,77
24,01
29. Štrbice 11 17,78TP-----
17,78
-
NP
-----
-. Bučí B 11 19,98PS
22,31
27,19
19,98
23,29
---------
-. Štěpánovice 11 20,95KT
22,66
-
NP
22,05
21,95
----
29,75
25,19
20,95
21,82
32. Bolatice 9 17,90OP-----
17,90
-------
-. Štichovice 9 19,84PS
30,06
-
23,16
53,47
24,81
-
24,56
21,54
---
NP
19,84
-. Vřeskovice 9 20,35KT
21,73
-------
NP
NP
20,35
-
NP
35. Žďár 8 17,97JH-----
17,97
-------
-. Doubravka 8 21,64PM-
21,64
-------
23,01
--
22,03
37. Urbanov 7 18,05JI-----
18,05
-------
-. Prapořiště 7 19,85DO--------
NP
19,85
---
-. Lhůta 7 21,40PJ
23,74
--
21,40
---------
40. Lestkov 6 18,10SM-----
18,10
-------
41. Plumlov 3 18,55PV-----
18,55
-------
-. Nezvěstice 3 22,52PJ
22,52
--
45,65
---------
43. Srbice 2 18,80KT-----
18,80
--
24,25
----
-. Cekov 2 21,28RO
23,77
NP
NP
24,44
26,91
-
23,67
----
21,28
22,12
45. Držková 1 18,95ZL-----
18,95
-------
-. Hlohovčice 1 22,30DO---------
22,30
---
47. Petrovice 0 19,68TU-----
19,68
-------
-. Hrobce 0 20,15LT-----
20,15
-------
-. Radíkov 0 20,32PR-----
20,32
-------
-. Bolkov 0 21,79PJ
23,08
NP
--
21,79
--------
-. Dobříč 0 22,01PS-
24,00
23,19
25,76
24,97
-
NP
NP
--
30,98
22,01
23,02
-. Obora 0 22,30PS--
24,67
---
22,30
NP
-----
-. Žákava 0 22,51PJ---
22,51
31,19
--------
-. Sloup 0 22,71PZ-----
22,71
-------
-. Štrbice B 0 23,00TP-----
23,00
-------
-. Letiny 0 23,56PJ
NP
--
32,78
23,56
--------
-. Přechovice 0 23,62ST-----
23,62
-------
-. Šťáhlavice 0 23,81PJ---
23,81
---------
-. Louňová 0 23,96PJ----
23,96
--------
-. Bolevec 0 24,67PM--
24,67
NP
--
26,96
-----
40,79
-. Měrunice 0 27,19TP-----
27,19
-------
-. Úněšov 0 28,13PS
28,13
------------
-. Dobříč B 0 30,28PS----------
NP
-
30,28
-. Kbel 0 38,19PJ--------
38,19
----
-. Kamenný Újezd 0 39,59RO------
39,59
------
-. Sloup B 0 43,17PZ-----
43,17
-------
-. Sedlec 0 53,47PJ---
53,47
---------
-. Chrást 0 NPPB-----
NP
-------
-. Sychrov 0 NPMB-----
NP
-------
-. nerozlišeno 0 NP---------
NP
----
-. Vacenovice 0 NPHO-----
NP
-------
-. Pravčice 0 NPKM-----
NP
-------
-. Dolany 0 NPPT-----
NP
-------
-. Bučí C 0 NPPS-
NP
-----------
-. Chrášťany 0 NPLT-----
NP
-------
-. Němčovice 0 NPRO------
NP
--
NP
---
-. Kalenice 0 NPST----------
NP
--
-. Světec 0 NPTP-----
NP
-------
-. Bašnice 0 NPJC-----
NP
-------
-. Letohrad 0 NPUO-----
NP
-------


Celkem se účastnilo:  101 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: