Obora 2016 - O pohár SDH Obora

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 05. 2016 12:00
Kontakt:  
Telefon:  605065136
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Lukavice PJ 17,54 16,73 17,54
2.  Mokrouše PJ 18,06 18,06 17,97
3.  Obora PS 18,28 18,28 17,55
4.  Chotíkov PS 18,30 18,30 18,12
5.  Štichovice PS 18,43 18,43 18,31
6.  Chrást PB 18,58 18,58 17,69
7.  Štěnovický Borek PJ 18,82 18,82 18,55
8.  Vřeskovice KT 18,83 17,55 18,83
9.  Horní Kamenice DO 19,18 18,04 19,18
10.  Bolkov PJ 19,52 19,52 19,09
11.  Útušice PJ 19,55 19,55 19,28
12.  Dehtín KT 26,88 24,21 26,88
13.  Kalenice ST 29,78 29,78 29,58
14.  Robčice PJ 30,79 30,79 18,09
15.  Mirošov RO 34,25 34,25 20,21
16.  Trnová PS NP NP NP
16.  Únětice PJ NP NP NP
16.  Poděvousy DO NP NP NP
16.  Úherce PS NP NP NP
16.  Nevřeň PS NP NP NP
16.  Novosedly ST NP NP NP
16.  Příšov PS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Únětice PJ 17,94 17,37 17,94
2.  Hradec PJ 18,36 17,65 18,36
3.  Dehtín KT 19,91 18,32 19,91
4.  Bučí PS 20,75 20,75 2,04
5.  Úněšov PS 21,16 21,16 18,53
6.  Štěnovický Borek PJ 22,73 22,73 2,25
7.  Útušice PJ 25,21 22,96 25,21
8.  Mrtník PS 29,75 25,07 29,75
9.  Chotíkov PS 30,22 28,54 30,22
10.  Obora PS 31,94 31,94 22,26
11.  Štichovice PS 39,34 39,34 37,87
12.  Horní Lukavice PJ NP NP NP
12.  Poděvousy DO NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Lukavice PJ16,7317,5417,542016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mokrouše PJ18,0617,9718,062016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Obora PS18,2817,5518,282016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chotíkov PS18,3018,1218,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Štichovice PS18,4318,3118,432016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chrást PB18,5817,6918,582016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Štěnovický Borek PJ18,8218,5518,822016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vřeskovice KT17,5518,8318,832016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Kamenice DO18,0419,1819,182016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bolkov PJ19,5219,0919,522016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Útušice PJ19,5519,2819,552016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dehtín KT24,2126,8826,882016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kalenice ST29,7829,5829,782016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Robčice PJ30,7918,0930,792016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mirošov RO34,2520,2134,252016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Trnová PSNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nevřeň PSNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Úherce PSNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Únětice PJNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Novosedly STNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Příšov PSNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Poděvousy DONPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jiří Vodrážka  17,34 5 27.05.2016 21:00
 Michal Matějíček  16,62 0 27.05.2016 19:12
 Petr Koudelka  17,15 0 27.05.2016 23:40


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17,87 18 27.05.2016 19:13
 Jiří Vodrážka  18,97 0 27.05.2016 21:00

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chrást - Muži

18,58http://youtu.be/lLrqCDVtpbI Draci Chrást SDH Chrást

Dehtín - Ženy

19,91http://youtu.be/7ARHVAfeWA8 Josef Holub

Dehtín - Muži

26,88http://youtu.be/j7x-wb9Vh5I Josef Holub

Nevřeň - Muži

NPhttp://youtu.be/rgqlGr87W58 Honza Adamec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
2017/07/30 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře