Únětice 2017 - O pohár SDH Únětice

Liga: ZČHL
Místo: Únětice
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 27. 05. 2017 12:00
Kontakt:   Balvín Zdeněk
Telefon:  +420 721 021 660

Začátek rezervace: 15. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 26. 05. 2017 20:00
Začátek tipování:  27. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-unetice-8187.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štěnovický Borek PJMichal Polívka
22Zahorčice KTJosef Kolář
33Žebnice  PSHonza Adamec
44Mokrouše  PJHonza Adamec
55Horní Lukavice  PJHonza Adamec
66Kalenice  STHonza Adamec
77Útušice  PJHonza Adamec
88Dehtín  KTHonza Adamec
99Poděvousy  DOHonza Adamec
1010Únětice  PJHonza Adamec
1111Nevřeň PSJícháč
1212Chrást PBHonza Adamec
1313Chářovice BNMilan Pádivý
1414Štichovice PSRichard Hlous
1515Bolkov PJVladimír Štýs
1616Úherce PSPetr Štejr
1717Příšov PSJitka Racková
1818Radětice PBMilan Pádivý
1919Úněšov PSMiloslav Pytlik
2020Líchovy PBSDH Kalenice
2121Horní Kamenice DOVlastimil Žák
2222Novosedly STBohuslav Chval
2323Letiny PJDušan Faitenhanzl
2424Obora PSVasek Dolejs
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice  PJHonza Adamec
22Štěnovický Borek PJMichal Polívka
33Dehtín KTVláďa Kučera
44Hradec  PJHonza Adamec
55Štichovice PSRichard Hlous
66Poděvousy DOAnděla Mašková
77Bučí PSLucie Nová
88Horní Lukavice PJVerča Hrubá
99Úněšov PSDenisa Joudalová
1010Obora PSVasek Dolejs


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice PJ16,6116,7316,732014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Únětice PJ16,5316,7916,792016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice PJ16,5316,7916,792016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chrást DraciPB16,9516,4116,952015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Lukavice PJ16,9816,8216,982014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dehtín KT16,6517,1117,112016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Lukavice PJ17,0417,1817,182015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Horní Lukavice PJ17,1817,1117,182016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žebnice PS17,3217,1817,322014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chrást PB17,4417,1917,442016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kalenice ST16,7617,5017,502015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dehtín KT17,5017,0217,502015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Nišovice ST17,5217,3717,522016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Poděvousy DO17,5817,2517,582016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Doubravice u Volyně ST17,6617,5617,662016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bolkov PJ17,4617,7117,712014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vřeskovice KT17,7217,0017,722015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kalenice ST17,7917,5417,792016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kalenice ST17,7917,5417,792016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Sloup PZ17,8617,6717,862016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Kornatice RO17,2917,9317,932014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Štichovice PS18,0318,0418,042014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Poděvousy DO17,5618,0618,062014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mokrouše PJ18,2517,8718,252016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Úherce PS18,2818,1218,282015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Horní Kamenice DO17,6618,3018,302014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nevřeň PS18,1318,4318,432016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Robčice PJ18,5117,6918,512014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Štichovice PS18,5817,1918,582015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Štichovice PS18,4418,6018,602016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jaronice CB18,5818,8318,832016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Zahorčice ST18,9319,0119,012015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bolkov PJ19,0918,4619,092015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Obora PS18,9519,1319,132016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Robčice PJ18,6919,2519,252015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Štěnovický Borek PJ18,0119,3619,362016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Žákava PJ18,0819,4019,402014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Štěnovický Borek PJ19,6118,9819,612015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Útušice PJ19,6218,7319,622016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Obora PS17,9319,6719,672015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Seč PJ19,5519,7419,742014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dehtín KT19,8517,9919,852014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Bolkov PJ20,2319,5820,232016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Útušice PJ20,8819,9720,882014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Přechovice ST19,3920,9420,942016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Horní Kamenice DO21,2031,3121,312015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Štěnovický Borek PJ21,5518,6721,552014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Chotíkov PS21,4921,6421,642016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Vřeskovice KT21,9420,3721,942016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Nevřeň PS22,0320,9422,032014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Robčice PJ23,2324,1924,192016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Zálesí PJ23,9124,3824,382014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bezdědovice ST24,5618,3524,562016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Horní Kamenice DO25,5825,3325,582016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Útušice PJ28,5128,6628,662015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Obora PS34,1531,0834,152014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Chrást DraciPB34,7534,5034,752014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Žákava PJ40,9839,9740,982015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Mokrouše PJ18,1618,66NP2015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Letiny PJNPNPNP2016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Mokrouše PJNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Novosedly STNPNPNP2016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Úherce PSNPNPNP2016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Úherce PSNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Křečov PSNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Únětice PJ--NP2015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nevřeň PS--NP2015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Poděvousy DO--NP2015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chotíkov PS-19,44NP2015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Vřeskovice KTNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Novosedly STNPNPNP2016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Žebnice PS--NP2015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Zahorčice STNPNPNP2016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Horosedly PTNPNPNP2016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bezděkov pod Třemšínem PB-16,11NP2015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Příšov PS28,7729,64NP2016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/09/06 Únětice, Západočeská hasičská liga Únětice
ZČHL
2015/08/08 Únětice, Upřesníme později
ZČHL
2016/06/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2016/06/05 Unětice, Unětice (ZČHL + ŠHL)
ŠHL
2017/05/27 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2017/05/28 Úherce, O pohár starosty SDH Úherce
ZČHL
2017/06/10 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2017/06/11 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2017/07/01 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2017/07/02 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2017/07/15 Kalenice, O pohár starosty obce Kalenice
ZČHL
2017/07/16 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly
ZČHL
2017/07/29 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2017/07/30 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
2017/08/05 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2017/08/06 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2017/09/03 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2017/10/20 Galavečer Plzeň, Galavečer Plzeň
ZČHL
Kdy Kde Liga