Obora 2017 - O pohár SDH Obora

Liga: ZČHL
Místo: Obora
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 30. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Pavel Hyneš
Telefon:  605065136

Začátek rezervace: 17. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 29. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  30. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 30. 07. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-obora-8191.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotíkov PSSDH Chotikov
22Žebnice PSHonza Adamec
33Mokrouše PJHonza Adamec
44Horní Lukavice PJHonza Adamec
55Obora PSHonza Adamec
66Kalenice STHonza Adamec
77Útušice PJHonza Adamec
88Dehtín KTHonza Adamec
99Poděvousy DOHonza Adamec
1010Únětice PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1212Chrást PBHonza Adamec
1313Nevřeň PSJícháč
1414Úněšov PSMiloslav Pytlik
1515Úherce PSPetr Štejr
1616Novosedly STBohuslav Chval
1717Bolkov PJDaniela Skalová
1818Mochtín KTPetr Kanta
1919Obora LNJiří Morávek
2020Příšov PSJitka Racková
2121Robčice PJRadek Růt
2229Štěnovický Borek PJMichal Polívka
2330Štichovice PSRichard Hlous
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Štěnovický Borek PJMichal Polívka
33Horní Lukavice PJVerča Hrubá
44Hradec PJHonza Adamec
55Štichovice PSRichard Hlous
66Chotíkov PSMonča
77Mrtník PSAnna Polcarová
88Úněšov PSDenisa Joudalová
99Obora LNNikola
1010Obora PSRadka Urbánková
1115Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Lukavice PJ16,7317,5417,542016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mokrouše PJ18,0617,9718,062016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Obora PS18,2817,5518,282016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chotíkov PS18,3018,1218,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Štichovice PS18,4318,3118,432016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chrást PB18,5817,6918,582016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Štěnovický Borek PJ18,8218,5518,822016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vřeskovice KT17,5518,8318,832016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Kamenice DO18,0419,1819,182016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bolkov PJ19,5219,0919,522016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Útušice PJ19,5519,2819,552016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dehtín KT24,2126,8826,882016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kalenice ST29,7829,5829,782016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Robčice PJ30,7918,0930,792016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mirošov RO34,2520,2134,252016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Příšov PSNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Poděvousy DONPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Trnová PSNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nevřeň PSNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Úherce PSNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Únětice PJNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Novosedly STNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
2017/07/30 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/29 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2017/07/30 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
2017/08/05 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2017/08/06 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2017/09/03 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2017/10/20 Galavečer Plzeň, Galavečer Plzeň
ZČHL
Kdy Kde Liga