Chrást 2017 - O Putovní pohár SDH Chrást

Liga: ZČHL
Místo: Chrást
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Kdy: 06. 08. 2017 10:00
Kontakt:   Ing. Jiří Ptáček
Telefon:  +420 605 839 780

Začátek rezervace: 24. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 05. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  06. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 06. 08. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

neděle 6.8. nebo 13.8. 2017 v případě zájmu/potřeby i dvojkolo


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chrast-8192.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Robčice PJRadek Růt
22Chotíkov PSSDH Chotikov
33Žebnice PSHonza Adamec
44Mokrouše PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJHonza Adamec
66Kalenice STHonza Adamec
77Útušice PJHonza Adamec
88Dehtín KTHonza Adamec
99Poděvousy DOHonza Adamec
1010Únětice PJHonza Adamec
1111Novosedly STBohuslav Chval
1212Chrást PBHonza Adamec
1313Úherce PSPetr Štejr
1414Nevřeň PSJícháč
1515Štichovice PSRichard Hlous
1616Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
1718Příšov PSJitka Racková
1819Bolkov PJVladimír Štýs
1920Vranovice PekloPBStanda Strnad
2021Starosedlský Hrádek PBPavel Fiřt
2122Lhotka PBVáclav Luzar
2223Radětice PBŠtěpán Křivan
2324Březnice PBHonza Kostka Kostka
2425Úněšov PSMiloslav Pytlik
2530Štěnovický Borek PJMichal Polívka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Bučí PSLucie Nová
33Úněšov PSDenisa Joudalová
44Hradec PJHonza Adamec
55Štichovice PSRichard Hlous
66Mrtník PSMarkéta Brunclíková
77Chválenice PJMartina Jůzková
88Horní Lukavice PJVerča Hrubá
99Štěnovický Borek PJLucie Alblová
1010Dehtín KTVláďa Kučera
1111Chotíkov PSMonča
1212Lhotka PBVáclav Luzar
1313Útušice PJVojtěch Mareš
1414Hlubyně PBJiří Novotný
1515Poděvousy DOAnděla Mašková
1616Březnice PBHonza Kostka Kostka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5916,1516,592015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Únětice PJ16,6916,6516,692015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dehtín KT16,9316,8716,932016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9516,1516,952012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Lukavice PJ16,9216,9816,982014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kalenice ST16,9917,0617,062017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Únětice PJ16,8217,0717,072013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Únětice PJ17,2216,9517,222016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dehtín KT16,7317,2617,262017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Novosedly ST17,2017,2017,272017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Lukavice PJ17,4117,2017,412012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radětice PB17,4217,2817,422016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Lukavice PJ17,4516,9717,452016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chrást PB17,4616,7717,462017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Horní Lukavice PJ17,3917,5417,542017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Lukavice PJ17,6117,4717,612013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Horní Kamenice DO17,6517,3317,652015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kalenice ST17,4017,7317,732016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Horní Kamenice DO16,9017,7717,772012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radětice PB17,5917,7717,772017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Útušice PJ17,9417,6517,942017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dehtín KT18,0017,8218,002012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Žebnice PS18,0317,8518,032017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Poděvousy DO17,7418,0518,052016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žebnice PS18,0917,1218,092016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Lhotka PB18,0218,1418,142017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dehtín KT17,5718,1618,162013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Poděvousy DO18,1817,6218,182014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vranovice PB18,1917,6218,192016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Vřeskovice KT18,2318,1618,232013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Vranovice PB18,2817,3818,282017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mokrouše PJ18,3117,9518,312012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Poděvousy DO18,3317,9418,332012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mokrouše PJ18,3318,2218,332016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Únětice PJ17,9318,3418,342014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Štichovice PS17,7418,3518,352016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Poděvousy DO17,7118,3518,352017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Horní Lukavice PJ18,3717,2518,372015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Kornatice RO17,7918,4018,402014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Kamenice DO18,3518,4618,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Úherce PS18,1818,4818,482015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Třebsko PB17,8318,5018,502014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Březnice PB17,8818,5518,552017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Sloup PZ18,2718,5618,562012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Vranovice PB18,6017,8918,602015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Louňová PJ18,6117,5018,612012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mokrouše PJ17,9918,6518,652013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bolkov PJ18,3018,6618,662013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Štěnovický Borek PJ18,6418,6918,692014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Poděvousy DO17,5918,6918,692015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Krašovice PS18,4918,7218,722014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Štěnovický Borek PJ18,4318,7518,752012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Mokrouše PJ18,6918,7618,762015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Útušice PJ18,7718,0818,772015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Žákava PJ18,4318,8218,822013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Nalžovice PB18,8318,5018,832014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Žebnice PS18,8718,8818,882014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Štichovice PS18,8318,9018,902014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Dolní Hradiště PS18,9018,7718,902013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Hubenov APS18,6718,9218,922012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Štichovice PS18,5018,9418,942013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bolkov PJ18,6718,9718,972012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dolní Hradiště PS18,7419,1019,102012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Buková PB18,8519,1019,102014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Poděvousy DO17,5519,1219,122013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Robčice PJ19,1518,7019,152015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Štichovice PS19,2318,4319,232012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Mokrouše PJ17,8819,2519,252017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Seč PJ18,9719,2519,252013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Chrást DraciPB19,2818,7019,282015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Obora PS19,3118,7719,312015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Úherce PS17,1819,3119,312014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Žebnice PS19,3519,0819,352013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Třebsko PB19,4518,9619,452013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bolkov PJ19,5117,6719,512014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Sloup PZ18,6119,5119,512016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Krašovice PS18,3619,6219,622012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Nevřeň PS19,0719,7219,722014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chrást DraciPB18,3019,8719,872014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Obora PS19,8918,9519,892016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Chrást draciPB17,6119,9519,952012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Mokrouše PJ19,9119,9519,952014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Dehtín KT19,9617,3619,962015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Robčice PJ18,6919,9919,992014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Nevřeň PS20,0919,8520,092015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Nevřeň PS17,6120,1120,112016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Únětice PJ20,1417,3620,142017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Žákava PJ20,1619,6920,162012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Úherce PS20,1819,2220,182012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hubenov BPS20,1720,2720,272013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Vřeskovice KT17,7020,4120,412015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Chrást PB20,5116,8320,512016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Robčice PJ20,6419,6120,642012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Krašovice PS20,6519,2520,652013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Robčice PJ20,3020,6820,682013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Obora BPS20,7518,9220,752012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Horní Kamenice DO17,5420,7720,772017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Bezdědovice ST20,5020,8620,862015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Strýčkovice DO20,9319,3820,932012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Starosedlský Hrádek PB20,9920,9420,992017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/19 Chrást, O putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2013/08/18 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2014/08/10 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2015/07/12 Valcha, Pohár SDH Chrást
BL
2015/08/09 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2016/07/10 Areál Valcha, O Pohár SDH Chrást
BL
2016/08/07 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2017/07/09 Areál Valcha, O pohár SDH Chrást
BL
2017/08/06 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2017/09/03 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2017/10/21 Galavečer Plzeň, Galavečer Plzeň
ZČHL
Kdy Kde Liga