Brodeslavy 2017 - O pohár starosty obce Brodeslavy

Liga: ZČHL
Místo: Brodeslavy
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 01. 07. 2017 12:00
Kontakt:   Polák Jaroslav
Telefon:  602890643

Začátek rezervace: 19. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 30. 06. 2017 20:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 01. 07. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-brodeslavy-8178.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štěnovický Borek PJMichal Polívka
22Žebnice PSHonza Adamec
33Mokrouše PJHonza Adamec
44Horní Lukavice PJHonza Adamec
55Kalenice STHonza Adamec
66Útušice PJHonza Adamec
77Dehtín KTHonza Adamec
88Poděvousy DOHonza Adamec
99Nevřeň PSJícháč
1010Chrást PBHonza Adamec
1111Úněšov PSMiloslav Pytlik
1212Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1313Štichovice PSRichard Hlous
1414Novosedly STBohuslav Chval
1515Bolkov PJVladimír Štýs
1616Úherce PSPetr Štejr
1717Chotíkov PSSDH Chotikov
1818Božkov PMDaniel Šimice
1919Robčice PJRadek Růt
2020Hostivice PZOndřej Mareš
2121Želčany PJVáclav Kasl
2222Příšov PSJitka Racková
2323Řemešín PSHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Úněšov PSDenisa Joudalová
33Hradec PJHonza Adamec
44Štichovice PSRichard Hlous
55Dehtín KTJana Hlaváčková
66Chotíkov PSMonča
77Mrtník PSMarkéta Brunclíková
88Horní Lukavice PJVerča Hrubá
99Obora PSHonza Adamec
1010Kozojedy PSHonza Adamec
1111Poděvousy DOAnděla Mašková
1212Bučí PSLucie Nová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chválenice PJ17,3517,3517,352016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Únětice PJ17,6717,2617,672017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Únětice PJ17,8617,7917,862016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chotíkov PS17,6717,9917,992016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Únětice PJ17,9418,0118,012015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradec PJ18,1318,1918,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štichovice PS17,8618,2018,202017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chválenice PJ16,9218,3018,302014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Lukavice PJ18,1118,3818,382016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bučí PS18,2718,4118,412017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štěnovický Borek PJ18,4118,4318,432014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hradec PJ17,9218,4418,442016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Úněšov PS17,7918,4618,462016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Poděvousy DO18,4618,0718,462015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Štichovice PS18,4718,0118,472016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dehtín KT18,5817,3718,582016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chválenice PJ18,7817,8818,782015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Úněšov PS18,0918,8318,832015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Štěnovický Borek PJ18,6118,8518,852016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štichovice PS18,8518,7018,852015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Útušice PJ18,5619,1919,192016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mrtník PS19,2318,6819,232015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mrtník PS19,5218,4219,522016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Horní Lukavice PJ19,5318,3419,532017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Poděvousy DevilsDO19,6718,4019,672014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bučí PS19,8019,7519,802014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mrtník PS19,2619,8719,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chotíkov PS20,1218,7020,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Poděvousy AngelsDO20,3519,3720,352014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chotíkov PS20,4820,6320,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dehtín KT20,7919,3220,792015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bučí PS20,9920,7520,992016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chlumčany PJ21,0820,9321,082014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dehtín KT21,2119,7221,212014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Poděvousy DO21,4821,4821,482016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bučí PS21,9521,0421,952015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Horní Lukavice PJ21,2622,4322,432015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Poděvousy DO22,4819,8722,482017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dehtín KT19,5223,2823,282017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Štichovice PS23,7224,0924,092014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Štěnovický Borek PJ24,4324,3924,432015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rybnice PS26,6222,3626,622015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Únětice PJ27,4719,6127,472014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chotíkov PS27,6528,5528,552015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Útušice PJ29,8625,6829,862015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Obora PS30,6230,3530,622014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rybnice CácorkyPS31,0531,1131,112014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kozojedy PS30,3131,3231,322014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lužná RA18,6934,2934,292015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hostivice PZ41,0334,5341,032015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Brodeslavy PS47,4822,5947,482014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Hostivice PZ32,8935,65NP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kozojedy PS47,8227,54NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Úněšov PSNP20,22NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Obora PSNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/21 Brodeslavy, O pohár - SDH Brodeslavy
ZČHL
2014/07/05 Brodeslavy, O Pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2015/07/05 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2016/07/02 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2017/07/01 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Úherce, K Mexiku, O pohár starosty SDH Úherce
ZČHL
2018/05/27 Buková, O pohár starosty Buková
ZČHL
2018/06/09 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2018/06/10 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/07/08 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2018/07/14 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly
ZČHL
2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/08/11 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2018/08/12 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
Kdy Kde Liga